Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy Korzystacie Z Paczkomatów Na Ultra Wycieczkach?


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Parker

Parker
  • Użytkownik
  • 83 postów

Napisano 05 lipiec 2024 - 10:48

Cześć,

Szykuje mi się wyjazd 500 km Czewa- Sopot. Żeby nie wozić wszystkiego ze sobą padał propozycja żeby gadżety, które przydadzą się na miejscu czyli ciuchy na przebranie, buty, kąpielówki, ręczniki itp spakować i wysłać do paczkomatu.

Jakie macie doświadczenia z tego organizacją szpeju, na co zwrócić uwagę przy pakowaniu, jak wcześniej nadać taką paczkę? Wszelkie rady mile widziane.



#2 Kresowiak

Kresowiak
  • Użytkownik
  • 537 postów
  • SkądKraków

Napisano 05 lipiec 2024 - 11:40

Hej,

 

nigdy tego w sumie nie rozważałem, ale twój pomysł wydaje mi się doskonały! Ja bym to zrobił tak:

- rzeczy do przebrania, buty, mydło i ręcznik spakować do takiego workowego plecaka (zajmuje mało miejsca)

- wszystko do standardowego kartonu

- paczka czeka aż dojedziesz

 

Nie ma tu większej filozofii... Ja przy jeździe z Krakowa nad morze wiozłem wszystko ze sobą i to był duży błąd. Teraz na pewno skorzystałbym z paczkomatu :)



#3 Kekacz

Kekacz
  • Użytkownik
  • 1105 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 05 lipiec 2024 - 12:30

W dzisiejszych czasach nadawanie Paczkomatem to przyjemność, nawet nie trzeba etykiety drukować i przyklejać.

Wystarczy ich aplikacja, opłacenie usługi np. blikiem, wybór najbliższego automatu, zeskanowanie qr kodu z aplikacji i wrzucenie przesyłki do otwartej przegródki.

 

W razie opóźnień na trasie można sobie wielokrotnie przedłużać odbiór ponad standardowe 48h za 7.99 zł /24h:

https://inpost.pl/po...i-w-paczkomacie


Trzepak 

"MAMIL"


#4 mataman

mataman
  • Użytkownik
  • 394 postów

Napisano 05 lipiec 2024 - 21:13

A po co skanować kod? Skrytkę otwiera się zdalnie z aplikacji.

#5 Kekacz

Kekacz
  • Użytkownik
  • 1105 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 06 lipiec 2024 - 09:24

Racja, zaćmienia dostałem.


Trzepak 

"MAMIL"


#6 Marcin321

Marcin321
  • Użytkownik
  • 2238 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 07 lipiec 2024 - 10:59

Moja żona wyjeżdżając na 2 tygodniowy pobyt w hotelu wysłała sobie bagaż do paczkomatu. Sama wsiadła na rower z małym plecakiem, pojechała na dworzec kolejowy, potem 6h w pociągu i na koniec 15km rowerem na miejsce docelowe. Dzięki temu miała na miejscu rower, i mogła sobie zwiedzać swobodnie pomorze zachodnie :) Na koniec odesłała bagaż do domu i wróciła z rowerem pociągiem.



Dodaj odpowiedź