Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wspólna jazda


13 odpowiedzi w tym temacie

#1 winiak15

winiak15
  • Użytkownik
  • 103 postów
  • SkądZrazim

Napisano 25 marzec 2008 - 22:29

W zasadzia zwracam się do Arnoldzika bo tylko on jest w pobliżu... może miałbyś kiedyś ochotę na wycieczkę w moją stronę? mam rodzine w Strzelnie może bym się kiedyś do nich wybrał rowerem i moglibyśmy sie gdzieś wybrać. Od swojego domu do ciebie mam jakieś 75 km wiec można by się spotkac w połowie trasy(ja nie wiem czy dałbym więcej radę:( ) Ale to tylko taka skromna propozycja...

#2 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 25 marzec 2008 - 22:51

A to mnie mile zaskoczyłeś WINIAK . Co prawda najdalej wypuściłem się do Rogowa jednak często pomykam po Pałukach. Od Żnina po Mogilno. Jasne ,że można było by się spotkać na trasie . Może Jesion by pojechał ze mną też jest z Kruszwicy. Trzeba mu też rzucić propozycję. ;-)

#3 winiak15

winiak15
  • Użytkownik
  • 103 postów
  • SkądZrazim

Napisano 25 marzec 2008 - 22:55

No tylko ja się musze jeszcze "dotrenować" dzisiaj co zrobiłem te 43 km w godz 40 :P to właśnie przez janowiec do rogowa i parę innych miejscowości chciałem zrobić jeszcze 20 km ale sił brakło:P to może letem albo w jakąś sobotę byśmy se pomknęli:) Jak masz mapę na kompie to poszukaj Zrazimia albo chociaż Janowca Wielkopolskiego:)

#4 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 25 marzec 2008 - 23:02

Jasne już znalazłem. Myślę ,ze spokojnie możemy się spotkać nawet w okolicach Rogowa. A jak troszkę potrenujesz pośmigamy trochę po pagórkach pojezierza Gnieźnieńskiego. ;-)

#5 winiak15

winiak15
  • Użytkownik
  • 103 postów
  • SkądZrazim

Napisano 25 marzec 2008 - 23:08

No spoko to jakbyś gdzieś w okolicach był to daj znać w jakiś sposób:) tylko się nie przestrasz w razie jakbyś mnie zobaczył bo wyglądam dosyć marnie z moim rowerkiem:P wiesz bez stroju kolarskiego i niestety kasku:/ dobra to ja lecę jak coś to jutro odpiszę:)
No i Jesiona oczywiście też zapraszamy:)

#6 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 29 marzec 2008 - 09:03

Rower i strój nie czyni kolarzem:) najważniejsza jest przyjemność z jazdy!!!


#7 winiak15

winiak15
  • Użytkownik
  • 103 postów
  • SkądZrazim

Napisano 29 marzec 2008 - 12:36

Fakt nie czyni:) ale wkurza mnie jak mi wszystko w rowere klekoce ze starości a spodnie obcierają:P może to się kiedyś zmieni:) a jak nie to będę czerpał przyjemność z mojego rometa:) ale swoją drogą jeżeli uda mi się złożyć nowszy rower to romecika bym chciał wyremontować:)

#8 gazela93

gazela93
  • Użytkownik
  • 117 postów
  • SkądTarnowskie Góry

Napisano 29 marzec 2008 - 14:08

Jedzie może ktos na górniki???? dziś

#9 Gosc_Kaczan_*

Gosc_Kaczan_*
  • Gość

Napisano 30 marzec 2008 - 23:27

Rower i strój nie czyni kolarzem:) najważniejsza jest przyjemność z jazdy!!!


Przyjemność z jazdy = Radość z Jazdy. 8-) 8-) 8-)

A o ciuchach zapomniałem.
Poprawiam się. :mrgreen:

#10 Agamemnon88

Agamemnon88
  • Użytkownik
  • 30 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 31 marzec 2008 - 16:58

Rower i strój nie czyni kolarzem:) najważniejsza jest przyjemność z jazdy!!!


...i ogolone nogi ... :D:D:D:D:D hehehehe
pozdr zapalency :P

#11 g¿eg¿ó³ka

g¿eg¿ó³ka
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Skądbham

Napisano 01 kwiecień 2008 - 12:18

Hehe RADOŚÃ† z jazdy najważniejsza, ale o wiele milej jedzie się we dwóch niż samemu ;-) Kumpel w końcu zakupił sobie Cannondale'a na Campie, teraz jest weselej, więc ludziska kojarzcie się w pary :shock: :oops: ups dziwnie zabrzmiało :mrgreen:

#12 pajdzio91

pajdzio91
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • SkądŻnin

Napisano 01 kwiecień 2008 - 17:35

Winiak,
jakby cię interesowało to w niedziele na krzyżówce w Murczynie (kilka km od Żnina w kirunku Barcina) o 11.00 zbiera się kilku mastersów no i ja.

#13 jesion

jesion
  • Użytkownik
  • 75 postów
  • SkądKruszwica

Napisano 01 kwiecień 2008 - 17:58

Jasne ,że można było by się spotkać na trasie . Może Jesion by pojechał ze mną też jest z Kruszwicy. Trzeba mu też rzucić propozycję. ;-)


Ja z chęcią pojadę ;-)

#14 winiak15

winiak15
  • Użytkownik
  • 103 postów
  • SkądZrazim

Napisano 01 kwiecień 2008 - 19:27

Winiak,
jakby cię interesowało to w niedziele na krzyżówce w Murczynie (kilka km od Żnina w kirunku Barcina) o 11.00 zbiera się kilku mastersów no i ja.


Zobaczę w jakiej będę dyspozycji:P bo potem trzeba jeszcze do domu dojechać:P W piątek około 16 widziałem dwóch kolarzy jak stałem na przystanku na browarowej może jednym z nich byłeś ty? Kolarze wyjeżdżali właśnie skądś tam koło przystanku:)

[ Dodano: 2008-04-01, 20:33 ]


Spoko Jesion bardzo chętnie z wami pojeżdżę tylko muszę mieć chociaż "jakąś" formę:) A po osiemnastce to możę będzie lepszy sprzęcik do tego:)



Dodaj odpowiedź