Skocz do zawartości


Zdjęcie

Scentrowane koło...


1 odpowiedź w tym temacie

#1 Addicted

Addicted
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • SkądWrocław

Napisano 06 maj 2011 - 22:05

Witam
Z racji tego, ze jest to moj pierwszy post na tym forum chciałbym powitac wszystkich serdecznie :) Zdaje sobie z tego sprawe, ze nowym userom jakos nie specjalnie chce sie pomagac, ale kurcze nie mam nikogo kto mogłby mi pomoc w tej kwestii... Sprawa wyglada tak, ze mam strasznie scentrowane tylne koło, szprychy sa luzne i pare z nich jest troszke powyginanych. Chodzi mi o to, ze z centrowania raczej nic nie bedzie a bardzo zalezy mi na tym kole/obreczy... (w zasadzie nie wiem dokładnie jak to nazwac) Patrzyłem na allegro i nie znalazłem takiego koła ktore mam (zalezy mi własnie na tym konkrednie, bo wizualnie podoba mi sie, i rower fajnie sieprezentuje) Dlaczego chciałbym zapytac co byscie mi poradzili ? Myslałem nad wymiana wszystkich szprych, ale gdy zapytałem w rowerowych kolesia, podał mi tylko cene 107 ale nie odpowiedział mi czy da to jakies wieksze rezlutaty :( Dlatego bardzo prosze Was o pomoc.


Pozdrawiam

#2 Gosc_vmax_*

Gosc_vmax_*
  • Gość

Napisano 06 maj 2011 - 22:28

Kup nowe koło , będzie najtaniej i najlepiej .Jeżeli jesteś z nim b związany to jeżdzij dalej
pzdr



Dodaj odpowiedź