Skocz do zawartości


Zdjęcie

Łatki Do Opon.


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3143 postów

Napisano 14 marzec 2023 - 13:55

Czy ktoś może polecić jakieś sprawdzone łatki do opon (system bezdętkowy). Przy okazji wymiany uszczelniacza chciałbym podkleić dziurki w oponie, a niestety łatki, którymi próbowałem to robić (Ferdus) się nie sprawdziły



#2 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 marzec 2023 - 14:15

Ja bym wziął od tip-top https://rowerplus.pl...beless.html?s=0

 

 


  • Dari lubi to

#3 Dari

Dari
  • Użytkownik
  • 3143 postów

Napisano 14 marzec 2023 - 17:00

Dzięki.



#4 Brzęczyszczykiewicz

Brzęczyszczykiewicz
  • Użytkownik
  • 38 postów
  • SkądTczew

Napisano 26 marzec 2023 - 14:41

I raczej nie kupujcie nic na allegro bo załamania nerwowego w trasie dostaniecie.
Niby na allegro to samo co w sklepie lecz o 50% tańsze ale do d... się nadaje. Cały asortyment to jakieś przeterminowane gówno, inaczej tego nazwać nie idzie. W czasie ostatniego miesiąca wyrzuciłem wszystko co kupiełme na allegro a firmę PROFEX to szerokim łukiem omijajcie. Pompka wystarczyła na 3,4 pompowania i gwin się wyrobił, teraz przepuszcza powietrze gdy pompujemy a licznik Profex to w ogóle ma zrąbany łepek. Wszystko co z tej firmy można śmiało po zakupie od razu do utylizacji skierować, buble z wadami produkcyjnymi wykupione za grosze w śmietniku zwanym Allegro. Miałem 3 różne zestawy z allegro do klejenia opon i trzy rózne zestawy poszły w kosz a ja na trasie po dętkę. Aha, dętki w cenie 5-25zł też sobie darujcie, nawet KENDY!!! 

 

 

 

PS. Awersja do stopki poprzednika:

Chcemy pokazać światu jacy jesteśmy fajni, a świat patrzy i nie może się nadziwić jakimi jesteśmy durniami.

Ahaaaaa, ja już na chodnikach słyszę:
- ale tu nie ma ścieżki rowerowej
- już się zje...bane rowerki zaczęły
- to jest chodnik a nie aleja rowerowa
a o wymuszaniu pierwszeństwa nic nie wspomnę bo musiałbym pół Polski niecenzuralnym słownictwem dosłownie zaj....bać! 
W Polsce Polakowi ... przeszkadza każdy Polak oraz to, co ten Polak czyni.
Stoi debil na przystanku autobusowym pod wiatą - stoi pacan jeden - nikogo nie ma - jedziesz obok a on z ryjem: po przystanku się nie jeździ.  No to ja mu :  zaraz zobaczysz jak się po przystanku fruwa!  Innych metod już nie ma w tym niecywilizowanym i dzikim narodzie. Od Austriaków mogliby uczyć się kultury współżycia z rowerzystami....




 



#5 piotrkol

piotrkol
  • Użytkownik
  • 1989 postów
  • SkądBrzesko

Napisano 26 marzec 2023 - 22:47

Nie czepiaj się allegro, tylko uważaj co kupujesz. Jak idziesz w części marki krzak po taniości to nie dziw się, że są o kant dupy rozbić. Stara sprawdzona zasada jest taka, że kupuje się markowe i sprawdzone części. Na allegro kupuje od przeszło 15 lat i nigdy nie nadziałem się na szmelc. 


  • przegibek lubi to


53608702113_1697d8a0bf_o.png 53650540372_5d02396ecc_o.png 41936344895_5d8a499da7_o.png 50927423167_21cc9455fd_o.png 51000815092_a2fafceb67_o.png 49380949278_d7c6896025_o.png


#6 bonobo

bonobo
  • Użytkownik
  • 1963 postów
  • SkądWrocław

Napisano 27 marzec 2023 - 07:20

Dokładnie, to jakieś boomerskie podejście, w wyobrażeniu kolegi powyżej Allegro to chyba jeden wielki sklep. Kupił najtańszy produkt i narzeka na jakość - i jeszcze wrzuca osoby temat o tym. Zachowuj się jak człowiek, skorzystaj ze swoich uprawnień - nie podoba Ci się, nie sprawdziło, to zareklamuj, oddaj, zamiast wypisywać na forum posty o marce, która nikogo nie interesuje. 

 

Tymczasem na allegro handlują solidne sklepy rowerowe oferujące dobry sprzęt. Też się nigdy nie naciąłem.

 

Dalszych wywodów filozoficznych wrzuconych na doczepkę nie komentuję, bo po pierwsze nie w temacie, a po drugie brzmi to jak jakiś sen wariata. 


  • piotrkol, marek_sienias i przegibek lubią to

#7 OpaQ

OpaQ
  • Użytkownik
  • 185 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 27 marzec 2023 - 12:52

Koledzy, nie karmcie trola.

:)


  • cauchy lubi to

#8 Brzęczyszczykiewicz

Brzęczyszczykiewicz
  • Użytkownik
  • 38 postów
  • SkądTczew

Napisano 27 marzec 2023 - 13:54

Każdy nawet troll ma prawo dać szanse innym, czyli tym mniej znanym, tańszym itp. Jak widać, częstonie warto i gdyby nie tacy jak ten troll nikt nie wiedziałby że... nie warto, prawda?
 





Dodaj odpowiedź