Jump to content


Photo

Challenge masters 2010


10 replies to this topic

#1 prescot

prescot
  • Użytkownik
  • 255 posts
  • SkądToruń

Posted 10 February 2011 - 19:46

Challenge

MiSzA na 17 miejscu w M1 klasyfikacji ogólnej masters i 11 w PP masters - gratulacje :)

no ja niestety tuż za Tobą 25 i 13 - hehehe

pozdrawiam

czy ktoś jeszcze?

#2 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Posted 10 February 2011 - 19:49

Właściciel mojego mieszkania => 1 miejsce w generalce i 1 w górskich w kategorii 4a.

#3 MiSzA

MiSzA
  • Użytkownik
  • 805 posts
  • SkądKonstancin

Posted 10 February 2011 - 20:12

Ło Matko! - nie widziałem nawet że brałem w tym udział :) (wiedziałem że Wydminy się wliczały, ale tam jechałem pomóc Michałowi łapać ucieczki).
Fajnie.
Jak już będzie kalendarz i terminy będą fajne, to może trochę więcej na szosie w wyścigach pojeżdżę :)
Ale i tak czasówki górą! :))

#4 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2,190 posts
  • SkądOzorków k/Łodzi

Posted 11 February 2011 - 00:30

Ale faza :)
Nawet ja się załapałem, 150 miejsce i 11 pkt, startowałem w dwóch imprezach.

#5 prescot

prescot
  • Użytkownik
  • 255 posts
  • SkądToruń

Posted 11 February 2011 - 10:01

czy tam z tyłu na zdjęciu to kolega ? :-)
http://www.supermara...wazne-info.html


tak ten po lewej(bardziej zasłonięty), a po prawej Kuba Łamek - druga połówka par w Gryficach

Mogliśmy wygrać te pary ale niestety ja nie miałem dostatecznej pary w nogach natomiast Kuba miał jej zdecydowany nadmiar :)

ale nie tylko ja miałem nieudany wtedy występ - prawda MiSzA?

#6 prescot

prescot
  • Użytkownik
  • 255 posts
  • SkądToruń

Posted 11 February 2011 - 10:03

Ło Matko! - nie widziałem nawet że brałem w tym udział :) (wiedziałem że Wydminy się wliczały, ale tam jechałem pomóc Michałowi łapać ucieczki).
Fajnie.
Jak już będzie kalendarz i terminy będą fajne, to może trochę więcej na szosie w wyścigach pojeżdżę :)
Ale i tak czasówki górą! :))


czasówki też wchodzą do klasyfikacji generalnej i PP

#7 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2,670 posts
  • SkądJary

Posted 11 February 2011 - 11:03

tak ten po lewej(bardziej zasłonięty), a po prawej Kuba Łamek - druga połówka par w Gryficach

Mogliśmy wygrać te pary ale niestety ja nie miałem dostatecznej pary w nogach natomiast Kuba miał jej zdecydowany nadmiar :)

Kuba jest całkiem niezły, widziałem parę wyników z różnych wyścigów. Widziałem go na starcie tatr tour w zeszłym roku. Dlaczego nie startował na tym dłuższym dystansie ?

#8 wojtekmtb

wojtekmtb
  • Użytkownik
  • 367 posts
  • Skądmazury

Posted 11 February 2011 - 22:15

No Kuba jest bardzo dobry , potrafi wykosić najlepszych mastersów.

#9 asedio

asedio
  • Użytkownik
  • 260 posts
  • SkądTczew

Posted 21 February 2011 - 22:58

W chalange'u powinna być jeszcze informacja na ilu wyścigach zdobyło się tę ilość punktów.
Tak było dawno temu w starych kalendarzach masters. Sama ilość punktów o niczym nie informuje. Przeglądajac stare kalendarze masters, gdzie taka informacja byłą umieszaczana od razu było widać kto jest naprawdę dobry a kto jeździ po wszystkich wyścigach i "łupie" groszowe punkciki do chalange'u. Domyślam sie dlaczego później ta informacja znikła. Tych "łupaczy" było więcej i więcej mieli do powiedzenia w tworzeniu kolejnego kalendarza ;-)

#10 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2,190 posts
  • SkądOzorków k/Łodzi

Posted 21 February 2011 - 23:02

W chalange'u powinna być jeszcze informacja na ilu wyścigach zdobyło się tę ilość punktów.
Tak było dawno temu w starych kalendarzach masters. Sama ilość punktów o niczym nie informuje. Przeglądajac stare kalendarze masters, gdzie taka informacja byłą umieszaczana od razu było widać kto jest naprawdę dobry a kto jeździ po wszystkich wyścigach i "łupie" groszowe punkciki do chalange'u. Domyślam sie dlaczego później ta informacja znikła. Tych "łupaczy" było więcej i więcej mieli do powiedzenia w tworzeniu kolejnego kalendarza ;-)


Zgadzam się !

I dodam coś od siebie, Komisja Masters zapłaciła Panu Godlewskiemu za stworzenie chalange'u prawie 2500 zł :shock: . Żarty czy jak ???

#11 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1,199 posts
  • SkądWadowice

Posted 27 February 2011 - 22:27

tez się załapałem,ale sartowałem może z 5 razy i 70 pkt:)



Reply to this topic