Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mocna Przednia Lampka "tylko" Do Jazdy Dziennej


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 KlasycznaBianeczka

KlasycznaBianeczka
  • Użytkownik
  • 33 postów
  • SkądNYC

Napisano 28 październik 2022 - 19:10

Witam

 

Mam bardzo fajna lampke tylna ze stroboskopem Cerberus trzyma na baterii kilkanascie godzin, poszukuje podobnego patentu ze swiatlem bialym na przód - tylko do jazdy dziennej, nie interesuja mnie lampki do oświetlania drogi nocą bo po pierwsze nocą nie jezdze po drugie - one wszystkie mają jedną wspólną wadę pracują na baterii maks 2-3 godziny co jest czasem zdecydowanie zbyt krotkim na dluzsze wyprawy. Lubie byc widoczny nie tylko z tylu bo mialem juz wiele bardzo niebezpiecznych sytuacji gdy nie mialem oswietlenia z przodu, kierowcy ścinają zakręty, nie widzą a jak coś ostro błyska od przodu od razu rzuca sie w oczy.

 

Czy ktokolwiek widział taki patent jak te lampki Cerberus na tył ktore błyskają na zasadzie stroboskopu mocnym światłem tak minimum 120-150 lumenów ?

 

Szukam od dawna ale praktycznie 100% to są lampki do oświetlania drogi z opcją trybu dziennego a mnie interesuje wylacznie lampka do jazdy dziennej bez funkcji oświetlania drogi taka lampka ostrzegawcza tylko i wylacznie do jazdy w dzień ale mocna i ze stroboskopem - długo trzymająca na baterii tj wskazany Cerberus ktorego uzywam na tył jest rewelacyjny.

 

Czy ktokolwiek z Was cos takiego gdzies widział ? (:



#2 Severian

Severian
  • Użytkownik
  • 148 postów

Napisano 28 październik 2022 - 19:23

Pełno tego jest.Teraz większość lampek ma tryb migający.Knog twierdzi,że jego ninja może błyskać nawet 180 h albo 12 h w mocniejszym trybie.Zresztą ja migałem jak choinka ,a przysłowiowa  "baba"  i tak mnie walnęła w bok w biały dzień :) 

 


  • KlasycznaBianeczka lubi to

#3 KlasycznaBianeczka

KlasycznaBianeczka
  • Użytkownik
  • 33 postów
  • SkądNYC

Napisano 28 październik 2022 - 19:27

Pełno tego jest.Teraz większość lampek ma tryb migający.Knog twierdzi,że jego ninja może błyskać nawet 180 h albo 12 h w mocniejszym trybie.Zresztą ja migałem jak choinka ,a przysłowiowa  "baba"  i tak mnie walnęła w bok w biały dzień :)

ciekawy ten knog musze to wyprobowac dzieki !



#4 piotrkol

piotrkol
  • Użytkownik
  • 1989 postów
  • SkądBrzesko

Napisano 28 październik 2022 - 19:30

Bontrager Ion 200 rt - według mnie nie ma lepszej lampy sygnalizacyjnej - widoczność w słoneczny dzień sprawdzona na 800m, możliwe, że więcej ale mi i kumplowi prostej brakło :P Tryb migania dziennego bardzo fajny, zwraca na siebie uwagę. Po zmierzchu kilka słabszych trybów żeby nie oślepiać. 

 

Jedna z niewielu lamp, która ma soczewkę i skupia światło więc widać go z bardzo daleka. Większość konkurencyjnych lampek to zwykły led bez żadnej optyki. 


  • MARECKY i KlasycznaBianeczka lubią to


53608702113_1697d8a0bf_o.png 53650540372_5d02396ecc_o.png 41936344895_5d8a499da7_o.png 50927423167_21cc9455fd_o.png 51000815092_a2fafceb67_o.png 49380949278_d7c6896025_o.png


#5 KlasycznaBianeczka

KlasycznaBianeczka
  • Użytkownik
  • 33 postów
  • SkądNYC

Napisano 28 październik 2022 - 19:39

Pełno tego jest.Teraz większość lampek ma tryb migający.Knog twierdzi,że jego ninja może błyskać nawet 180 h albo 12 h w mocniejszym trybie.Zresztą ja migałem jak choinka ,a przysłowiowa  "baba"  i tak mnie walnęła w bok w biały dzień :)

 


ale faktem jest ze nawet najlepsza lampka nie pomoze jak delikwent grzebie w telefonie podczas jazdy .... i tak trzeba bacznie obserwowac wszystko dokola bo pola siłowego jszcze nikt nie wymyślił .... leku na głupote też niestety bo czasami mijają mnie o włos na granicy dotkniecia lusterkiem, kompletny brak wyobrazni .... 

 

Ten Bongrager tez wyglada bardzo obiecujaco zwlaszcza te 14 godzin w trybie błyskania dziennego, dzieki



#6 MARECKY

MARECKY
  • Użytkownik
  • 15 postów
  • SkądELBLĄG

Napisano 28 październik 2022 - 21:20

 

ale faktem jest ze nawet najlepsza lampka nie pomoze jak delikwent grzebie w telefonie podczas jazdy .... i tak trzeba bacznie obserwowac wszystko dokola bo pola siłowego jszcze nikt nie wymyślił .... leku na głupote też niestety bo czasami mijają mnie o włos na granicy dotkniecia lusterkiem, kompletny brak wyobrazni .... 

 

Ten Bongrager tez wyglada bardzo obiecujaco zwlaszcza te 14 godzin w trybie błyskania dziennego, dzieki

 

 

Potwierdzam, mruganie jest kilkunastogodzinne. 





Dodaj odpowiedź