Skocz do zawartości


Zdjęcie

TOUR DE POLOGNE 65' 2008


149 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gosc_@ndy_*

Gosc_@ndy_*
  • Gość

Napisano 14 wrzesień 2008 - 16:34

Ale sie sprzętu naoglądałem... ;)

#42 bikej50

bikej50
  • Użytkownik
  • 121 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 wrzesień 2008 - 16:58

Ale sie sprzętu naoglądałem... ;)

Faktycznie, mi się bedzie teraz to sniło po nocach. :-) Ale bardzo mnie zdziwiło to jak Szmyd na tak krótkiej trasie odstawał od swojej drużyny :-(

#43 Gosc_senjiro_*

Gosc_senjiro_*
  • Gość

Napisano 14 wrzesień 2008 - 17:49

mnie to jakos nie zdziwilo bo ze Szmyda slaby czasowiec:) za to nie wiem czy ktos z was zauwazyl ze w teamie CSC, ktory wygral na rowerkach czasowych jechal tylko Cancellara i Arvesen (o ile dobrze pamietam) i tylko we 2 sobie zmiany dawali:) a team i tak pierwszy na mecie:)

#44 Bruce

Bruce
  • Użytkownik
  • 260 postów
  • SkądToruń

Napisano 14 wrzesień 2008 - 17:56

Jeszcze jeden, ale nie wiem kto, ciągnął czasem dość długo całą ekipę CSC.

Mam kilka autografów :)

#45 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 14 wrzesień 2008 - 18:01

Jestem nieco zniesmaczony krótkim etapem drużynowej jazdy na czas. Raz ,ze stanowczo za krótka ( chyba tylko na pokaz ) a dwa to stan nawierzchni i ta bezsensowna kostka na Krakowskim Przedmieściu. Moim zdaniem powinna to być jazda indywidualna na dystansie np. ok 20-30 km. Nie było by tak niebezbiecznie jak w przypadku grupy Silence Lotto i było by myślę ciekawiej. Tak samo dobrze mogli się wszyscy kolarze przejechać ulicami miasta spacerkiem i było by super. :-/

#46 Gosc_senjiro_*

Gosc_senjiro_*
  • Gość

Napisano 14 wrzesień 2008 - 18:02

calkiem mozliwe ze ten dunczyk Bak bo o ile dobrze uslyszalem to mistrz Dani w jezdzie na czas:)

#47 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 14 wrzesień 2008 - 18:19

calkiem mozliwe ze ten dunczyk Bak bo o ile dobrze uslyszalem to mistrz Dani w jezdzie na czas:)

Dobrze usłyszałeś.

#48 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 14 wrzesień 2008 - 19:05

mnie to jakos nie zdziwilo bo ze Szmyda slaby czasowiec:) za to nie wiem czy ktos z was zauwazyl ze w teamie CSC, ktory wygral na rowerkach czasowych jechal tylko Cancellara i Arvesen (o ile dobrze pamietam) i tylko we 2 sobie zmiany dawali:) a team i tak pierwszy na mecie:)


Cancellara sam by to opierdzielił ;-)
Jakieś zdjęcia porobiliście?

#49 Bruce

Bruce
  • Użytkownik
  • 260 postów
  • SkądToruń

Napisano 14 wrzesień 2008 - 19:25

Ja będę miał jakieś z rozgrzewki, ale robione kiepskim telefonem :/

#50 Gosc_Pegos_*

Gosc_Pegos_*
  • Gość

Napisano 14 wrzesień 2008 - 19:35

ta króciutka jazda na czas to mega-fantastyczny pomysł :D:D ... można porozmawiać ze swoimi idolami (np ze Szmydem) ... pozbierać autografy i fotki z kolarzami takiego kalibru jak Sanchez, Evans, Fabian, Sylwek, Ryba... Moim zdaniem ta sceneria Pałacu prezydenckiego, Placu Teatralnego i Placu Piłsudskiego była fenomenalna... Jak by ktoś się nie skapnął to ten etap to prezentacja ekip połączona rozdaniem koszulek więc nie rozpatrujmy tego jako normalnego etapu. Oby co roku był taki etap W mieście w którym się zaczyna TdP. Wspaniałe wydarzenie dla kibiców jak i ludzi niezwiązanych z tym sportem aby zerknęli z bliska jak wygląda kolarskie rzemiosło. Fajna była ulica na której wszystkie ekipy się "rozkładały".

