Jump to content


Photo

Weekend w Górach Świętokrzyskich - propozycja.


27 replies to this topic

#1 kaziklcd

kaziklcd
  • Użytkownik
  • 583 posts
  • SkądWarszawa

Posted 06 June 2011 - 09:47

Szanowni Państwo, :mrgreen:

zwracam się z uprzejma prośbą o rozważenie następującej opcji ;-) Wyjazd w Góry Świętokrzyskie na 2 dni z bazą wypadową w Starachowicach. Jest ekonomiczny hotel na miejscu. Jest dobra knajpa, gdzie można zamówić konkretne jedzenie w niewygórowanych cenach. W miniony weekend śmigałem (...i tak mnie naszła taka myśl jak wyżej :-) ) tą trasą - http://www.bikemap.net/route/963347 jakość asfaltów bardzo dobra, ale można coś wymyślić innego.
Byłby ktoś zainteresowany?

#2 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2,670 posts
  • SkądJary

Posted 06 June 2011 - 09:49

Ja jestem zainteresowany, zabieram rodzinkę ze sobą i jedziemy :-)
A dzieci będą miały co robić tam na miejscu ?

#3 Gosc_lukassss3_*

Gosc_lukassss3_*
  • Gość

Posted 06 June 2011 - 09:59

Trasa wygląda całkiem smakowicie. Lubie takie górki. Rozumiem że masz już objeżdżone tamte tereny i pod względem jakości asfaltów, natężenia ruchu itp. trasa jest zbadana. Ja chętnie się przyłączę pod warunkiem, że wyjazd będzie weekendowy(wyjazd w piątek wieczorem i powrót w niedziele wieczorem). No i przydała by się alternatywna traska tak żeby nie jechać dwa razy tego samego. Jeśli nie masz takiej to drugiego dnia można zawsze pojechać od drugiej strony.

#4 kaziklcd

kaziklcd
  • Użytkownik
  • 583 posts
  • SkądWarszawa

Posted 06 June 2011 - 10:06

...no to też jest temat. W mieście jest taki plac zabaw dla dzieciaków. Są 2 akweny, Lubianka i Piachy, z ratownikami i infrastrukturą. Nie jest to Riwiera ale do 15.00 można zrobić trening a później na browary i na plaże a wieczorem na dancing ;-) Ja, co prawda, mam rodzinę na miejscu więc kwestia zakwaterowania w moim przypadku odpada. Ale z tego co wiem, to np ekonomiczny hotel kosztuje 25-30 zeta od łebka. Są też hotele droższe jak kto woli.

Co do trasy to w kierunku Sandomierza jest też teren fajnie pofałdowany a i okolice przepiękne...

Trasa wygląda całkiem smakowicie. Lubie takie górki. Rozumiem że masz już objeżdżone tamte tereny i pod względem jakości asfaltów, natężenia ruchu itp. trasa jest zbadana. Ja chętnie się przyłączę pod warunkiem, że wyjazd będzie weekendowy(wyjazd w piątek wieczorem i powrót w niedziele wieczorem). No i przydała by się alternatywna traska tak żeby nie jechać dwa razy tego samego. Jeśli nie masz takiej to drugiego dnia można zawsze pojechać od drugiej strony.


Trasa objechana w tym i zeszłym sezonie. Natężenie ruchu jak w Świętokrzyskim ;) Główne drogi trochę mocniej w dzień targowy do 13 a w niedziele pusto. Wyjazd stricte weekendowy. Z trasą alternatywną nie ma problemu.

#5 Gosc_lukassss3_*

Gosc_lukassss3_*
  • Gość

Posted 06 June 2011 - 10:34

Pytanie jeszcze o termin. Najbliższy weekend mam już niestety zajęty.

#6 kaziklcd

kaziklcd
  • Użytkownik
  • 583 posts
  • SkądWarszawa

Posted 06 June 2011 - 12:11

Pytanie jeszcze o termin. Najbliższy weekend mam już niestety zajęty.

Najbliższy weekend odpada u mnie również. Kwestia kto chętny i kiedy można dogadać...

#7 Gosc_lukassss3_*

Gosc_lukassss3_*
  • Gość

Posted 06 June 2011 - 12:35

Pytanie jeszcze o termin. Najbliższy weekend mam już niestety zajęty.

Najbliższy weekend odpada u mnie również. Kwestia kto chętny i kiedy można dogadać...

To super. Ja będę mógł dopiero w ten weekend 25-26.06. Wcześniej wpadł mi jeszcze wyjazd do teściowej ale to w sumie na plus. Będę mógł poćwiczyć podjazdy na górze Kamieńsk. Myślę że do tego czasu znajdzie się jeszcze ktoś chętny.

#8 qqx

qqx
  • Użytkownik
  • 850 posts
  • SkądPiaseczno/Sochaczew

Posted 06 June 2011 - 18:40

Ja jestem zainteresowany, zabieram rodzinkę ze sobą i jedziemy :-)
A dzieci będą miały co robić tam na miejscu ?

A samochód już naprawiłeś ? :lol:

#9 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2,670 posts
  • SkądJary

Posted 06 June 2011 - 18:58

Ja jestem zainteresowany, zabieram rodzinkę ze sobą i jedziemy :-)
A dzieci będą miały co robić tam na miejscu ?

