Skocz do zawartości


Zdjęcie

Latarka Czołowa - Dodatkowe Światło


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kamilewski

Kamilewski
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 17 luty 2021 - 14:31

Szukam latarki czołówki, pomyślałem, że przyda się jako dodatkowe oświetlenie (plus możliwość rozglądania się po bokach). Przydatne jest także podczas biwakowania czy robienia przerw, kiedy czegoś szukamy (zdarza mi się wracać do domu po zachodzie słońca). Chciałbym ,żeby to było coś porządnego niż za 20 zł z niebieskiego domku zaczynającego się na literę "d". Tak abym spokojnie oświetliło mi na 50 m do przodu, czasami jadąc lasami w porze powrotu do domu, robi się ciemno i muszę zerkać na boki czy przypadkiem jakieś zwierzę się nie czai. Macie jakieś swoje typy?



#2 pangumas

pangumas
  • Użytkownik
  • 1525 postów
  • SkądSK

Napisano 17 luty 2021 - 14:37

Ja mam taką https://allegro.pl/o...iABEgL9X_D_BwE kupowałem na Ali. Mam pełno akumulatorków do niej wiec nawet cała noc po lesie nie straszna :)

Możesz poszukać też czołówek Petzl.



#3 1415chris

1415chris
  • Użytkownik
  • 4482 postów
  • SkądSurrey

Napisano 17 luty 2021 - 20:57

Swietna cena za ta lapmpke. Jedna z niewielu wykonanych z nie-plastiku, super moc, dobra waga, standardowy aku.
Wszak nie do rowerowego zastosowania ale ostatnio robilem doglebne rozeznanie tematu i u mnie padlo wlansie na ta czolowke.
Ogolnie w temacie czolowek opcji jest sporo. Okresl budzet, sprecyzuj oczekiwania i bedzie mozna cos doradzic.

#4 artho

artho
  • Użytkownik
  • 2825 postów

Napisano 17 luty 2021 - 21:28

A jak z oślepianiem innych jak chodzi o czołówki? Tylko do lasu?





Dodaj odpowiedź