Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bmc Adapter


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kwachu

Kwachu
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 17 maj 2022 - 15:48

Witam.Mam prośbę. Posiadam taki uchwyt oryginalnie zamontowany do BMC. Chciałem zamontować od spodu lampke Niterider.Prosze o podanie adapterów które mi to umożliwia o ile takie są dostępne. Za Góry dzięki. 1eab3301af762e17med.jpg

#2 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 18 maj 2022 - 06:50

Popraw link do zdjęcia, czy właściwie wstaw go żeby ktokolwiek mógł sprawdzić co to takiego...


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#3 Michal_Zw

Michal_Zw
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 18 maj 2022 - 19:12

Witam, nie otwierając nowego wątku podpisuję się pod pytaniem kolegi jak wyżej, bo mam identyczny przypadek: od góry na uchwycie BMC mam wahoo, na dole chcę zamontować lampkę Bontrager Ion 200 RT. Szukam odpowiedniego adaptera pod lampkę na dół. Szukałem wśród K-EDGE, wśród sprzętu Bontragera, ale nic nie mają. Może ktoś coś widział i doradzi ?

Z góry wielkie dzięki - przede wszystkim Koledze Kwachu za miejce pod swoim postem :)

Pozdrawiam serdecznie.



#4 Kwachu

Kwachu
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 18 maj 2022 - 19:38

Jedyna alternatywne do montażu widziałem przy zakupie elementu(drogi jak ...) z zdj poniżej. Jedynie problem może wystąpić z obecnością kabli które będą przeszkadzały przy ustawieniu kata pochylenia lampki. Ja mam bmc teamachin stąd inny rodzaj mostka. Niż na zdj.d0fbec899c8c8a8amed.jpg Źródło.zdj. oficjalna strona BMC. Jeśli nie ma rozwiązania to może opcja klej plus srobki z zestawu (uchwyt go pro 20zl allegro) montowane na mocnym kleju do obudowy. Myślę że może to zdać egzamin.



Dodaj odpowiedź