Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ślężański Mnich - otwarcie sezonu 2011.


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 kolen

kolen
  • Użytkownik
  • 59 postów
  • SkądŻORY

Napisano 04 kwiecień 2011 - 18:38

w Sobótce zaliczyłem kontakt z dziurą, 2 gumy za jednym strzałem na końcówce 1 rundy.
W tym sezonie startuję w elicie. Niestety dalej nie wiem jak forma.

Za tydzień Kłomnice, ale podobno też na trasie są dziury.

#2 WinSho

WinSho
  • Użytkownik
  • 295 postów
  • SkądWLKP

Napisano 04 kwiecień 2011 - 18:55

w Sobótce zaliczyłem kontakt z dziurą, 2 gumy za jednym strzałem na końcówce 1 rundy.
W tym sezonie startuję w elicie. Niestety dalej nie wiem jak forma.

Za tydzień Kłomnice, ale podobno też na trasie są dziury.



Współczuje :!: Wlecieć w dziurę przy takim tempie - żadna przyjemność, dobrze, że cały jesteś...działo się sporo pod względem kraks :-( Co do formy to ja Ci powiem w jakiej jesteś - jeśli przetrwałeś w elicie z peletonem od startu to jest dobrze!! Baa nawet bardzo dobrze - to co robili zawodnicy elity od startu to jakaś masakra. Polsatowcy cisnęli tak jakby tam nie było górki :shock:

W temacie treningu ja dziś siłownia ale lekko bo po wyścigu trzeba odpocząć :lol:

#3 mariusz k

mariusz k
  • Użytkownik
  • 836 postów
  • Skądrybnik

Napisano 04 kwiecień 2011 - 21:19

w Sobótce zaliczyłem kontakt z dziurą, 2 gumy za jednym strzałem na końcówce 1 rundy.
W tym sezonie startuję w elicie. Niestety dalej nie wiem jak forma.

Za tydzień Kłomnice, ale podobno też na trasie są dziury.


O tych dziurach nawet nie wspominaj, kto dopuszcza taką rundę do wyścigu, jakość nawierzchni powinni brać pod uwagę. Najlepsze jest to że najwięcej kapci łapali ci na najlepszych rowerach, ale tak to jest jak się ma wycieniowane gumy. Mechanicy cycków nie nadążali zmieniać kół choć mieli 3 wozy techniczne :lol:. A odnośnie wyścigu w Kłomnicach to o ile pamiętam w zeszłym roku nie było źle jeśli chodzi o nawierzchnie.

#4 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 04 kwiecień 2011 - 21:32

W Sobótce awaria sprzętu uniemożliwiła mi ukończenie wyścigu, szkoda. Do poczytania.

Skromna galeria z wyścigu elity

#5 kaziklcd

kaziklcd
  • Użytkownik
  • 583 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 kwiecień 2011 - 09:06

jeśli przetrwałeś w elicie z peletonem od startu to jest dobrze!! Baa nawet bardzo dobrze - to co robili zawodnicy elity od startu to jakaś masakra. Polsatowcy cisnęli tak jakby tam nie było górki :shock:


Mieć taką formę, szczery szacunek.

Pzdr



Dodaj odpowiedź