Jump to content


Photo

Klamkomanetaka 105 R7020 - Wyciek


4 replies to this topic

#1 dav80

dav80
  • Użytkownik
  • 57 posts

Posted 02 March 2024 - 15:34

Klamkomanetaka 105 r7020 - kółeczkiem zaznaczyłem miejsce, z którego cieknie płyn przy naciskaniu klamki. Czy ta awaria jest naprawialna czy klamka do wyrzucenia? 

Attached Files



#2 liftlodz

liftlodz
  • Użytkownik
  • 310 posts

Posted 02 March 2024 - 17:51

Na śmieci na 90%.

#3 lukaszzsch

lukaszzsch
  • Użytkownik
  • 750 posts

Posted 02 March 2024 - 20:29

Stało się nagle czy po wypychaniu tłoczków?

#4 dav80

dav80
  • Użytkownik
  • 57 posts

Posted 02 March 2024 - 21:24

Stało się nagle czy po wypychaniu tłoczków?

Raczej nagle. 

Czyli klamka już tylko na części się nadaje?



#5 dav80

dav80
  • Użytkownik
  • 57 posts

Posted 25 March 2024 - 16:15

Tak wygląda wyciek. Co robi to "kółeczko z dziurkami"? Co tam może przepuszczać płyn?

Attached Files





Reply to this topic