Skocz do zawartości


Zdjęcie

ŻTC - wyścig w �odzi 01/05/2011


12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ponczex

ponczex
  • Użytkownik
  • 47 postów
  • SkądŁódź

Napisano 30 kwiecień 2011 - 07:13

Chciałem zapytać, czy ktoś z forowiczów wybiera się jutro w Łodzi na wyścig organizowany przez ŻTC:

http://www.ztc.pl/scheduleSP/1/

#2 Gosc_KeNaJ_*

Gosc_KeNaJ_*
  • Gość

Napisano 30 kwiecień 2011 - 08:41

ja się wybieram:)

#3 Gosc_Pegos_*

Gosc_Pegos_*
  • Gość

Napisano 30 kwiecień 2011 - 08:45

zapomniałem o tym wyścigu;(

#4 mjdunker

mjdunker
  • Użytkownik
  • 123 postów
  • SkądPolska

Napisano 01 maj 2011 - 19:43

Witam i jak ktos z forumowiczow startowal jakie odczucia?
Moim zdaniem organizacja to tragedia, jak mozna na takich drogach puszczac grupe szosowcow ktorej liczba jest ponad 200 osob? Trasa niebezpieczna jak cholera, zakrety kupa piachu i kamieni, kilometr po starcie na srodku drogi wal piachu przez ktory prawie przy 45km/h nie wylecialem jak malysz w powietrze. Moim zdaniem kategoria A i M1 powinny startowac razem, minuta przerwy jedzie M2, M3, M4 i jest spokoj, a tak sie wszyscy pchaja.
Co do trasy bardzo ciekawa. Tlumaczenie organizatorow ze przepraszamy bo w nocy padalo to jakas paranoja, posprzatac 3-4 zakrety i waly piachu na drodze w 2-3 miejscach to tyle czasu nie zajmuje. Bierze sie za cos pieniadze i rozniez odpowiedzialnosc!!!

#5 Gosc_KeNaJ_*

Gosc_KeNaJ_*
  • Gość

Napisano 01 maj 2011 - 20:56

No to ja napiszę ze swojej strony. Co do piachu itp podczas malowania strzałek trasa była sprzątnięta, w nocy padało, ok nie mam pretensji do organizatora. Na zakrętach i tak peleton zwalniał że dało sie spokojnie skręcić, a na "wałach piachu" osobiście jakoś problemów nie miałem. Jak dla mnie jedynym minusem był odcinek z kostki brukowej, reszta trasy super. Co do samego startu to było trochę zamieszania. Swoją drogą postawa części kolarzy (już dojrzałych wiekiem) była po prostu żenująca. Takiego chamstwa i braku kultury to się nie spodziewałem.

#6 ponczex

ponczex
  • Użytkownik
  • 47 postów
  • SkądŁódź

Napisano 02 maj 2011 - 07:41

Ja pierwszy raz startowałem w takiej imprezie, więc nie mam porównania jeśli chodzi o oranizację. Na pewno burza i gradobicie w nocy nie pomogły, ale ja nie widziałem wypadków na trasie, więc chyba wszyscy dali sobie radę.

Mnie się podobało i bawiłem się bardzo dobrze.

#7 radek_3131

radek_3131
  • Użytkownik
  • 453 postów
  • SkądPabianice

Napisano 02 maj 2011 - 09:25

Trasa podobała mi się. Na piachu bez problemu, bo zwalnialiśmy. Wyścigu nie ukończyłem, bo pod koniec 3 okrążenia wpadłem w dziurę i kapcia złapałem. Ogólnie to góreczki fajne, takie jak lubię. I te 7% na końcu okrążenia ciekawym rozwiązaniem było. Szkoda, że przez to zamieszanie na starcie zaczynałem z samego końca i już po kilku kilometrach musiałem przeskakiwać do przodu, bo luka się zrobiła. Co do zjazdu brukowego- jedyny moment, który nie podobał mi się. Jakby tam podjazd był to by inaczej było. A przez ten piach na trasie rower usyfiony był jak po wyścigu przełajowym. :-) Nie wiem jak was, ale mnie bardzo zdziwił śnieg znajdujący się na poboczu trasy.

#8 Gosc_KeNaJ_*

Gosc_KeNaJ_*
  • Gość

Napisano 02 maj 2011 - 09:44

Radek - co do tego odcinka to gdyby był pod górę byłoby tragicznie. Jak objeżdżałem sobie trasę to zrobiłem sobie podjazd po nim (tak z ciekawości) i wniosek jeden - tragiczna jazda, nie możesz skupić się na kręceniu bo kostka cały czas wybija z rytmu.

#9 radek_3131

radek_3131
  • Użytkownik
  • 453 postów
  • SkądPabianice

Napisano 02 maj 2011 - 10:20

Ja tam lubię po kostce brukowej jeździć. Praktycznie co jazdę muszę pokonać spory kawałek po bruku. Jakbym miał wybierać to wolałbym pod górę niż w dół. Przynajmniej takich dużych prędkości by nie było.

#10 mlodyellow

mlodyellow
  • Użytkownik
  • 35 postów
  • SkądŁódź

Napisano 03 maj 2011 - 08:17

KeNaJ,

Swoją drogą postawa części kolarzy (już dojrzałych wiekiem) była po prostu żenująca. Takiego chamstwa i braku kultury to się nie spodziewałem.


O co chodziło?

#11 Gosc_KeNaJ_*

Gosc_KeNaJ_*
  • Gość

Napisano 03 maj 2011 - 09:44

o teksty typu: ku*** wypie****** młody na zmianę a nie się jeb*** wozisz na kole. (sytuacja była tego typu że jechaliśmy w grupie z 20 osób, zmiany starałem się dawać normalne ale czasem brakowało siły). Lub "uprzejmość" panów stojących na kresce (start ostry) gdy jednak chciałeś przejść dalej (tu teksty nie tylko do mnie).

#12 Gosc_Pegos_*

Gosc_Pegos_*
  • Gość

Napisano 03 maj 2011 - 13:52

Co do starszych kolegów to często gęsto ich brzydkie słowa wynikają z ich niemocy. Kiedyś byli silni, naparzali jak dzicy a teraz ze względu na wiek dopada ich lekka niemoc, ot i cała tajemnica.

Co do trasy to nie było mi dane po niej jechać ale z uczestnikami tego wyścigu rozmawiałem i narzekali nie na trasę lecz na -że tak to ujmę- trzepaków którzy obawiali się jechać i powodowali niebezpieczne sytuacje. Na trasę nikt nie narzekał:)

Następny NDM:) tam to będzie kilka dziurek:)

#13 Gosc_KeNaJ_*

Gosc_KeNaJ_*
  • Gość

Napisano 03 maj 2011 - 14:19

Pegos - wybacz ale dla mnie ich niemoc nie jest żadnym uzasadnieniem. Poza tym jak pisałem chamskie odzywki już były na linii startu.

I tak jak piszesz na pierwszym kółku było parę sytuacji że ktoś przed piachem czy dziurami ostro hamował.

Edit: Poza tym według mnie starsze pokolenie jakby nie było daje przykład tym młodszym...



Dodaj odpowiedź