Jump to content


Photo

Kolarska majówka w Wieliczce


70 replies to this topic

#21 spros

spros
  • Użytkownik
  • 663 posts
  • Skądpolska

Posted 27 April 2008 - 09:16

bedzie gdzie odpoczac i to dwa razy ;P po podjezdzie z srednia okolo 7% jest jakies 500m plaskiego - mozna zlapac oddech. oczywiscie jesli dysponuje sie technika i umie szybko zjezdzac bo jest 8-12% zjazd dosc wymagajacy skupienia, potem znow z 500m plasko - mozna by zlapac oddech, ale nie warto, bo konczy sie nawrotem, wiec czy przed czy po (a chyba lepiej przed) nalezy sie mały sprincik i z powrotem pod góre :D

#22 Kazek Wieliczka

Kazek Wieliczka
  • Użytkownik
  • 29 posts
  • SkądWieliczka

Posted 27 April 2008 - 17:44

mi wczoraj pod wieczór udało mi się z górki uzyskać 70km, pierwszy raz ryzykowałem ruch był mały., co wy na to?

#23 Muniek

Muniek
  • Użytkownik
  • 350 posts
  • SkądPszczyna

Posted 28 April 2008 - 20:04

Kazku, Jelitku, już wiemy że pętla ma 6 km. Ile będzie tych pętli, kiedy będziemy mieli komplet informacji?

#24 Kazek Wieliczka

Kazek Wieliczka
  • Użytkownik
  • 29 posts
  • SkądWieliczka

Posted 29 April 2008 - 19:01

myślę że Jelitek da w czwartek na stronę, ale najmilsza wiadomość to że dzisiaj potwierdził mi Tomek Marczyński mistrz Polski że będzie na naszej imprezie, Panowie będzie okazja z nim się po ścigać. :lol:

#25 Gosc_Jelitek_*

Gosc_Jelitek_*
  • Gość

Posted 01 May 2008 - 21:29

Info o nowej trasie wyścigu oraz regulamin z porpawionymi dystansami jest już na stronie. www.kolarskamajowka.neostrada.pl

#26 kr1zje

kr1zje
  • Użytkownik
  • 1,165 posts
  • SkądWarszawa

Posted 01 May 2008 - 21:53

10x6km... zdublują mnie i to nie raz :lol:

#27 Gosc_Fabio_*

Gosc_Fabio_*
  • Gość

Posted 02 May 2008 - 15:38

Witam

Mam takie pytanie w sprawie kategorii. Wiekowo powinienem startować w kategorii 16-19 lat bez licencji. W listopadzie 2007 roku skończyłęm 18 lat. Czy jest możliwość, abym mógł wystartować w kategorii 0 (20-29 lat). Jest to umotywowane tym, że trochę bez sensu jest mi jechać na wyścig 80-90km w jedną stronę dla przejechania 11km. Jeszcze w zeszłym roku bym wystartował w juniorach, ale od tego roku już wyszłem z wieku juniorskiego.

#28 Kazek Wieliczka

Kazek Wieliczka
  • Użytkownik
  • 29 posts
  • SkądWieliczka

Posted 03 May 2008 - 06:31

odpowiedzieć Ci na te pytanie dzisiaj wieczorem lub jutro, gdyż muszę się skonsyltować z sędziami.

[ Dodano: 2008-05-05, 20:49 ]
Fabio z przykrością muszę Ci powiedzieć mógłbyś startować w krupie 0 tz. od-20 do 29 lat, ale na starcie sędziowie z godnie z regulaminem muszą się zapytać zawodników czy zgadzają się na twój start, jeśli ktoś by się sprzeciwił i byś np. wygrał to nagrody byś nie otrzymał. Mam nadzieje że coś z tego zrozumiałeś.

#29 Gosc_Jelitek_*

Gosc_Jelitek_*
  • Gość

Posted 08 May 2008 - 23:51

Chciałem zpytać - czy ktoś z forowiczów wybiera się do nas na impreze?

#30 kr1zje

kr1zje
  • Użytkownik
  • 1,165 posts
  • SkądWarszawa

Posted 09 May 2008 - 09:00

ja się nie pojawie :cry: samemu nie chcę mi sie jechać pociągiem...

#31 Muniek

Muniek
  • Użytkownik
  • 350 posts
  • SkądPszczyna

Posted 09 May 2008 - 09:42

Jelitek: zamierzam być. W planach mam nie dojechać ostatni, ale od 2 maja jestem chory, więc zobaczymy co z tego wyjdzie. Chciałbym jeszcze raz zapytać o hotel - czy jadąc sam i biorąc pokój zapłacę 45 zł? Czy jest to cena w przypadku wzięcia pokoju przez 2 osoby? Czy ew. tańsze hotele też są w okolicy?

