Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podkładki Dystansowe

[podkładki][bloki]

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 manfred

manfred
  • Użytkownik
  • 759 postów
  • SkądPodhale

Napisano 11 marzec 2021 - 14:11

Czy orientujecie się gdzie można kupić podkładki dystansowe pod bloki LookKeo. Potrzebuje różne grubości aby wyrównać wadę postawy ciała.


Facebuk i  YT  Strava


#2 4gotten

4gotten
  • Użytkownik
  • 1033 postów
  • SkądStargard

Napisano 11 marzec 2021 - 14:23

Sprawdź w sklepach, które oferują produkty Specialized. Nazywa się to Body Geometry cleat wedges. Używam tego i sobie chwalę, naprawdę robi różnicę.



#3 manfred

manfred
  • Użytkownik
  • 759 postów
  • SkądPodhale

Napisano 11 marzec 2021 - 14:31

Wiem że robi dzięki będe szukał ale strasznie ciężko z tym.


Facebuk i  YT  Strava


#4 Wojtek K.O.M.

Wojtek K.O.M.
  • Użytkownik
  • 187 postów
  • Skądśląsk

Napisano 03 maj 2021 - 13:36

podkładka, pod, bloki - Bike-RS


:) 


#5 manfred

manfred
  • Użytkownik
  • 759 postów
  • SkądPodhale

Napisano 03 maj 2021 - 13:51

Cena z kosmosu


Facebuk i  YT  Strava


#6 Wojtek K.O.M.

Wojtek K.O.M.
  • Użytkownik
  • 187 postów
  • Skądśląsk

Napisano 03 maj 2021 - 15:00

W sprawie ceny nie było pytania.;-) Ale zgadza się. Ponad 60zł za szt. to trochę za dużo. Dlatego kupiłem 2szt. spróbowałem i prawdopodobnie będę wycinał z gumy szewskiej na fleczki lub drukował na drukarce 3D, o ile będzie możliwość aby materiał spełniał pewne cechy jak elastyczność w celu dopasowania do podeszwy buta i mała ściśliwość aby nie zmieniał grubości podczas dokręcania. Trzeba również zmodyfikować kształt przedniej części ponieważ wpięcie buta w pedał jest nieco kłopotliwe. Trzeba wydłużyć "dziób" podkładki i sfazować ją z założonej grubości do 0, aby pałąk pedału wślizgiwał się w dziób bloku. Niektóre buty zapinają się bez problemu np. Shimano, inne jak Mavic nie mogę wpiąć. Myślę że to kształt noska i podeszwy buta.


:) 




Dodaj odpowiedź