Skocz do zawartości


Zdjęcie

Deda Parabolica


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 travisb

travisb
  • Użytkownik
  • 1761 postów
  • Skąd54.351 �N 18.645 �E

Napisano 17 kwiecień 2011 - 21:52

Czy jest tu ktoś, kto używa przystawki czasowej Deda Parabolica Uno lub Due i mógłby się wypowiedzieć na jej temat? Chodzi mi o wszelkie 'za' i 'przeciw', plusy bądź minusy ...
Zamiaruję nabyć takową przystawkę, ale zastanawiam się jeszcze, którą opcję (ze względu na różne gięcia) wybrać ...

#2 emilpe

emilpe
  • Użytkownik
  • 180 postów
  • SkądPoznań

Napisano 18 kwiecień 2011 - 07:45

Na forum xTri było zamówienie grupowe, więc pewnie dadzą Ci wyczerpującą odpowiedź ;)
http://xtri.pl/lemon...zakup-vt575.htm

#3 travisb

travisb
  • Użytkownik
  • 1761 postów
  • Skąd54.351 �N 18.645 �E

Napisano 18 kwiecień 2011 - 08:26

Motyla noga!
Dzięki za info. Tylko szkoda, że tak późno się o tym dowiedziałem - bym się przyłączył do zamówienia ichniejszego ...
Ty się załapałeś na to zamówienie? Jeśli tak, to daj cynka, jak się Parabolica sprawuje w praktyce.

#4 emilpe

emilpe
  • Użytkownik
  • 180 postów
  • SkądPoznań

Napisano 18 kwiecień 2011 - 14:46

Ja nie brałem jej

#5 emer

emer
  • Użytkownik
  • 582 postów
  • SkądGalicja

Napisano 18 czerwiec 2011 - 09:59

ponawiam pytanko travisb-a - może ktoś ma jakieś doświadczenie z tą przystawką lub słyszał conieco ... wygląda interesująco, waga niezła ...

#6 michal900

michal900
  • Użytkownik
  • 83 postów
  • SkądMikołów

Napisano 18 czerwiec 2011 - 22:00

a ja ze swojej strony mogę ją polecić, nawet już wygrałem na niej jedna czasówkę:)

#7 localhost

localhost
  • Użytkownik
  • 368 postów
  • SkądMazowsze

Napisano 19 czerwiec 2011 - 01:23

Kupiłem Parabolicę Uno (jednokrotne gięcie).
Możliwości regulacji jest dość sporo, odbywa się ona dzięki otworom na podłokietnikach (jest ich więcej, niż na zdjęciu w Wertykalu). Można regulować też samą długość ramion w dość dużym zakresie(7cm). Nakładki na podłokietniki są wygodne (chyba żelowe).
Przystawka jest sztywna, chociaż mocowana na tylko dwie śruby.

#8 travisb

travisb
  • Użytkownik
  • 1761 postów
  • Skąd54.351 �N 18.645 �E

Napisano 19 czerwiec 2011 - 14:42

No i ja również dopisuję się do szczęśliwych posiadaczy Dedy Parabolica w gięciu Uno. W końcu wpadła mi w ręce (dosłownie) przystawka, która leży idealnie i mi na niej lezy się równie idealnie ;).
Nie wiem czy można napisać coś więcej o niej, niż to, co już wyżej koledzy napisali, więc poprostu wszystkim poszujującym tego typu 'leżanki' śmiało ją polecę. stosunek ceny do jakości/wagi/wygody/etc. wydaje mi się całkiem rozsądny ...



Dodaj odpowiedź