Sprzedam świetną, nową (z metkami) koszulkę Endury.
Mogę również zamienić się na rozmiar L (w tym samym lub czarnym kolorze).
cena: 200 zł plus ewentualna wysyłka wg cennika wybranego przez kupującego przewoźnika (najchętniej paczkomat InPost)
płatność: najchętniej przedpłata na konto, możliwe pobranie po przedpłacie kosztów przesyłki
Mile widziany odbiór osobisty we Wrocławiu lub Oławie.
W dwóch ostatnich tygodniach Maja odbiór możliwy na Podkarpaciu w okolicach Jasła.
Mogę ją wystawić na Allegro - cena wzrośnie o koszt prowizji (7,9 %).
Zdjęcia mojego autorstwa:
https://zapodaj.net/...33ea7c.jpg.html
https://zapodaj.net/...ae478c.jpg.html
https://zapodaj.net/...83c053.jpg.html
https://zapodaj.net/...871fc7.jpg.html
https://zapodaj.net/...9fc39e.jpg.html
https://zapodaj.net/...a88e8a.jpg.html
https://zapodaj.net/...c15a30.jpg.html


