Szukam lekkiej ramki na treningi. Ciekaw jestem Waszych opinii o poniższym sprzęcie?
Pzdr
allegro.pl/show_item.php?item=1616565204
AMPELLO - Lekka rama na treningi, prosba o opinie
Started By
kaziklcd
, 22 May 2011 14:49
5 replies to this topic
#4
Posted 26 May 2011 - 22:11
Mam ramę od gościa, sprzęt z włoch niestety przechodzony dosyć. Ale za frameset ważący 2kg i sztycę dałem 180zł, więc nie narzekam ;] http://allegro.pl/ra...1562274253.html
Tak, mam świadomość ryzyka.
Tak, mam świadomość ryzyka.
#6
Posted 27 May 2011 - 05:24
...z tego powodu jestem na nie. Z resztą, w międzyczasie zrobiłem pomiary i mój giant waży dokładnie 9kg. Dzieki takiej ramie zaoszczędze 1-1.5kg wiec chyba szkoda zachodu? To miał być 2 rower bo na przyszły sezon kupuje HongFu. Dziękuję wszytkim za wypowiedzi. Pzdrkaziklcd - przede wszystkim to nie widzę haka przerzutki. A co będzie, jeśli nie da się dokupić i nic nie dobierzesz? Ilość negatywów i ich rodzaj też nie są zbyt zachęcające.


