Jump to content


Photo

Wyścig Doliną Popradu 17.09.2011r.


12 replies to this topic

#1 kr1s1983

kr1s1983
  • Użytkownik
  • 830 posts
  • SkądNowy Sacz

Posted 14 September 2011 - 08:19

heja, link do informacji o wyscigu Dolina

Kto z forum bedzie sie wybierał?porobili ładne asfalty na calej trasie w koncu..

#2 LoveBeer

LoveBeer

    Piwny Budda

  • Użytkownik
  • 702 posts
  • Skądz podium

Posted 14 September 2011 - 08:23

my z Jedrolem myslimy, ale troche zbyt plaskaty ten wyscig...

#3 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1,199 posts
  • SkądWadowice

Posted 14 September 2011 - 19:09

Cały z blatu,ale wbijajcie,będzie siwy dym

#4 Bartosz

Bartosz
  • Użytkownik
  • 998 posts
  • Skądwa-wa

Posted 14 September 2011 - 19:21

He, no nieźle, znam te miejsca bardzo dobrze, moja narzeczona ma tam chatę w górach, siedziałem tam ponad miesiąc w te wakacje. Ale sorry za ot.

A asfalty bardzo fajne, była tam powódź jakiś czas temu i pozrywało wszystkie mosty, więc teraz asfalt jest nówka sztuka ;) (choć nie wszędzie - wiadomo)Jedyny większy podjazd będzie pod Krynicę, a tak to lajcik jak na góry.

A tak pisze o tym bo siedziałem tam ch. długo i nie miałem roweru, a z chęcią bym pojeździł, a teraz patrzę wyścig, eh :-/

#5 rzeznik

rzeznik
  • Użytkownik
  • 31 posts
  • Skądrzeszów

Posted 14 September 2011 - 20:49

nie narzekajcie ze za plaski, bedzie co robic na rantach, zwlaszcza ze to ostatni wyscig zesonu, kazdy bedzie chcial sie pokazac:)

#6 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2,190 posts
  • SkądOzorków k/Łodzi

Posted 15 September 2011 - 09:03

No na jakieś szatkowanie peletonu to wyścig jest zdecydowanie za płaski. Wszystko zależy od pogody. Jak będzie tak ładnie jak w ubiegłym roku (a wszystko na wskazuje) to przyjdzie duża grupa raczej i może jakiś "skromny" odjazd z przodu.
Trasa jest fajna i widokowo ekstra. Oprócz Krzyżówki jest jeszcze ostatni podjazd (nazwy nie pamiętam), który jest przed metą jakieś 15-20km o ile dobrze pamiętam.

Ja niestety w tym roku nie jadę. Mam za daleko i tyle...Mam ściganie pod nosem u siebie (jedynie 60km w obie strony) także mój wybór jest oczywisty.
Powodzenia :)

#7 LoveBeer

LoveBeer

    Piwny Budda

  • Użytkownik
  • 702 posts
  • Skądz podium

Posted 15 September 2011 - 09:41

.Mam ściganie pod nosem u siebie (jedynie 60km w obie strony) także mój wybór jest oczywisty.
Powodzenia :)


hmmm, a zdradzisz co to za sciganie ? ;)

#8 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2,190 posts
  • SkądOzorków k/Łodzi

Posted 15 September 2011 - 13:26

.Mam ściganie pod nosem u siebie (jedynie 60km w obie strony) także mój wybór jest oczywisty.
Powodzenia :)


hmmm, a zdradzisz co to za sciganie ? ;)


Jeszcze bardziej płasko niż w Sączu :-P
Memoriał Sławomira Rubina

#9 RAFAL10

RAFAL10
  • Użytkownik
  • 39 posts
  • SkądGorlice

Posted 19 September 2011 - 09:57

Jak oceniacie poziom na wyścigu? Wyników jeszcze nie ma, ale wydaje mi się, że było szybciej niż w zeszłym roku. Średnia zwycięzcy pewnie powyżej 40 km/h. Ja miałem wg licznika 38,4 km/h. Ale za rok trasa będzie już pewnie inna (Jakubik?), więc peleton dobrze poszatkuje.
Ale ogólnie wrażenia mam bardzo dobre. Pozdrawiam.

#10 LoveBeer

LoveBeer

    Piwny Budda

  • Użytkownik
  • 702 posts
  • Skądz podium

Posted 19 September 2011 - 10:38

http://fhuphades.man...ki dp 2011.html

dla mnie za plasko, coprawda przytykalo mnie na poczatku tych dwoch podjazdow ale czym wyzej tym lepiej i jak juz byc mialo calkiem dobrze to podjazdy sie konczyly. po plaskim nue lubie natomiast jezdzic, na dodatek na kompakcie brakowalo mi na dokrecaniu na zjazdach. finisz przespalem, a nie byl imho wybitnie szybki, za to przed krynica prowadzilem dosc dlugo peleton i dociagalem wszystkich uciekinierow, hehe :P

#11 kr1s1983

kr1s1983
  • Użytkownik
  • 830 posts
  • SkądNowy Sacz

Posted 19 September 2011 - 12:27

oceniam pozytywnie,jak zwykle taki sam scenariusz ze zjezdza sie duzy peleton na koniec i finisz jest z grupy.Tempo wolniejsze niz rok temu,w samej DOlinie tempo mocno siadlo i miejscami kolo 30km/h co przy takiej grupie wydawalo sie slimaczeniem.Mnie przytkało na Krzyzowce na szczescie siadlem na kolo Lovebeera i dociagnelem do grupy:)Finisz mi srednio poszedl,bylo nerwowo peleton zjezdzal na prawo i lewo i latwo o krakse.Moze za rok trasa bedzie trudniejsza troche

#12 saint

saint
  • Użytkownik
  • 160 posts
  • SkądKraków

Posted 19 September 2011 - 12:32

no nie, trochę szybciej było niż rok temu. bo grupa masz czas ucieczki zeszłorocznej. byłoby szybciej jakby pod górę ktoś chciał współpracować...

#13 kr1s1983

kr1s1983
  • Użytkownik
  • 830 posts
  • SkądNowy Sacz

Posted 19 September 2011 - 14:22

heh no fakt,nie wiem czemu wydawalo mi sie ze srednia mielismy lepsza rok temu.Ale moglo by byc szybciej:)



Reply to this topic