Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zegarek Garmin 735 Xt Problem


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 jbullert

jbullert
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 26 czerwiec 2020 - 19:18

Cześć,

 

pytanie do osób znających produkt. Od miesiąca borykam się z problemami, o których poniżej i zastanawiam się czy reklamować ten zegarek, niestety support Garmin nie jest w stanie mi pomóc - ich odpowiedzi nic nie wnoszą.

 

1. Mam czujnik prędkości/kadencji Bontrager DuoTrap S, zegarek paruje się z czujnikiem natomiast na garminconnet nigdzie jej nie pokazuje. Może ten zegarek. nie obsługuje takiej funkcji? Idąc dalej, jeśli nie obsługuje to dlaczego się to wyświetla? Niestety nie kojarzę żadnej apki, żeby sprawdzić czy czujnik jest walnięty od kiedy Strava nie daje możliwości podłączania zewnętrznych czujników.

 

2. Nie mogę przegrać treningów. Wchodzę w kalendarz i chce eksportować to do urządzenia ale nawet nie ma takiej opcji.

 

3. Mam oświetlenie rowerowe Bontrager przód + tył i zegarek co chwile rozłącza się z oświetleniem lub co gorsza podczas jazdy wyłącza mi oświetlenie (szczególnie kiepska opcja kiedy wyłącza mi z tyłu).

 

Zegarek aktualizowany, przywracany do ustawień fabrycznych, wszystkie czary już odprawiałem z nim.

 

Z góry dzięki za pomoc

 



#2 mcxmcx

mcxmcx
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 26 czerwiec 2020 - 20:19

Duo trap S jest widzialny w endomoto przykładowo.

#3 jbullert

jbullert
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 26 czerwiec 2020 - 20:46

Dzięki, Endomondo widzi czujnik ale żeby z niego korzystać muszę kupić premium, zrobię to na miesiąc żeby sprawdzić czujnik. Nadal niewiadomo co z zegarkiem.





Dodaj odpowiedź