Skocz do zawartości


Zdjęcie

TOUR DE POLOGNE 65' 2008


149 odpowiedzi w tym temacie

#1 czaroct

czaroct
  • Użytkownik
  • 23 postów
  • Skądbiałystok

Napisano 20 marzec 2008 - 12:50

małe pytanko 6 etap ma byc z Krynicy do Zakopanego (206km.) to będą okrążenia jak na orlinku czy bez okrążeń a jak okrążenia to pod co bedą podjeżdżać??pytam bo musze kwaterki porezerwować w tamtej okolicy :)....

#2 Gosc_tozik_*

Gosc_tozik_*
  • Gość

Napisano 20 marzec 2008 - 13:04

Coś w tym stylu - na końcu 3 powtórzenia:

VI etap: 19.09.2008 Krynica Zdrój - Zakopane, 206,2 km
przez Muszyna (premia lotna)
Piwniczna Zdrój (premia lotna)
Krościenko nad Dun. (premia lotna)
Krośnica (premia górska II kat)
Łopuszanka (premia górska II kat)
Bukowina Tatrzańska (premia górska I kat)
Murzasichle (premia górska I kat)
Krzyżówka Łysa Polana (premia górska II kat)
Murzasichle (premia górska I kat)
Krzyżówka Łysa Polana (premia górska II kat)
Murzasichle (premia górska I kat)

#3 SQEERN

SQEERN
  • Użytkownik
  • 88 postów
  • SkądOstrów W.L.K.P

Napisano 20 marzec 2008 - 13:15

Murzasichle.... hhmm... jeździłem tam co roku na wakacje. polecam : LINK Jak ja jeździłem - ceny były bardzo interesujące :-)

Pozdrawiam,
SQEERN

#4 czaroct

czaroct
  • Użytkownik
  • 23 postów
  • Skądbiałystok

Napisano 20 marzec 2008 - 13:46

tam nigdy niebyłem z rowerem co polecacie noclegi w Zakopcu czy Murzasichle.. ??chodzi o oglądanie wyścigu a wieczorkiem ...... :mrgreen:

#5 SQEERN

SQEERN
  • Użytkownik
  • 88 postów
  • SkądOstrów W.L.K.P

Napisano 20 marzec 2008 - 13:52

Ja już poleciłem wyżej w poście... :-)

#6 Gosc_Kaczan_*

Gosc_Kaczan_*
  • Gość

Napisano 25 marzec 2008 - 09:46

Ja się wybieram na Etap Pierwszy. Bo blisko. :mrgreen:
I na Etap Czwarty. Bo znajomy mieszka blisko mostu w Siemiatyczach. Oooooooooo tu.

#7 morbiass

morbiass
  • Użytkownik
  • 30 postów
  • SkądLubartów

Napisano 12 kwiecień 2008 - 20:00

Ja chcialbym sie pochwalic ;-) gdyż 1 raz w zyciu bede mogl na zywo sledzic wyczyny kolarzy na trasie 65 TdP albo jako obserwator albo jako osoba pomagajaca w przygotowaniach (to sie jeszcze okaze). Zawsze zazdroscilem tym co mogli na zywo ogladac szalejacych kolarzy i wogole cała ta otoczke wielkiego scigania. A tu taka mila niespodzianka!!! A wszystko zaczelo sie od tego ze Cz.Lang postanowil "puścic" wysci przez lubelszczyzne! i tak sie zlozylo ze LUBARTÓW znalazl sie na trasie, co mnei nie dziwi ze wzgledu na walory krajobrazowe. To swietna okazja do promocji naszego regionu.
Dołączona grafika
Dodam ze rownież wybieram sie na V etap ze startem w Naleczowie, wkoncu to niedaleko :lol: Niezmiernie sie ciesze z tego powodu, ze wkoncu do nas trafil tak swietny wyscig zaliczany do klasyfikacji PT. Na zakonczenie powiem, ze dopiero rozpoczynam przygode z kolarstwem a ju¿ takie wielkie buuum wkolo tego. super sprawa! powiem szczerze ze to jeszcze bardziej zmobilizowalo mnie do uprawiania fantastycznego sportu, jakim jest kolarstwo szosowe. Juz teraz serdecznie zapraszam na 2 etapy na lubelszczyznie nie tylko lubelaków ale rowniez osoby spoza granic wojewodztwa!
Korzystajac z okazji rowniez zapraszam na organizowane co roku (nie wiem czy slyszeliscie ale na szeroką skale jest oglaszane) Lubartowskie Święto Roweru, ktore z roku na rok "sciaga" coraz wiecej milosnikow dwoch kołek :lol: http://www.mktr-relaks.com/sr.php ZAPRASZAM!
Lubartów - miastem kolarstwa?! Mam nadzieje :lol:
pzdr

