Skocz do zawartości


Zdjęcie

Miernik Mocy Giant Power Pro- Problem


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wódz _wioski

Wódz _wioski
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 22 wrzesień 2023 - 13:42

Witam wszystkich

Posiadam dwustronny miernik mocy Giant power pro , z którym od jakiegoś czasu mam problemy. Mianowicie pojawiają się znaczne rozbieżności w balansie nóg L/P 40-60 lub więcej . Jak również znacznie zaniża pokazywana moc . Niestety miernik zaczął szwankować tuż po okresie gwarancji. Najpierw odesłałem do działu technicznego centrali gianta w Warszawie i tam zrobili kalibrację statyczną, która wcale nie rozwiązała problemu . Po kolejnym wysłaniu miernika, stwierdzono że do wymiany będą moduły których obecnie już nie ma . Zaproponowano mi więc kupno nowego miernika po rabacie ale i tak kosztowo wyszłoby to w okolicach 3 tyś zł.
Na różnych zagranicznych forach czytałem opinie i z tego co się zorientowałem to urządzenie nie ma dobrej prasy .
Nie chciałbym wydawać kolejnych sporych pieniędzy na miernik o problematycznym działaniu.
Zastanawiam się jeszcze nad naprawą w nieautoryzowanym serwisie.
Czy jest może w Polsce jakiś gość który mógłby się podjąć naprawy takiego miernika ?
Przeszukałem internet ale niestety bez rezultatu
  • Wódz _wioski lubi to

#2 lukaszzsch

lukaszzsch
  • Użytkownik
  • 748 postów

Napisano 22 wrzesień 2023 - 15:25

Jest w Polsce magik od srm, kiedyś był z nim wywiad w Pod nominal cast. Spróbowałbym u niego

#3 Senninho

Senninho
  • Użytkownik
  • 1384 postów
  • SkądSzczecinek

Napisano 22 wrzesień 2023 - 15:36

To ten gość:

plm-team.pl na Facebooku. Zna się na pomiarach jak mało kto.

Wysłane z mojego motorola edge 20 przy użyciu Tapatalka

#4 Wódz _wioski

Wódz _wioski
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 22 wrzesień 2023 - 17:12

Ok dzięki Panowie za odpowiedzi.
Słyszałem już wcześniej o tym gościu , że spec jakich mało. Ale nigdzie nie mogłem znaleźć jakiegoś namiaru na niego.
Spróbuję u niego zasięgnąć opinii



Dodaj odpowiedź