A samochód już naprawiłeś ? :lol:

Nie musiałem, kupiłem nowy akumulator i działa... nie wiem czy to nie wina alarmu który mógł odcinać dopływ paliwa do silnika i po wyjęciu akumulatora się zresetował ? Poproś Agę żeby mnie zapisała na przegląd u tego waszego magika pod Nasielskiem !

#10 pafcio

pafcio
  • Użytkownik
  • 1,343 posts
  • SkądWarszawa

Posted 06 June 2011 - 20:12

kaziklcd-Trasa wygląda interesująco. Może byśmy z synkiem do Was dołączyli? Od 24-go Michaś już powinien być po szkole. Sprawdzę i wtedy będę potwierdzał.

Na razie synek jest wQrwiony bo napracował się w Pomiechówku a jego dystans unieważnili :evil:

No, ale nie ma tego złego - może się zniechęci sobie odpuści to MTB :mrgreen:


A co do najbliższej soboty - mam nowy wariant, który obejmuje kolejny fragment planowanej dwusetki - na nowym odcinku gwarantowane piękne widoki i znakomite asfalty. Całość to około 150 km (oczywiście z możliwością skróta do 140 ;-) ). Niedługo na Bikemap-ie, bo mi się z mapsourca nie chce poprawnie importować :evil: .

#11 condoor

condoor
  • Użytkownik
  • 361 posts
  • Skądwarszawa

Posted 06 June 2011 - 22:44

Szanowni Państwo, :mrgreen:

zwracam się z uprzejma prośbą o rozważenie następującej opcji ;-) Wyjazd w Góry Świętokrzyskie na 2 dni z bazą wypadową w Starachowicach. Jest ekonomiczny hotel na miejscu. Jest dobra knajpa, gdzie można zamówić konkretne jedzenie w niewygórowanych cenach. W miniony weekend śmigałem (...i tak mnie naszła taka myśl jak wyżej :-) ) tą trasą - http://www.bikemap.net/route/963347 jakość asfaltów bardzo dobra, ale można coś wymyślić innego.
Byłby ktoś zainteresowany?

KAZIKLCD.....Fajna dróżka.........można tam poćwiczyć niezły interwał :-) Aż szkoda, że u mnie krucho z czasem :-? Ale może kiedyś :roll:

#12 Mateunio

Mateunio
  • Użytkownik
  • 944 posts
  • SkądKT

Posted 07 June 2011 - 21:43

Chętnie się do was przyłączę jeśli wyjazd będzie w terminie 25-26. Znam te tereny doskonale, więc mogę coś pomóc w ustalaniu trasy.

Sticker-e1508358125669.jpgcrankalicious.pl - profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji roweru

 


#13 pafcio

pafcio
  • Użytkownik
  • 1,343 posts
  • SkądWarszawa

Posted 11 June 2011 - 17:54

Hmmm.... 23 czerwca, czwartek jest wolny. To zapowiada kolejny tzw. długi weekend. Może być dziwnie...

...trzeba się zastanowić...

#14 Gosc_lukassss3_*

Gosc_lukassss3_*
  • Gość

Posted 14 June 2011 - 20:07

Panowie i co z tym wyjazdem 25-26. Czy ktoś deklaruje się tak na 100%

#15 swiatek

swiatek
  • Użytkownik
  • 1,060 posts
  • SkądPruszków

Posted 15 June 2011 - 13:04

lukassss3 chyba jednak nic z tego pomysłu nie wypali

#16 Gosc_lukassss3_*

Gosc_lukassss3_*
  • Gość

Posted 15 June 2011 - 14:19

Właśnie widzę, że temat chyba umarł śmiercią naturalną. No cóż ja i tak jestem chętny na taki wypad. Może po prostu w innym terminie się zgramy.

#17 Mateunio

Mateunio
  • Użytkownik
  • 944 posts
  • SkądKT

Posted 15 June 2011 - 14:35

Ja jestem od przyszłego czwartku do niedzieli w Ostrowcu Św. i chętnie wybiorę się na jakiś wypad.

Sticker-e1508358125669.jpgcrankalicious.pl - profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji roweru

 


#18 Marcines

Marcines
  • Użytkownik
  • 168 posts
  • SkądPruszków

Posted 15 June 2011 - 17:12

lukassss3, ja mógłbym pojechać nawet 25-26 jeżeli zdążę drugie auto poskładać bo ojcu łoś wylazł na drogę przy znacznej prędkości( chyba, że Ty albo kto inny ma auto). Tylko fajnie by było znależć jakąś bazę bliżej tych trzech podjazdów bo dla mnie dzien po dniu 120 km to za dużo będzie, a chciałbym pod te górki pokręcić.

#19 swiatek

swiatek
  • Użytkownik
  • 1,060 posts
  • SkądPruszków

Posted 15 June 2011 - 17:21

No to może zmontujemy jednak jakiś wypad w Świętokrzyskie. Samochód to nie problem, gorzej z bagażnikiem na kilka rowerów.

#20 Marcines

Marcines
  • Użytkownik
  • 168 posts
  • SkądPruszków

Posted 15 June 2011 - 17:57

Właśnie ja bym wziął do Tranka albo do lt28 ale muszą mi go poskładać



Reply to this topic