Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sklepy z Campagnolo


10 odpowiedzi w tym temacie

#1 winiak15

winiak15
  • Użytkownik
  • 103 postów
  • SkądZrazim

Napisano 01 kwiecień 2008 - 14:47

Witam
Czy zna ktoś jakieś dobre( w sensie ceny) sklepy internetowe sprzedające sprzęt campagnolo? Bo albojanie umiem szukać albo naprawdę jest tego mało :roll:

#2 Tik_Tak

Tik_Tak
  • Użytkownik
  • 88 postów
  • Skądwschodnie rubieże

Napisano 01 kwiecień 2008 - 14:59

http://www.wertykal....opt=shop_oferta lepszego nie znam

#3 emer

emer
  • Użytkownik
  • 582 postów
  • SkądGalicja

Napisano 01 kwiecień 2008 - 17:26

Zgadza sie - Wertykal chyba najtańszy ...
Ale i tu:
http://www.poreba.ca...ial=1&page=home
warto popatrzeć ...

#4 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 01 kwiecień 2008 - 20:05

Pan Poręba jest jeszcze gorszy niz Matuszewski.
Z p. Lipiarskim z wertykala da się dogadać odnośnie cen i dlatego od nich biorę sprzecior. Ewentualnie od Matuszewskiego, który ceny i tak ma całkiem ok o ile wcześniej zrobi się mała przedpłate (w przypadku sklepów). ;-)

#5 winiak15

winiak15
  • Użytkownik
  • 103 postów
  • SkądZrazim

Napisano 01 kwiecień 2008 - 20:59

A jakieś sklepy sacjnarne z Campagnolo? Chodzi mi o Poznań albo Bydgoszcz chyba że w innym mieście któryś z forowiczów zrobiłby mi zakupy w razie potrzeby:P Na razie się tylko orientuję oczywiście:)

#6 Tik_Tak

Tik_Tak
  • Użytkownik
  • 88 postów
  • Skądwschodnie rubieże

Napisano 02 kwiecień 2008 - 06:42

nie wiem jak jest w waszych stronach jednak u mnie jeśli chodzi o sklepy stacjonarne to campa jest jednak troche egzotycznym sprzętem, więc podzespołów tej firmy raczej się w sklepach nie spotyka.

#7 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 02 kwiecień 2008 - 06:43

U mnie jedynymi częściami jakie mam na stanie z campagnolo to kilka kaset i łańcuchów ;-) Reszta na zamówienie.

#8 Gosc_Arek_*

Gosc_Arek_*
  • Gość

Napisano 02 kwiecień 2008 - 07:29

Pan Poręba jest jeszcze gorszy niz Matuszewski.


Byłeś kiedyś w sklepie Poręby w Krakowie? Bo jeśli tak, to myślę że skłoniłbyś się ku tezie odwrotnej, jeśli o Campagnolo chodzi

#9 emer

emer
  • Użytkownik
  • 582 postów
  • SkądGalicja

Napisano 02 kwiecień 2008 - 07:41

No ja akurat mam kupioną w tym roku poprzez mojego znajomego ze sklepu rowerowego korbe Chorusa 10s 52/39 172.5mm u Poręby za 310zł ...

#10 winiak15

winiak15
  • Użytkownik
  • 103 postów
  • SkądZrazim

Napisano 06 kwiecień 2008 - 15:38

MALIK a prowadzisz sprzedaż wysyłkową? Po ile np 9 rzędowa kaseta campagnolo najtańsza u ciebie?

#11 Gosc_Sruba_*

Gosc_Sruba_*
  • Gość

Napisano 06 kwiecień 2008 - 16:05

A jakieś sklepy sacjnarne z Campagnolo? Chodzi mi o Poznań albo Bydgoszcz chyba że w innym mieście któryś z forowiczów zrobiłby mi zakupy w razie potrzeby:P Na razie się tylko orientuję oczywiście:)


wiekszosc sklepow prowadzi sprzedaz przez internet a poczta polska i kurierzy dzialaja na terenie calego kraju ;-)



Dodaj odpowiedź