Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wymagająca Pętla w Karkonoszach


10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 07 czerwiec 2011 - 15:23

Hey,
Od jakiegoś czasu zamierzam przejechać jedną z bardziej wymagających Pętli w Karkonoszach, jako że teraz jest maraton Liczyrzepa i zostaję na tydzień w Sobieszowie okazja jest idealna.

Oczywiście piszę, bo z kimś zawsze raźniej, więc może będą jacyś chętni. Wstępnie myślę o wtorku 21.06 lub ewentualnie środa 22.06, wyjazd oczywiście jakoś rano.

Trasa:
Trzy podjazdy Karkonoszy

Tą trasę już robiłem, więc się raczej nie pogubię, tyle że nigdy nie wydłużyłem jej o Cerną Horę :D

Parę smaczków, pojedziemy trzema wymagającymi podjazdami:

1. Osławiona Przełęcz Karkonoska

2. Cerna Hora

3. Przełęcz Okraj

Czekają piękne widoki, litry potu, szybkie zjazdy no i piękne - czeskie asfalty.
No to czekam na ewentualnych chętnych :)
Oczywiście drogę można trochę zmodyfikować, nawet jeszcze bardziej utrudnić ;)

pzdr

#2 Marcines

Marcines
  • Użytkownik
  • 168 postów
  • SkądPruszków

Napisano 07 czerwiec 2011 - 17:45

Mógłbyś zarzucić link do trasy bez Cernej Hory jak masz gdzieś pod ręką ?
Dobry asfalt jest po czeskiej stronie Przełęczy Karkonoskiej ? Da się normalnie zjechać, bo z naszej strony to bym się bał ? Miłej jazdy życzę ;-)

#3 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 07 czerwiec 2011 - 18:07

Po stronie czeskiej na Karkonoskiej jest asfalt miód malina i nie ma takich stromizn, w porównaniu z Polską stroną to dwa światy ;)
Linka nie mam, ale to idzie tak samo tylko bez tej choineczki na dole i na profilu nie ma tej środkowej góry...
pzdr

#4 wober

wober
  • Użytkownik
  • 242 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 07 czerwiec 2011 - 18:34

ty to masz w głowie ostro porąbane takie górki jeździć :)
ps. choć właściwie to ci kurcze zazdroszczę bo pewnie jak bym pojechał na Jelenią i zgodnie z tym co planowaliśmy został to wiem co by mnie czekało, to miały być te treningi :D

#5 Mati213

Mati213
  • Użytkownik
  • 153 postów
  • SkądWrocław

Napisano 07 czerwiec 2011 - 18:46

Virenque, można po drodze dołożyć jeszcze Modré sedlo: http://www.genetyk.c...zdy/modre1.html
Sam bym chętnie się pojawił, zobaczymy, jak z czasem i czy będę w stanie po maratonie ;-)
Karkonoska od strony Czech wygląda tak: http://www.genetyk.c...arkonoska2.html

#6 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 07 czerwiec 2011 - 19:01

Modre Sedlo też za mną chodzi, ale dowalenie jej na tej trasie to już będzie hardcore :)
Myślałem, żeby się tam wybrać innego dnia, ale nie wiem jak będę wyglądał z czasem dokładnie...
pzdr

#7 madrej

madrej
  • Użytkownik
  • 178 postów
  • SkądZduńska Wola/Warszawa

Napisano 07 czerwiec 2011 - 21:23

Ja jak pojadę na Liczyrzepę(a na 90% pojade) to też zostanę w Karpaczu na jakiś tydzień. Tyle że ja będę pierwszy raz w górach z rowerem. Z chęcią bym pojeździł z kimś kto zna okolice ale nie wiem czy nie wymięknę :-P

u5227y2014v4.gif


#8 Gosc_smoła_*

Gosc_smoła_*
  • Gość

Napisano 08 czerwiec 2011 - 11:21

chętnie bym pojechał :)
... tylko ja w tygodniu mogę startować najwcześniej koło 17 :/

#9 Piotr92

Piotr92
  • Użytkownik
  • 765 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 08 czerwiec 2011 - 17:49

Fajna trasa, ja niestety się na Liczyrzepę nie wybieram i nie dam rady z wami jechać.

#10 madrej

madrej
  • Użytkownik
  • 178 postów
  • SkądZduńska Wola/Warszawa

Napisano 13 czerwiec 2011 - 20:36

Liczyrzepa i tydzień w Karpaczu już jest pewny. Jak by ktoś miał jakieś ślady ze sprawdzonymi trasami porobione to z chęcią bym sobie pooglądał żebym miał gdzie jeździć.

u5227y2014v4.gif


#11 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 19 czerwiec 2011 - 19:18

Odświeżam temat, jak jest ktoś chętny to wyruszam we wtorek rano, bo jutro ma jeszcze mocno wiać (nie licząc deszczu, który będzie pewnie też trochę we wtorek). Ogólnie pogoda nie rozpieszcza, ale co zrobić ;)
pozdrawiam



Dodaj odpowiedź