Skocz do zawartości


Zdjęcie

Varia Rtl 515 Dioda Stanu


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 fafik

fafik
  • Użytkownik
  • 86 postów
  • SkądDarłowo

Napisano 02 październik 2023 - 20:45

Cześć , Czy możecie mi powiedzieć czy dioda stanu  migająca na niebiesko( według instrukcji informująca o działaniu w trybie oszczędnym z możliwością sterowania zgodnym urządzeniem zewnętrznym) świeci u Was również po wyłączeniu radaru. Mam wrażenie ,że wcześniej nie świeciła , być może coś kliknąłem. Korzystam ze  Smart Bike Lights skonfigurowany tak aby światła z radarem uruchamiały się po rozpoczęciu zapisu treningu i gasły po zakończeniu , i tak się dzieje, ale ta dioda po wyłączeniu się radaru nadal miga i pewnie drenuje akumulator. Oczywiście można wyłączyć radar fizycznie przyciskiem i wtedy gaśnie ale nie po to zainstalowałem aplikację.Pozdrawiam



#2 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8610 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 02 październik 2023 - 22:04

Jak całkowicie wyłączysz, to nie będzie świecić. W trybie czuwania świeci.


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#3 fafik

fafik
  • Użytkownik
  • 86 postów
  • SkądDarłowo

Napisano 03 październik 2023 - 14:21

Masz na myśli fizycznie, poprzez przytrzymanie przycisku ? Tylko ,że wtedy następnym razem nie łączy się automatycznie z garminem , dopiero po ponownym włączeniu z przycisku. Rozumiem, że aby smart działał za każdym razem( włączenie radaru z automatu), varia musi być w trybie czuwania. Trzeba wybrać między mam smarta i nie muszę pamiętać o włączeniu radaru, ale dioda drenuje akumulator lub mam smarta ale muszę pamiętać aby fizycznie włączyć radar i wtedy nie drenuje akumulatora. 



#4 maad11

maad11
  • Użytkownik
  • 232 postów
  • SkądLublin

Napisano 03 październik 2023 - 20:30

Oczywiście można wyłączyć radar fizycznie przyciskiem i wtedy gaśnie ale nie po to zainstalowałem aplikację.Pozdrawiam

 

Ale aplikacja Smart Bikes Lights steruje tylko światłem, a nie radarem. Wyłączysz nią światło, ale radar pozostaje aktywny. Dlatego, aby oszczędzić baterię i wyłączyć światło plus radar trzeba użyć przycisku.

 

Pozdrawiam



#5 fafik

fafik
  • Użytkownik
  • 86 postów
  • SkądDarłowo

Napisano 03 październik 2023 - 20:44

Ok. Dzięki za wyjaśnienie.





Dodaj odpowiedź