Skocz do zawartości


Zdjęcie

Caad 13 Przegląd Zerowy

serwis autoryzowany?

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 bartek em

bartek em
  • Użytkownik
  • 35 postów
  • SkądBeskid Niski

Napisano 21 styczeń 2021 - 17:30

Cześć, proszę o info jeśli ktoś przerabiał taki temat otóż. Mam Caada 13 kupiony w listopadzie 2020, rama zarejestrowana na stronie cannondale, jednak rower kupiony w innym mieście, mam 3 msc na wykonanie przeglądu zerowego (by gw. była ważna), stąd pytanie czy musi to być serwis/salon cannondale (https://www.cannonda...wery-cannondale) z tej strony to nie wynika ale wolę być pewny, bo mam dobry serwis, mogliby to podbić itd, rzut beretem od domu i nie musiałbym jechać 2h by podbić przegląd. Ktoś coś?

 

 


bart miro


#2 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8543 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 21 styczeń 2021 - 17:32

Obowiązuje Ciebie to, co masz w książeczce gwarancyjnej. Nawet strona producenta nie ma tutaj znaczenia.

 

Jeżeli książeczka nie precyzuje, jaki to ma być serwis, to może być dowolny.


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#3 bartek em

bartek em
  • Użytkownik
  • 35 postów
  • SkądBeskid Niski

Napisano 21 styczeń 2021 - 17:52

Sklep wstawił dużą czerwoną pieczątkę w kartę gw. o następującej treści ""Warunkiem utrzymania gwarancji jest wykonanie obowiązkowego przeglądu gwarancyjnego w okresie 3 miesięcy od daty zakupu roweru. Nie wykonanie przeglądu w/w terminie skutkuje utratą gwarancji. Przegląd gwarancyjny jest płatny zgodnie z obowiązującym cennikiem"

No i to tyle, sądzę, że sytuację ratuje na moją korzyść brak stwierdzenia, że to musi być ich serwis, jednak ostatnie zdanie jakby zakłada to nie wprost XD


bart miro




Dodaj odpowiedź