Dam linka do moich fotek przed 22

#51 Cineeek

Cineeek
  • Użytkownik
  • 34 postów
  • SkądOstrołęka

Napisano 14 wrzesień 2008 - 19:36

Kurcze wam to dobrze, zobaczyć elitę kolarstwa (chociaż część ) to pewnie fajne uczucie. Niestety od kilku lat TdP omija okolice Ostrołęki, nad czym bardzo ubolewam. Najbliżej jest mi do Mławy ( tam będą jechać kolarze ), ale to aż 90 km, więc chyba nic z tego. Może w następnym roku gdzieś się wybiorę. A wiadomo coś o możliwych zmianach trasy w porównaniu do roku poprzedniego, chodzi mi o następny rok (tj. sezon 2009/10) ? Może będzie trasa przez Ostrołękę, chociaż to wątpliwe ( stan dróg i w ogóle ) ;]

Pozdrawiam

#52 Bruce

Bruce
  • Użytkownik
  • 260 postów
  • SkądToruń

Napisano 14 wrzesień 2008 - 20:59

Lars Ytting Bak: Spodziewałem się tego zwycięstwa naszej drużyny. Mając w składzie złotego i srebrnego medalistę Igrzysk Olimpijskich w Pekinie byliśmy z pewnością faworytami. Nasza taktyka opierała się na pracy tych dwóch kolarzy, ponieważ na rozgrzewce zauważyliśmy, że bardzo ciężko jest pokonywać całą ekipą ostre zakręty. Tylko Cancellara i Larsson jechali na rowerach przystosowanych do jazdy na czas, a pozostali członkowie zespołu na zwykłych, nie wychodząc na zmiany. Jak widać po wynikach, ta taktyka przyniosła oczekiwany efekt. Nie wydaje mi się, abym jutro mógł obronić żółtą koszulkę lidera, ponieważ jest kilku szybkich sprinterów, którzy dzięki bonifikacie mogą wskoczyć na pierwsze miejsce. Nie oznacza to jednak, że będziemy niewidoczni na trasie 2. etapu. Z pewnością nie pozwolimy na jakiś większy odjazd, a jeśli już, to będzie tam musiał być ktoś z naszej ekipy. Jestem trochę niezadowolony, ponieważ zdobyłem koszulkę lidera wychodząc na prowadzenie jedynie na ostatnich metrach trasy i jest to trochę nieadekwatne do pracy, jaką wykonałem na tym odcinku. Jednak jako etapowi zwycięzcy stanęliśmy na podium całą drużyną i to mnie cieszy.

#53 Gosc_Qba_*

Gosc_Qba_*
  • Gość

Napisano 14 wrzesień 2008 - 21:18

Niesamowite przeżycie, super okazja do spotkania ze światową elitą kolarstwa oraz pooglądania z bliska rowerów z najwyższej półki :mrgreen: .

Jakieś zdjęcia porobiliście?


Wyszło mi ich coś ponad 170, miłego oglądania :mrgreen:

http://rapidshare.co...part_I.rar.html
http://rapidshare.co...art_II.rar.html

Pozdro!

#54 Gosc_Pegos_*

Gosc_Pegos_*
  • Gość

Napisano 14 wrzesień 2008 - 21:24

http://picasaweb.goo...pegosm/TdP2008# moje fotki...

#55 Gosc_MusicMan_*

Gosc_MusicMan_*
  • Gość

Napisano 14 wrzesień 2008 - 21:25

Pegos daj linka, juz po 22 :)

Widzialem ze testowali elektronicznego durejsa.

A ci nasi mogliby miec chociarz jednolite rowery w miare dobre... na tym poziomie malo profesjonalnie to wygladało jak patrzylo sie na inne ekipy.

[ Dodano: 2008-09-14, 22:25 ]
uprzedziles mnie o kilka sekund :>

#56 ERDE

ERDE
  • Użytkownik
  • 1010 postów
  • SkądLublin

Napisano 15 wrzesień 2008 - 08:49

a w środę ja będę gościł kolarzy w Lublinie... i może zniknąć jakiś rowerek na mecie :mrgreen: strasznie dziwna trasa, bo nawierzchnia na racławickich taka sobię...

#57 Platon

Platon
  • Użytkownik
  • 558 postów
  • SkądWrocław

Napisano 15 wrzesień 2008 - 09:46

Pegos bardzo fajne fotki, pobrałem sobie cały album, dzięki :)

#58 krzysztof1985

krzysztof1985
  • Użytkownik
  • 1682 postów
  • SkądWLKP

Napisano 15 wrzesień 2008 - 11:37

Qba tez ladne fotki zrobil i spora ilosc dzieki za wstawke ;-)

SPT_20130518_SOT_053_27640268_I1.jpg


#59 Gosc_Pegos_*

Gosc_Pegos_*
  • Gość

Napisano 15 wrzesień 2008 - 12:00

Jak ktoś ma ochotę to mogę ofiarować mu 575 fotek w pełnym rozmiarze :D:D waga 740Mb ;) ... w albumie to tylko namiastka i mniejsze wersje;)

#60 Lubomir

Lubomir
  • Użytkownik
  • 83 postów
  • SkądWarszawa Bemowo

Napisano 15 wrzesień 2008 - 15:36

http://Lubomir.fotos...umy/505957.html
kilka klatek z premii w Nidzicy



Dodaj odpowiedź