Witam,
W związku z tym, że kupiłem nowego Bolta sprzedam moje Wahoo Elemnt (kupiony w 01/2020).
Licznik w pełni sprawny, stan jak na zdjęciach poniżej.
Na wyswietlaczu są mikroryski ale w czasie jazdy nie przeszkadzają.
Jedyne do czego można by się przyczepić to od nowości pom. temperatury jest zawyżony o ok. 7 stopni, to częsty problem w tym modelu. Mi to nie przeszkadzało więc nigdy tego nie reklamowałem.
Załączam oryginalne pudełko, kabelek, uchwyt na szosę i na MTB (jak w oryginalnym zestawie).
Fotki tutaj:
https://photos.app.g...gakb6nQcfeo7Ac8
Cena jaka mnie interesuje to 700PLN
Wysyłka paczkomatem lub kurierem, albo odbiór osobisty w Trzebnicy.
Pozdrawiam


