Jump to content


Photo

Wycięcie Wyrostka A Powrót Do Jazdy


1 reply to this topic

#1 EvoPL

EvoPL
  • Użytkownik
  • 91 posts

Posted 24 May 2022 - 18:16

Hej,

 

Przechodziłem tydzień temu operację wycięcia wyrostka metodą laparoskopową, bez powikłań. Czy ktoś z Was przechodził tą przyjemność i podzieli się po jakim czasie wrócił do treningów?

 

Zalecenia mówią o 2-4 miesiącach przerwy, ale z tego co zrozumiałem to się tyczy głównie aktywności angażujących brzuch/podnoszenia ciężarów itd. WYDAJE mi się, że oceniając moje samopoczucie dzisiaj, do lekkich przejażdżek po płaskim mógłbym wrócić wcześniej, ale nie chcę popełnić żadnego głupstwa. 

 

Dzięki za każdą radę! 



#2 nick

nick
  • Użytkownik
  • 2,254 posts
  • Skądkrakow

Posted 25 May 2022 - 12:33

Po przepuklinie pachwinowej i klasycznym cięciu, po 2 tygodniach byłem na lekkim spacerku rowerowym.  pozdr





Reply to this topic