Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwsza Szosa Dla Kobiety - Do 3000 Zł

szosa kobieta rower sensa

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ocet-na-rower

ocet-na-rower
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 18 czerwiec 2024 - 10:24

Cześć, sytuacja wygląda tak: moja partnerka postanowiła zacząć jeździć na rowerze i zdecydowała się na szosówkę :rolleyes: . Nie wiem, jak długo ta pasja się utrzyma, także chciałbym coś w rozsądnych pieniądzach i w miarę dobrego, bo rower będzie współdzielony z pasierbicą. Myślałem o używce, ale natrafiłem na model sensa romagna tiagra: https://www.centrumr...90/?v_Id=227504 Widzę, że to taki trochę golas, ale za tą cenę jestem w stanie zaryzykować. Na olx używki chodzą w podobnych pieniądzach. Miał ktoś do czynienia? Na stronie nie ma żadnych opinii także trochę strach ;)



#2 kptB

kptB
  • Użytkownik
  • 74 postów
  • SkądWroc

Napisano 18 czerwiec 2024 - 13:07

Wygląda ok - jeśli coś będzie z nie tak to zareklamujesz - z osprzętu to nie ma się co psuć jeśli wszystko dobrze poskręcane ;)

Przejrzałbym (albo dał do przejrzenia) dokładnie wszystko na początku i powinno hulać.

 

https://www.12gobiki...-romagna-tiagra- tu są raczej pozytywne opinie

 


  • ocet-na-rower lubi to

Cervélo P3 | PlanetX Full Monty SL | GT Zaskar | On-One Pompino V4


#3 Marcin321

Marcin321
  • Użytkownik
  • 2238 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 czerwiec 2024 - 05:52

Geometria jest dosyć sportowa (stack/reach - 1.44 dla rozmiaru 53.5). Storna podaje że 53.5 jest od 166cm, moim zdaniem zbyt optymistycznie, lepiej żeby twoja partnerka miała przynajmniej ze 170cm wzrostu.

Ma przyzwoite opony 25c, jak masz dobre asfalty to ok - ale jak nie, to lepiej załóż od razu szersze opony (28c) a oryginalne sprzedaj. Upewnij się tylko że 28c się zmieszczą.

Dodałbym do budżetu od razu coś na zmianę siodełka - to może być najważniejszy czynnik zachęcający lub zniechęcający do jazdy.

Sam rower i jego cena jak najbardziej ok IMHO
  • ocet-na-rower lubi to

#4 ocet-na-rower

ocet-na-rower
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 19 czerwiec 2024 - 11:21

Geometria jest dosyć sportowa (stack/reach - 1.44 dla rozmiaru 53.5). Storna podaje że 53.5 jest od 166cm, moim zdaniem zbyt optymistycznie, lepiej żeby twoja partnerka miała przynajmniej ze 170cm wzrostu.

Ma przyzwoite opony 25c, jak masz dobre asfalty to ok - ale jak nie, to lepiej załóż od razu szersze opony (28c) a oryginalne sprzedaj. Upewnij się tylko że 28c się zmieszczą.

Dodałbym do budżetu od razu coś na zmianę siodełka - to może być najważniejszy czynnik zachęcający lub zniechęcający do jazdy.

Sam rower i jego cena jak najbardziej ok IMHO

 

Podobno ma 168 cm, no nic, zobaczymy jak się przymierzy. Nie pomyślałem o siodełku, ale faktycznie od razu domówię. Nie zmarnuje się. Dzięki za rady!



#5 ocet-na-rower

ocet-na-rower
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 19 czerwiec 2024 - 11:21

Wygląda ok - jeśli coś będzie z nie tak to zareklamujesz - z osprzętu to nie ma się co psuć jeśli wszystko dobrze poskręcane ;)

Przejrzałbym (albo dał do przejrzenia) dokładnie wszystko na początku i powinno hulać.

 

https://www.12gobiki...-romagna-tiagra- tu są raczej pozytywne opinie

o, super, mega dzięki, google translate i jadę ;)



#6 kptB

kptB
  • Użytkownik
  • 74 postów
  • SkądWroc

Napisano 19 czerwiec 2024 - 13:59

Podobno ma 168 cm, no nic, zobaczymy jak się przymierzy. Nie pomyślałem o siodełku, ale faktycznie od razu domówię. Nie zmarnuje się. Dzięki za rady!

Raczej chodziło żebyś się liczył z taką kwestią, a nie zamawiał od razu ;)

Może oryginalne przypasuje, a jak nie to dopiero po próbach dowiesz się czy za wąskie/twarde/głębokie itp...


Cervélo P3 | PlanetX Full Monty SL | GT Zaskar | On-One Pompino V4




Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szosa, kobieta, rower, sensa