Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pomysł Na Prezent.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 wotus

wotus
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 25 styczeń 2021 - 17:30

Witam. Na wstępie zaznaczę że temat kolarstwa jest mi całkowicie obcy. Szukam porady i pomysłu na prezent dla osoby którą bardzo kręci kolarstwo. Jest to dziewczyna jeździ dużo po szosie ale jeździ też dużo na MTB. Szukam czegoś co by było praktyczne i związane z pasją jaką ma czyli kolarstwem. Myślałem nad googlami ale dziewczyna nosi okulary. Proszę o pomoc. Z góry dzięki za pomoc.

#2 artho

artho
  • Użytkownik
  • 2825 postów

Napisano 25 styczeń 2021 - 17:33

No ale budżet to co, mamy dowolny?

 

50zł? 500zł? 5000zł?



#3 wotus

wotus
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 25 styczeń 2021 - 17:36

Myślałem nad czymś do 200zł, ale jak coś ciekawego było by droższego to też bym rozważył.
  • wotus lubi to

#4 Bzyk

Bzyk
  • Użytkownik
  • 2570 postów

Napisano 25 styczeń 2021 - 18:23

Bon do lokalnego sklepu rowerowego. Niech sama sobie wybierze co naprawdę potrzebuje i jej się podoba. 


  • Mediana lubi to

#5 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 25 styczeń 2021 - 18:34

Dobrą zasadą jest, żeby nie kupować pasjonatom rzeczy związanych z ich pasją. Raz że takie osoby doskonale wiedzą czego potrzebują, dwa jako laik masz dużą szansę na kupienie czegoś bezużytecznego. Tak jak Bzyk sugeruje, bon zakupowy lub po prostu spytać danej osoby czy czegoś nie potrzebuje.



#6 Chikushou

Chikushou
  • Użytkownik
  • 861 postów
  • SkądOstrów Wlkp.

Napisano 25 styczeń 2021 - 19:36

Dobre skarpety rowerowe, szczególnie te zimowe zawsze docenię :)

Z takich ogólnych prezentów, które raczej prędzej czy później każdy wykorzysta, to zajebista owijka, bloki do butów, bidony, fajna lampka czy uchwyt do garmina/wahoo. Jak masz dokładniejsze dane rozmiarowe osoby której kupujesz prezent, to może rękawiczki, jakaś bielizna termo aktywna, ochraniacze na buty.

 

Wszystko powyżej mieści się w budżecie do 200 zł.


  • artho lubi to

#7 wotus

wotus
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 25 styczeń 2021 - 20:22

A jak wygląda sytuacja z ochraniaczami na buty? Każdy taki ochraniacz będzie pasować do każdego buta czy i czy trzeba kupując ochraniacz brać pod uwagę zaczep w podeszwie buta, czy są one wszystkie takie same ?

#8 artho

artho
  • Użytkownik
  • 2825 postów

Napisano 25 styczeń 2021 - 20:23

Na śmiganie zimą mogę polecić Freezing Point II:

https://www.endurasp...I/p/E1271-Black

ze skarpetkami merino nieźle dają radę.

 

Szosowe ochraniacze po prostu dobierasz do rozmiaru butów.



#9 wotus

wotus
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 25 styczeń 2021 - 20:25

Czyli rozmiar taki sam jak rozmiar buta i nic innego mnie nie interesuje?

#10 artho

artho
  • Użytkownik
  • 2825 postów

Napisano 25 styczeń 2021 - 20:27

Tzn. głowy nie dam, że ten sam - na opakowaniu Endury jest taka tabelka, z której wynika rozmiar ochraniacza pod jakie wymiary buta aby idealnie dopasować. Natomiast poza tym tak, bloki są w tym samym miejscu, więc i ochraniacze mają wycięcia w tym samym. Do tego trochę skarpet merino i będzie ekstra.

 

Ja do tamtego ocieplacza na 5 godzin jazdy zimą na szosie wziąłem skarpety BaaBaa od Endury i było ekstra, nie potrzebowałem więcej skarpet (niż jedna para) przy 3°C. A ten zestaw powinien dać radę i nieco poniżej zera.



#11 wotus

wotus
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 25 styczeń 2021 - 20:29

@arturroooo3 dzięki bardzo za pomoc

#12 zbrozin

zbrozin
  • Użytkownik
  • 95 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 styczeń 2021 - 22:12

Ziomuś, rower kup i poratuj koleżankę kiedyś holem do domu to i plusy wpadną  :wub:

 

A jak to 'tylko' koleżanka to może: (TO/TO lub TO+ramka) + jakiś bidon



#13 Gosc_Kuba__H_*

Gosc_Kuba__H_*
  • Gość

Napisano 26 styczeń 2021 - 10:22

Hej pomysły mam trzy dla takiej osoby:

1. https://www.sklep.st...-czas-na-strawe

2. https://www.sklep.st...filizanek-assos- lub jakikolwiek inny fajny zestaw filiżanek do espresso z dobrą kawą ( zapraszam do odwiezenia na forum wątku o kawie)

3. pomysł wymaga trochę kreatywności  :) jest chyba najtańszy i dajesz najwięcej od siebie  :) bierzesz zdjęcie koleżanki i przerabiasz je w ten deseń jak na ząłaczonym obrazku, wywołujesz jako zdjęcie wsadzasz w ramę z ładną dedykacją  :)  sam taki dostałem i bardzo mi się podoba. https://www.kolarsgo...lakat-just-ride

 

Ja dostalem taki

ba8344a5e4f850e6cc41b5a387779928.jpg


  • piotrkol lubi to

#14 Gosc_Tomek17pl_*

Gosc_Tomek17pl_*
  • Gość

Napisano 08 marzec 2021 - 12:57

Myślę, że Voucher będzie tu najlepszą opcją. Kolarstwa raczej tutaj nie znajdziesz, ale dzięki tej stronie może uderzysz w nieco inny gust, który sprawi, że rozszerzy ona swe zainteresowania :D 

 

SORRKI, TO NIE TABLICA REKLAMOWA - BAN.


Użytkownik Prozor edytował ten post 08 marzec 2021 - 13:01
Wpis moderacyjny


#15 Gosc_Joaska85_*

Gosc_Joaska85_*
  • Gość

Napisano 08 kwiecień 2021 - 07:19

Fajnym prezentem czy dla kobiety czy dla meżczyzny jest kawa ziarnista. Każdy lub kawę aromatyczną i świeżo paloną. Jeśli chce wypić naprawdę dobrą kawę niech wejdzie w przepisy 


Użytkownik Prozor edytował ten post 08 kwiecień 2021 - 08:49
Usunięte odnośniki reklamowe


#16 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8543 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 08 kwiecień 2021 - 12:53

A gdyby tak po prostu zamknąć ten wątek na stałe? Przecież z niego i tak będzie farma linków.


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?