Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zasady dyskusji w temacie "Mój dzisiejszy trening"


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 29 czerwiec 2011 - 14:31

1. W tym temacie możemy się "chwalić" naszymi "dokonaniami" z treningów, czyli ile przejechaliśmy, z jaką średnią czy pulsem, jaką trasą itp.

2. W jakiej formie będzie wpis, to zależy tylko i wyłącznie od autora. Mogą to być "suche" dane z licznika lub z programów typu SportTracks, może to być dokładniejszy opis, może to być każda inna forma (byle by wpis zawierał informacje co danego dnia robiliśmy na treningu).

3. Mile widziane są linki do naszych blogów rowerowych (o ile takowe prowadzimy), do zapisów GPS (np. użytkownicy Garmin-ów) czy do galerii zdjęć z treningu.

4. Jeżeli podajemy "suche" dane z licznika to dbajmy aby wszystko się zgadzało, tzn: czas, liczba km, średnia. Oczywistym jest, że różne liczniki różnie funkcjonują i mogą być jakieś drobne błędy w wyliczeniach, jednak kiedy różnice wychodzą nam kosmiczne to dane z treningu są jednocześnie nie prawdziwe. Jeżeli błędnie wpisane dane to wynik naszej pomyłki, proszę o wpisanie poprawnych (edytując post) lub jeżeli edytować już nie można to napisać nowy.

5. Zabrania się komentować naszych dokonań (np. średnich czy dystansów) w sposób złośliwy. Pamiętajmy, że często na średnią z danego treningu wpływają warunki atmosferyczne, poziom wytrenowania, ukształtowanie terenu czy wiek. Zakres średnich jest bardzo duży, dystanse także jeździmy różne także nie jest powiedziane, że ktoś kto pisze, że przejechał 200 km ze średnią 35 km/h, kłamie.
Jeżeli czyjeś wpisy nas irytują, nie wierzymy w średnie itp to często jest lepiej użyć opcji "ignoruj".

6. Dyskusje na temat czyjś "dokonań" są mile widziane. Proszę jedynie starać się nie odbiegać od tematu.

7. Wszelkie posty zupełnie niezwiązane z tematem będą usuwane.


#2 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 29 czerwiec 2011 - 14:37

Proponuję zamknąć stary i zapoczątkować nowy temat.
100 stron to już zbiorowy spam ;-)
Gdy nowy temat będzie funkcjonował około 10 dni, usunąć całkowicie stary.

A bajkopisarzy proponuję wręcz olewać, a prędzej czy poźniej znudzi im się klepanie postów, na które nikt nie zwraca uwagi, bo celem tego tematu jest właśnie wymiana poglądów i spostrzeżeń dot. naszych treningów, a jeśli ktoś pociska kity to ciężko by o nich rozmawiać.

Poza tym nie rozumiem kim trzeba być by podnosić własne ego, pisząc średnie z kosmosu, mając świadmość bycia cieńkim jak dupa węża, to już kupno BMW jest lepszym sposobem na przedłużenie małego :lol:

Tak czy siak życie, a raczej wyścigi weryfikują kto jakim jest mocarzem :)

#3 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 29 czerwiec 2011 - 14:45

Proponuję zamknąć stary i zapoczątkować nowy temat.
100 stron to już zbiorowy spam ;-)
Gdy nowy temat będzie funkcjonował około 10 dni, usunąć całkowicie stary.


Bardzo dobry pomysł, zrobione.