Skocz do zawartości


Zdjęcie

Maraton Liczyrzepa 2011


109 odpowiedzi w tym temacie

#1 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 09 luty 2011 - 11:04

Kto z Was się wybiera i jaki dystans ?
Są już gotowe projekty tras na www.maratonliczyrzepa.eu
Przyznam, że dystans Mega jest bardzo konkretny, na dzień dobry Kapela, ale zabawa zacznie się pod koniec dystansu. Najpierw podjazd do Michałowic z Piechowic, potem na Przełęcz Zachełmską no i na koniec to co tygryski lubią najbardziej czyli podjazd przez Przesiekę aż do Drogi Sudeckiej, czyli miejsca gdzie jest szlaban na Przełęcz Karkonoską.
Oj będzie co kręcić :)
Jak coś ja jadę MEGA.
pzdr

#2 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 09 luty 2011 - 11:23

Ja również śmigam MEGA i wcale się nie boję.. Nowa rama to i przyśpieszę o 10km/h ;] Takie placebo :D Z nową kasetą do 27 damy radę :mrgreen:

#3 czonk

czonk
  • Użytkownik
  • 96 postów
  • SkądKatowice

Napisano 09 luty 2011 - 14:18

Na giga się ktoś pokusi?

#4 tcp

tcp
  • Użytkownik
  • 501 postów
  • SkądZ nienacka

Napisano 09 luty 2011 - 15:53

Ja tak jak Virenque szykuję się na mega.

#5 Rebe

Rebe
  • Użytkownik
  • 661 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 09 luty 2011 - 18:42

W górach zawsze jeżdziłem giga , to i teraz sobie zafunduje . Zwłaszcza , że to jednak dość krótki . Nie chce mi się walić przez pół Polski , żeby sobie kawałek pojeżdzić . Zwłaszcza , że i grupa się sympatyczna szykuje. Numerek też zastrzeżony.

#6 Gosc_Castor Troy_*

Gosc_Castor Troy_*
  • Gość

Napisano 09 luty 2011 - 19:01

Cześć,

Ja także melduję swoją obecność na Liczyrzepie. Na tą chwilę dystans Mega. Wpadamy razem z chłopakami jako drużyna. 7 osób (mam nadzieję). :-D

#7 wober

wober
  • Użytkownik
  • 242 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 09 luty 2011 - 21:35

Virenque, żebyś nie był osamotniony i nie wywracał się jak w zeszłym roku będę ciebie asekurował :)

#8 WinSho

WinSho
  • Użytkownik
  • 295 postów
  • SkądWLKP

Napisano 09 luty 2011 - 22:31

To i ja się zgłaszam ;-) Maraton Liczyrzepa to nie tylko samo ściganie tam są kurde piękne widoki i czasami aż się prosi o mały odpoczynek i kilka fotek oczywiście nie podczas samego startu bo wtedy to gryziemy asfalt :mrgreen: Co tam w tym roku mega i może celujemy w pudło?? :roll:

#9 kfiatek13m

kfiatek13m
  • Użytkownik
  • 26 postów
  • Skądzachodniopomorskie

Napisano 09 luty 2011 - 22:38

Ja w tym roku chciałabym także wystartować w maratonie. Już nie jako "asysta techniczna" ale jako uczestniczka. Dystans Mini :-)

#10 WinSho

WinSho
  • Użytkownik
  • 295 postów
  • SkądWLKP

Napisano 09 luty 2011 - 22:47

Ja w tym roku chciałabym także wystartować w maratonie. Już nie jako "asysta techniczna" ale jako uczestniczka. Dystans Mini :)


Nooo Madziu witamy:) Byłoby super gdybyś i Ty wystartowała :!: Asysta techniczna też się przyda ale to może ktoś inny się znajdzie. Ciebie będzie miło oglądać na trasie z numerkiem na rowerze ;-)

#11 kfiatek13m

kfiatek13m
  • Użytkownik
  • 26 postów
  • Skądzachodniopomorskie

Napisano 09 luty 2011 - 23:06

Mamy jeszcze trochę czasu, więc zobaczymy :-) intensywnie myślę o pierwszym maratonie w Trzebnicy :-)

#12 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 10 luty 2011 - 08:48

Madzia dajesz !! Namówimy wszystkich kibiców żeby tak krzyknęli na trasie ;) Trasa mini z tego co patrzyłem jest spoko i bez problemu dasz sobie radę.
WinSho pudło brzmi godnie :) Tylko trochę dupa, bo w tym roku raczej będzie start w grupach i trochę tez będzie zależeć od szczęścia. Ale myślę, że Ty, Wober i ja obowiązkowo razem w grupie :)
pzdr

#13 tcp

tcp
  • Użytkownik
  • 501 postów
  • SkądZ nienacka

Napisano 10 luty 2011 - 09:09

Tylko trochę dupa, bo w tym roku raczej będzie start w grupach

Grupy w górach mają mniejsze znaczenie. Oczywiście zależy ile tych gór będzie.

#14 Gosc_Castor Troy_*

Gosc_Castor Troy_*
  • Gość

Napisano 10 luty 2011 - 11:29

Cześć,

Grupy nie grupy, ważna jest ZABAWA i radość z jazdy w maratonie wśród zapaleńców takich jakimi sami jesteśmy! :mrgreen:

intensywnie myślę o pierwszym maratonie w Trzebnicy


Madzia, nie znamy się osobiście ale nie masz się co zastanawiać. Maraton w Trzebincy jako ten "pierwszy" raz w życiu polecam szczerze. WARTO! Ja sam w tamtym roku rozpocząłem moje ściganie się w maratonach właśnie od Trzebnicy. Polecam! :-D

#15 kfiatek13m

kfiatek13m
  • Użytkownik
  • 26 postów
  • Skądzachodniopomorskie

Napisano 10 luty 2011 - 20:14

Więc pewnie zdecyduję się na Trzebnicę :-) Miło by było, gdyby jakaś Kobitka chciała jechać ze mną. Zawsze można robić zmiany i w dwie osoby raźniej ;-)

#16 czonk

czonk
  • Użytkownik
  • 96 postów
  • SkądKatowice

Napisano 10 luty 2011 - 20:58

Nie martw się, widać masz wdzięk, to Panowie chętnie Ci pozwolą na kole się wozić. Ja bankowo pojawiam się w trzebnicy i debiutuję na giga. Już mam nawet noclegi klepnięte, a dzień później żmigród, żeby się dobić.

#17 woody

woody
  • Użytkownik
  • 1415 postów
  • Skądłódź

Napisano 10 luty 2011 - 22:27

Moja Paulina będzie tam jechała :)

u2250y2014v3.gif


#18 wober

wober
  • Użytkownik
  • 242 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 11 luty 2011 - 18:58

Moja Paulina będzie tam jechała :)

No to woody z nami pojedziesz, jak w kołobrzegu :)

#19 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 11 luty 2011 - 19:04

To z tego co woody mówił, nie pojedziecie długo razem :mrgreen:

#20 woody

woody
  • Użytkownik
  • 1415 postów
  • Skądłódź

Napisano 11 luty 2011 - 21:19

wober, ta pojade w pizdu znowu 2 km ;) ja sobie z Xubixem pojade :P

u2250y2014v3.gif




Dodaj odpowiedź