Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwsza Damska Szosa

damski rower szosowy pierwsza szosa dla kobiety

25 odpowiedzi w tym temacie

#21 tcp

tcp
  • Użytkownik
  • 501 postów
  • SkądZ nienacka

Napisano 29 czerwiec 2020 - 16:49

Jeżeli chcesz długo i szczęśliwie korzystać z nowego roweru to uwzględnij w budżecie dobre zapięcie, 100zł to minimum, ale lepiej przeznaczyć 250zł (np. Abus Bordo). No chyba że będziesz zabierać rower na wykłady ;)

Raczej bym się nie łudził. Zostawienie roweru bez nadzoru to na 100% dewastacja, rozkradzenie co się da... Żadne zabezpieczenie nie pomoże.



#22 Marcin321

Marcin321
  • Użytkownik
  • 2199 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 czerwiec 2020 - 17:16

Pewnie zależy gdzie, ale nie ma co popadać w paranoję. Dojeżdżałem (bo obecnie home office) rowerem do pracy dobre 12 lat, zostawał w różnych miejscach, ale zawsze porządnie przypięty i w miejscu gdzie kręci się dużo ludzi.

Tutaj jest problem taki, że jak rozumiem to będzie jedyny rower więc powinien też jakoś wyglądać i cieszyć oko właścicielki - a to już zwiększa ryzyko kradzieży :(

Mój miejski pomykacz nigdy nie zaznał mycia innego niż wodą z kałuż, jak gdzieś wyłaziła rdza i nie miało to negatywnego wpływu na bezpieczeństwo i działanie roweru to zostawiałem w spokoju, a wszystkie szybkozamykacze zostały zastąpione ordynarnymi śrubami. Ale woziłem też pompkę, torebkę podsiodłową z dętką i tanią tylną lampkę - i jakoś nikogo to nie zainteresowało :)

#23 Marti

Marti
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 05 lipiec 2020 - 21:22

Dziękuje za informacje. Rower raczej będę przechowywała w bezpiecznych do tego miejscach pod uczelnia itp, gdzie raczej jest bezpiecznie. Niemniej jednak zamierzam zaopatrzyć rower w porządne zapięcie.
  • Marti lubi to

#24 pysznekanapeczki

pysznekanapeczki
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 10 lipiec 2020 - 12:19

A może taki Focus?

https://www.olx.pl/o...67-IDFAOwl.html



#25 julietta

julietta
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 14 sierpień 2020 - 10:11

Maszynę kupiłam, teraz nic tylko jeździć!



#26 Gosc_Dominika1988_*

Gosc_Dominika1988_*
  • Gość

Napisano 25 sierpień 2020 - 14:31

Też właśnie myślę nad wymianą mojego roweru na nowy 





Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: damski rower szosowy, pierwsza szosa, dla kobiety