Jump to content


Photo

AMPELLO - Lekka rama na treningi, prosba o opinie


5 replies to this topic

#1 kaziklcd

kaziklcd
  • Użytkownik
  • 583 posts
  • SkądWarszawa

Posted 22 May 2011 - 14:49

Szukam lekkiej ramki na treningi. Ciekaw jestem Waszych opinii o poniższym sprzęcie?
Pzdr
allegro.pl/show_item.php?item=1616565204

#2 kaziklcd

kaziklcd
  • Użytkownik
  • 583 posts
  • SkądWarszawa

Posted 24 May 2011 - 08:26

hmmmm... czyżby nikt się nie spotkał z taką ramką?

#3 meaculpa

meaculpa
  • Użytkownik
  • 158 posts
  • SkądLublin

Posted 24 May 2011 - 22:53

waga pewnie wyssana z palca, zobacz sobie treść negatywnych komentarzy, ja od tego gościa to nic bym nie kupił bo bałbym się że dostanę cegłówkę w paczce zamiast ramy

#4 elziomallo

elziomallo
  • Użytkownik
  • 97 posts
  • SkądMiasto Świętej Wieży

Posted 26 May 2011 - 22:11

Mam ramę od gościa, sprzęt z włoch niestety przechodzony dosyć. Ale za frameset ważący 2kg i sztycę dałem 180zł, więc nie narzekam ;] http://allegro.pl/ra...1562274253.html

Tak, mam świadomość ryzyka.

#5 pafcio

pafcio
  • Użytkownik
  • 1,343 posts
  • SkądWarszawa

Posted 26 May 2011 - 22:19

kaziklcd - przede wszystkim to nie widzę haka przerzutki. A co będzie, jeśli nie da się dokupić i nic nie dobierzesz? Ilość negatywów i ich rodzaj też nie są zbyt zachęcające.

#6 kaziklcd

kaziklcd
  • Użytkownik
  • 583 posts
  • SkądWarszawa

Posted 27 May 2011 - 05:24

kaziklcd - przede wszystkim to nie widzę haka przerzutki. A co będzie, jeśli nie da się dokupić i nic nie dobierzesz? Ilość negatywów i ich rodzaj też nie są zbyt zachęcające.

...z tego powodu jestem na nie. Z resztą, w międzyczasie zrobiłem pomiary i mój giant waży dokładnie 9kg. Dzieki takiej ramie zaoszczędze 1-1.5kg wiec chyba szkoda zachodu? To miał być 2 rower bo na przyszły sezon kupuje HongFu. Dziękuję wszytkim za wypowiedzi. Pzdr



Reply to this topic