Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cube agree ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 szopenhower

szopenhower
  • Użytkownik
  • 45 postów
  • SkądKozy/Bielsko-Biała

Napisano 08 wrzesień 2011 - 15:21

Witam, w końcu udało się, zostałem szczęśliwym posiadaczem szosy Cube agree. Kupiłem go po poradach kolegów z forum - za co bardzo dziękuję - na rowerze zrobiłem dopiero ok 150km więc tak na prawdę jeszcze go nie poznałem ale jak na razie jestem bardzo zadowolony. Jak widać na zdjęciach: manetki, przerzutka przód, hamulce shimano 105, przerzutka tył oraz korba shimano ultegra .

a o to kilka zdjęć: (mam nadzieję że działają, bo pierwszy raz wrzucałem fotki na picase...)

https://picasaweb.go...CNGoou2Qla2YrwE

#2 pawelkepien

pawelkepien
  • Użytkownik
  • 719 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 08 wrzesień 2011 - 15:45

Ups. Muszę Cię zmartwić... Tzn. może nie tyle zmartwić, bo to wciąż fajny sprzęt, ale sprawdziłem właśnie i zaszła pewna pomyłka. Mianowicie, w temacie, w którym pytałeś o radę odnośnie zakupu Cube'a dałeś link do modelu Agree GTC, nie do Agree. Zasadnicza różnica polega na tym, że GTC ma karbonową ramę, stąd też wszyscy zachwycili się (ja również) świetną ceną jak za markowy, nowy (!) rower z karbonową ramą. Tak czy inaczej, życzę Ci miłej jazdy i mam nadzieję, że nie będziesz żałował wydanych pieniędzy.

fs-userbar-blog-white.png


#3 szopenhower

szopenhower
  • Użytkownik
  • 45 postów
  • SkądKozy/Bielsko-Biała

Napisano 08 wrzesień 2011 - 15:48

Tak, tak zorientowałem się że podałem zły link dosłownie dzień przed zakupem. Jednak od początku wiedziałem że chodzi o aluminium.

#4 BUBUs

BUBUs
  • Użytkownik
  • 335 postów
  • SkądPabianice

Napisano 08 wrzesień 2011 - 16:05

Piękny i porządny sprzęt. Szerokiej drogi :-)

#5 Bartosz

Bartosz
  • Użytkownik
  • 998 postów
  • Skądwa-wa

Napisano 08 wrzesień 2011 - 17:02

Alu czy carbon, jak za tą cenę to i tak świetna okazja.