#8 spros

spros
  • Użytkownik
  • 663 postów
  • Skądpolska

Napisano 13 kwiecień 2008 - 12:00

cieszy mnie Twój entuzjazm. Obyś nie był zawiedziony.

#9 morbiass

morbiass
  • Użytkownik
  • 30 postów
  • SkądLubartów

Napisano 13 kwiecień 2008 - 12:05

Obyś nie był zawiedziony.


czemu tak mowisz? :-)

#10 Gosc_Kaczan_*

Gosc_Kaczan_*
  • Gość

Napisano 25 kwiecień 2008 - 10:20

Ja chcialbym sie pochwalic ;-) gdyż 1 raz w zyciu bede mogl na zywo sledzic wyczyny kolarzy na trasie 65 TdP albo jako obserwator albo jako osoba pomagajaca w przygotowaniach (to sie jeszcze okaze).


Na 65 Tdp ja też pierwszy raz będę oglądał ich na żywo. :mrgreen: ;-)

(...) i tak sie zlozylo ze LUBARTÓW znalazl sie na trasie, co mnei nie dziwi ze wzgledu na walory krajobrazowe. To swietna okazja do promocji naszego regionu.
pzdr


Skoro Lubartów to całkiem blisko od miejsca gdzie ja zamierzam pokibicować. Ten sam etap.
Nie znam szczegółów przebiegu trasy, ale chyba przez Siemiatycze będą jechali?
Będziemy na siebie wyglądali?

#11 dracorp

dracorp
  • Użytkownik
  • 313 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 27 kwiecień 2008 - 16:44

Obyś nie był zawiedziony.


czemu tak mowisz? :-)

Pamiętam jak mi ojciec opowiadał, że kiedyś tam trasa wyścigu, chyba TdP, miała przebiegać przez sąsiednie miasto. No to się chłopaki zjechali i czekali. No i ekipa kolarzy przyjechała, odjechała i tyle ich widzieli. Ja tam wolę sam pośmigać ew. obejrzeć w TV.

#12 spros

spros
  • Użytkownik
  • 663 postów
  • Skądpolska

Napisano 27 kwiecień 2008 - 18:28

.... i pozostawili po sobie pelne rowy smieci. wlasnie tak to wyglada :( niestety. nieco lepiej jest na mecie lub jesli etap konczy sie rundami. wtedy mozna ewentualnie na cos popatrzec.

#13 Bruce

Bruce
  • Użytkownik
  • 260 postów
  • SkądToruń

Napisano 03 wrzesień 2008 - 20:58

Dołączona grafika

Już niedługo rusza TdP :) Na razie znalazłem tylko te składy ma ktoś resztę? Cancellara Sanchez, Evans, Schleck x2, Szmyd - brzmi świetnie :)

:arrow: Quick Step: Matteo Carrara, Allan Davis, Steven de Jongh, Stijn Devolder, Aleksander Jefimkin, Dimitro Grabowski, Leonardo Scarselli, Hubert Schwab

:arrow: Silence-Lotto: Cadel Evans, Johan van Summeren, Mario Aerts, Dario Cioni, Leif Hoste, Jurgen Roelandts, Juregen van den Broeck, Wim van Huffel.

