Jump to content


Photo

Wahoo Elemnt

wahoo elemnt

No replies to this topic

#1 skraburski

skraburski
  • Użytkownik
  • 202 posts
  • SkądWrocław

Posted 08 July 2021 - 09:04

Witam,

W związku z tym, że kupiłem nowego Bolta sprzedam moje Wahoo Elemnt (kupiony w 01/2020).

 

Licznik w pełni sprawny, stan jak na zdjęciach poniżej.

Na wyswietlaczu są mikroryski ale w czasie jazdy nie przeszkadzają.

 

Jedyne do czego można by się przyczepić to od nowości pom. temperatury jest zawyżony o ok. 7 stopni, to częsty problem w tym modelu. Mi to nie przeszkadzało więc nigdy tego nie reklamowałem.

 

Załączam oryginalne pudełko, kabelek, uchwyt na szosę i na MTB (jak w oryginalnym zestawie).

 

 

Fotki tutaj:

https://photos.app.g...gakb6nQcfeo7Ac8

 

Cena jaka mnie interesuje to 700PLN

 

Wysyłka paczkomatem lub kurierem, albo odbiór osobisty w Trzebnicy.

 

Pozdrawiam





Reply to this topic