Witam. Mam do sprzedania używaną nawigację GPS Mio Cyclo 315 HC. Stan wizualny jak zwykle u mnie idealny, żadnej rysy, żadnego obtarcia, żadnego zabrudzenia. Jedyny mankament (który swoją drogą powinienem zgłosić jako usterkę i oddać na naprawę gwarancyjną ale już za późno niestety) to jedna linia pikseli która świeci się cały czas jako biała. Widać ją na niektórych zdjęciach (najczęściej podczas włączania - wtedy ekran jest czerwony) - podczas nawigowania zupełnie to nie przeszkadza bo najzwyczajniej tego nie widać
Nie wykluczam, że dla kogoś ze smykałką do informatyki może pomóc jakiś twardy reset urządzenia albo softu. Po 5 godzinnej jeździe stan baterii wynosił 40 procent - to tak gwoli wyjaśnienia, nawigacja była użytkowana normalnie od 2018 roku. Nówki do zera wyładowują się w 9 godzin więc pewnie w mojej będzie to samo
Do zestawu dodaję wszystko co było w pudełku. Na zdjęciach nie widać magnesu na szprychę ale oczywiście jego również dorzucam do zestawu
Cena 750 złotych
-wysyłka do paczkomatu na koszt klienta choć preferuję:
-odbior osobisty Stare Babice
Zdjęcia na życzenie, tu nie mogę wrzucić w dobrej jakości


