Skocz do zawartości


Zdjęcie

Buty Szosowe Carbon Look Keo


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bzyk

Bzyk
  • Użytkownik
  • 2570 postów

Napisano 03 październik 2020 - 15:25

W moich Velocisach wyrwało się pokrętło. Pomyślałem, że muszę mieć coś drugiego sensownego w domu (prócz awaryjnych Shimano). W czym bym jeździł też teraz w czasie reklamowania Bontragerów.

Co polecicie w granicach 1k PLN z carbonową podeszwą, indeks sztywności powyżej 10 (w skali do 12 czy 15). Najlepiej 2 pokrętła bez klamry, rzepa i sznurówek. No i aby nie były cięższe od Velocisów najlepiej.
Mam dobre ceny na Bontragera, Speca i Northwave, ale rozpatrzę też inne.

Dzięki.

#2 Yudo

Yudo
  • Użytkownik
  • 679 postów

Napisano 03 październik 2020 - 21:37

+/- łapie się na to shimano s-phyre. Tzn. spełnia wszystkie te cechy ale dostępność w dobrej cenie jest zależna od rozmiaru i koloru.

Wchodzą nowe RC902. 902-ki będą miały cenę z kosmosu ale jest szansa na ustrzelenie starszych modeli.  A zmiany wydają się kosmetyczne w stosunku do pierwszych RC900 (aka RC9) i RC901

Dobre dla Roglica i MVDP więc może i Tobie przypasują.



#3 Bzyk

Bzyk
  • Użytkownik
  • 2570 postów

Napisano 04 październik 2020 - 05:25

Dzięki, muszę się za nimi rozejrzeć.

Jeszcze wpadły mi w oko Northwave Extreme GT 2. Ktoś miał z nimi do czynienia?

#4 Bzyk

Bzyk
  • Użytkownik
  • 2570 postów

Napisano 06 październik 2020 - 11:12

Czy ktoś wie w jaki sposób Bontrager rozpatruje reklamacje? Czy naprawiają buty, wymieniają jedną lub dwie sztuki czy zwracają kasę?

#5 Robert74

Robert74
  • Użytkownik
  • 543 postów
  • SkądSANOK

Napisano 07 październik 2020 - 14:48

https://allegro.pl/o...o-44-7295751897



#6 Yudo

Yudo
  • Użytkownik
  • 679 postów

Napisano 07 październik 2020 - 15:49

Czy ktoś wie w jaki sposób Bontrager rozpatruje reklamacje? Czy naprawiają buty, wymieniają jedną lub dwie sztuki czy zwracają kasę?

 

Nie mam pojęcia ale pokrętło boa się wymienia (no chyba, że wyrwało się z częścią buta). Nawet jakby były po gwarancji to boa ma wieczystą gwarancję (jak uderzysz bezpośrednio do boafit.com - nawet na stronie mają jako featured athlete Kasię NIewiadomą).



#7 Bzyk

Bzyk
  • Użytkownik
  • 2570 postów

Napisano 07 październik 2020 - 18:39

Nie mam pojęcia ale pokrętło boa się wymienia (no chyba, że wyrwało się z częścią buta). Nawet jakby były po gwarancji to boa ma wieczystą gwarancję (jak uderzysz bezpośrednio do boafit.com - nawet na stronie mają jako featured athlete Kasię NIewiadomą).

 

Tak, to wiem. Tu się wyrwało z cholewki mocowanie całego pokrętła. 





Dodaj odpowiedź