#32 Gosc_felipe_*

Gosc_felipe_*
  • Gość

Posted 09 May 2008 - 15:31

Ja niestety robię pass. Mam za dużo nauki i za mało km...

#33 Gosc_Jelitek_*

Gosc_Jelitek_*
  • Gość

Posted 09 May 2008 - 22:35

Muniek zapytam Kazimierza co i jak z tym hotelem. Dam Ci jutro znać. Ja też jestem chory teraz :-( mam nadzieję że wyzdrowieję do Majówki bo nie chcę oglądać wyścigu z pozycji kibica :-(

[ Dodano: 2008-05-09, 23:37 ]
Kr1zje, Felipe - szkoda że Was nie będzie, ale rozumiem. Bilety są drogie jakby nie patrzeć + hotel i startowe. Mam nadzieję że ja kiedyś przyjadę w Wasze strony i będziemy mieli okazję się poznać :-)

#34 Gosc_Fabio_*

Gosc_Fabio_*
  • Gość

Posted 10 May 2008 - 09:13

Mój przyjazd będzie się wachał do ostatniej chwili. Wszystko zależy od klubu miejskiego do którego należę sam do sekcji kolarskiej, która tak na prawdę istnieje na papierze. Teraz mają mnie wspomagać finansowo, ale coś kręcą.

Tak czy siak wszystko okażę się w przyszłym tygodniu.

A jak tam sprawa z możliwością startu w kategorii od 20lat

#35 Gosc_Jelitek_*

Gosc_Jelitek_*
  • Gość

Posted 10 May 2008 - 14:49

Sprawa ze startem w kategorii 20 lat jest nadal możliwa. Muniek kwestia z noclegiem jest taka że pokoje jedno osobowe kosztują normalnie :-( a miejsc już podobno jest bardzo mało. Jeśli chcesz to poszukam Ci jakiegoś innego noclegu?

#36 Muniek

Muniek
  • Użytkownik
  • 350 posts
  • SkądPszczyna

Posted 10 May 2008 - 15:45

Sprawa ze startem w kategorii 20 lat jest nadal możliwa. Muniek kwestia z noclegiem jest taka że pokoje jedno osobowe kosztują normalnie :-( a miejsc już podobno jest bardzo mało. Jeśli chcesz to poszukam Ci jakiegoś innego noclegu?


Byłbym bardzo wdzięczny, bo z kasą u mnie krucho... 90 zł za nocleg na pewno nie zapłacę. Ile wynosi wpisowe? I jeszcze co do jednego punktu w regulaminie, jesli pamietam dobrze to wymagany jest stroj kolarski... Na ile ten przepis bedzie obowiazywal? Probuje wyciagnac 2 znajomych tam, tyle ze oni na razie smigaja raczej w dresikach/normalnych ubraniach, a jesli bedzie zimno to sam bede zmuszony do wystapienia w czyms bardziej cywilnym.

#37 Gosc_Jelitek_*

Gosc_Jelitek_*
  • Gość

Posted 10 May 2008 - 19:47

oki to w tygodniu poszukam czegoś dogodniejszego i dam znać. Wpisowe to 20 zł. Spoko jak będą w dresikach to nie będzie źle :-) Byle nie w dżinsach :-)

#38 Gosc_Fabio_*

Gosc_Fabio_*
  • Gość

Posted 10 May 2008 - 20:10

Ja niestety napewno nie przyjadę. Dziś w Piekoszowie 30 zło wpisowe, jutro w chęcinach to samo i do tego jeszcze droga.

#39 kr1s1983

kr1s1983
  • Użytkownik
  • 830 posts
  • SkądNowy Sacz

Posted 11 May 2008 - 21:13

ja bede na 100%:)

#40 Muniek

Muniek
  • Użytkownik
  • 350 posts
  • SkądPszczyna

Posted 15 May 2008 - 15:43

Mam pytanie do Kazka i być może Jelitka - czy majówka odbędzie się bez względu na pogodę? Na niedzielę zapowiadana jest straszna ulewa. Zresztą - ma lać od piątku i to nie tylko tam, ale i u mnie. W związku z tym dojazd rowerem do Wieliczki dla mnie będzie niemożliwy do zrealizowania i dojadę w niedzielę rano pociągiem. Oznacza to że nie będę potrzebował lokalu na noc z soboty na niedzielę - Jelitku i Kazku - dziękuję za pomoc, jestem bardzo miło zaskoczony waszym zaangażowaniem ;-)

Jeszcze raz pytanie - czy wyścig odbędzie się niezależnie od warunków atmosferycznych?



Reply to this topic