:arrow: CSC Saxo Bank: Andy Schleck, Fabian Cancellara, Frank Schleck, Gustav Larsson, Jens Voigt, Kurt Alse Arvesen, Lars Bak, Markus Ljungvis

:arrow: Team Columbia: Marcus Burghardt, Linus Gerdemann, Andre Greipel, Adam Hansen, Andreas Klier, Servais Knaven, Morris Possoni, Kanstantin Siwcow

:arrow: Lampre: Fabio Baldato; Marco Bandiera, Matteo Bono, Francesco Gavazzi, Andrea Grendene, Roberto Longo, Mirco Lorenzetto, Sylwester Szmyd.


A tu 18-stka, z której Wadecki wybierze ósemkę na TdP.

1. Tomasz Marczyński (Ceramica Flaminia Bossini)
2. Jacek Morajko (Madenoix-Boavista)
3. Przemysław Niemiec (Team Miche - Silvercross)
4. Łukasz Bodnar (DHL-Author)
5. Marcin Sapa (DHL-Author)
6. Dariusz Baranowski (DHL-Author)
7. Piotr Zaradny (DHL-Author)
8. Tomasz Kiendyś (CCC Polsat Polkowice)
9. Krzysztof Jeżowski (CCC Polsat Polkowice)
10. Marek Wesoły (CCC Polsat Polkowice)
11. Mateusz Mróz (CCC Polsat Polkowice)
12. Marek Rutkiewicz (Mróz Action Uniqa)
13. Bartosz Huzarski (Mróz Action Uniqa)
14. Błażej Janiaczyk (Mróz Action Uniqa)
15. Mariusz Witecki (Mróz Action Uniqa)
16. Bartłomiej Matysiak (Legia)
17. Michał Gołaś (Cycle Colstrop)
18. Adam Wadecki (Kalev Sport)

#14 thorian

thorian
  • Użytkownik
  • 858 postów
  • SkądRoztocze

Napisano 03 wrzesień 2008 - 21:50

A mam takie pytanie związane z etapem w Lublinie, wybiera się ktos może z forowiczów? Wiem że jest kilka osób z Lublina zarejestrowanych na forum. Ja się właśnie na metę tego etapu wybieram wiec jest okazja do spotkania.

#15 Gosc_felipe_*

Gosc_felipe_*
  • Gość

Napisano 03 wrzesień 2008 - 21:55

14.09 początek w Warszawie, 20.09 koniec w Krakowie. No piękny wrzesień się zapowiada :mrgreen:

#16 750519

750519
  • Użytkownik
  • 147 postów
  • SkądKraśnik

Napisano 04 wrzesień 2008 - 11:05

Witam
Ja się wybieram na pewno. Już wziąłem 2 dni wolne w pracy. Nastepnego dnia premia lotna w Kraśniku, więc też zapraszam serdecznie.
TdP wskoczy do Krasnika od stronu Urzędowa, potem runda w dzielnicy Fabrycznej i ul. Urzedowską lecą do dzielnicy Starej. Potem lecą do Janowa i na Rzeszów.
Najlepiej oglądać kolarzy moim zdaniem na podjeżdzie w Stróży, jest tam 2 km podjazd, idealnie prosty, więc będzie fajny widok, a kolarze teoretycznie będą jechać wolniej.
Pozdrawiam Brać Szosową.

#17 Gosc_felipe_*

Gosc_felipe_*
  • Gość

Napisano 04 wrzesień 2008 - 11:59

A gdzie dokładnie kończy się TdP w Krakowie?

#18 saint

saint
  • Użytkownik
  • 160 postów
  • SkądKraków

Napisano 04 wrzesień 2008 - 16:23

na ulicy wzdłuż Błoń

#19 Mateunio

Mateunio
  • Użytkownik
  • 944 postów
  • SkądKT

Napisano 04 wrzesień 2008 - 20:10

Fajnie będzie móc obejrzec w urodziny TDP w Krakowie. Prezent od losu całkiem ładny:)

#20 naginator3000

naginator3000
  • Użytkownik
  • 30 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 05 wrzesień 2008 - 14:00

We wtorek 16 jadą z Mikołajek i finiszują na Piłsudskiego. Strzałki i meta namalowane już są, szkoda że remonty nie pokończone. Może się wyrobią na TdP. Oby, bo wstyd będzie ;) Idę na pewno, ze szkoły się urwę jak będzie trzeba ;)



Dodaj odpowiedź