Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pierwsze MP masters w kryterium ulicznym


93 odpowiedzi w tym temacie

#1 frixfrot

frixfrot
  • Użytkownik
  • 382 postów
  • SkądVarsovia

Napisano 18 wrzesień 2011 - 17:09

Z opisu to pewnie Koziołek. To widzę, że rzeź trwa, a tu jeszcze wiecej niż miesiąc ścigania, dobrze że chwilowo odpuściłem ;)
Myślałeś o kryterium za tydzień na Bednarskiej, dla mnie ta trasa to jakaś pomyłka, a oglądać może być ciekawie:

http://wtc.waw.pl/

#2 qqx

qqx
  • Użytkownik
  • 850 postów
  • SkądPiaseczno/Sochaczew

Napisano 18 wrzesień 2011 - 17:21

dla mnie ta trasa to jakaś pomyłka

Nie mogę dokopać się na tej stronie do trasy, ale czy się nie mylę ma być zjazd Karową??? :lol:

#3 frixfrot

frixfrot
  • Użytkownik
  • 382 postów
  • SkądVarsovia

Napisano 18 wrzesień 2011 - 17:26

Dokładnie! Cała trasa to Bednarska, Krakowskie Przedmieście, Karowa i Furmańska, szok :)
Bardzo selektywna trasa to mało powiedziane :)

#4 qqx

qqx
  • Użytkownik
  • 850 postów
  • SkądPiaseczno/Sochaczew

Napisano 18 wrzesień 2011 - 17:32

Dzisiaj przejechałem Karową jak wracałem z Babki, powiem Ci, że podjazd był by bardzo ciekawy i...bezpieczny, a zjazd wymyślił chyba jakiś masochista, nie wyobrażam sobie ścigającego się peletonu mknącego w dół po tym śliskim i nierównym bruku, dodatkowo te zakręty, a jak popada, albo choć ta kostka będzie wilgotna to będzie bardzo niebezpiecznie.

Bardzo selektywna trasa to mało powiedziane :)


Po prostu niebezpieczna. W regulaminie zauważyłem, że powiadomiono szpitale, chyba jednak organizator zdaje sobie sprawę z niebezpieczeństwa.

#5 Gosc_Pegos_*

Gosc_Pegos_*
  • Gość

Napisano 18 wrzesień 2011 - 17:38

Jeśli zjazd będzie po bruku to chyba ten kto układał trasę powinien zażyć stoperan.

#6 frixfrot

frixfrot
  • Użytkownik
  • 382 postów
  • SkądVarsovia

Napisano 18 wrzesień 2011 - 17:39

No chyba, że to Bednarską będzie zjazd, ale to małe pocieszenie.

#7 miszleu

miszleu
  • Użytkownik
  • 96 postów
  • SkądWarszawa/Piaseczno

Napisano 19 wrzesień 2011 - 00:50

dla mnie ta trasa to jakaś pomyłka

Nie mogę dokopać się na tej stronie do trasy, ale czy się nie mylę ma być zjazd Karową??? :lol:


Trasa:

http://www.komisjama...60b9455bdc7c375

#8 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 19 wrzesień 2011 - 10:24

jakby ktoś chciał się zarejestrować to pewnie wszyscy znaleźli gdzie można to zrobić, ale jeżeli nie...
http://www.komisjama...apper&Itemid=77

#9 COST

COST
  • Użytkownik
  • 282 postów
  • SkądRADOM

Napisano 19 wrzesień 2011 - 11:00

można w tym kryterium wystartować bez licencji?zapowiada się smakowicie! szkoda tylko że jeszcze mam 2 imprezy do wyboru tego dnia :-(

#10 miszleu

miszleu
  • Użytkownik
  • 96 postów
  • SkądWarszawa/Piaseczno

Napisano 19 wrzesień 2011 - 11:36

można w tym kryterium wystartować bez licencji?zapowiada się smakowicie! szkoda tylko że jeszcze mam 2 imprezy do wyboru tego dnia :-(


Można: http://komisjamaster...lamin_mp_kp.pdf

Smakowity będzie zjazd po bruku jeśli spadnie deszcz :mrgreen:

#11 condoor

condoor
  • Użytkownik
  • 361 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 19 wrzesień 2011 - 11:54

Chłopaki.....przecież tam prawie cała trasa to kostka, bruk, i takie tam "/?1@?! .........Mnie to podchodzi raczej pod wyścig MTB, bo na szosowym rowerze to wielkie dzięki :shock: Po takim wyścigu to jeśli zawodnik będzie cały to rower na pewno złom....złom...złom. Pamiętam jak jeszcze był Wyścig Pokoju to przed nim w maju organizowane było kryterium MON-u przy Legii dalej Agrykolą i powrót alejami do Górnośląskiej i tak w koło i było Git !!! Ale też zdaje sobie sprawę, że na pewno największą trudnością jaką napotykają organizatorzy wyścigów szosowych to reorganizacja ruchu samochodowego i komunikacji i tu chyba jest pies pogrzebany :roll:

#12 COST

COST
  • Użytkownik
  • 282 postów
  • SkądRADOM

Napisano 19 wrzesień 2011 - 12:34

ojtam ojtam ktoś kto tam wystartuje robi to na własna odpowiedzialność. jeżeli ktoś się boi lub ma słabą technike to zostanie w domu(nie chce nikogo urazić). obadam jutro trasę bo nie wiem czy startowałbym na szosówce czy przełaju.

#13 qqx

qqx
  • Użytkownik
  • 850 postów
  • SkądPiaseczno/Sochaczew

Napisano 19 wrzesień 2011 - 16:06

Zastanawiałem się czy nie wystartować, ale chyba pojadę na Babkę, a jak będę wracał wpadnę pokibicować...chyba ustawię się na Karowej :lol:

Ale też zdaje sobie sprawę, że na pewno największą trudnością jaką napotykają organizatorzy wyścigów szosowych to reorganizacja ruchu samochodowego i komunikacji i tu chyba jest pies pogrzebany :roll:

Jak trudność puścić rundę w przeciwną stronę, było by bezpiecznie.

ojtam ojtam ktoś kto tam wystartuje robi to na własna odpowiedzialność. jeżeli ktoś się boi lub ma słabą technike to zostanie w domu(nie chce nikogo urazić). obadam jutro trasę bo nie wiem czy startowałbym na szosówce czy przełaju.

Obadaj trasę i wtedy się wypowiadaj

#14 krzy1976

krzy1976
  • Użytkownik
  • 2670 postów
  • SkądJary

Napisano 19 wrzesień 2011 - 19:25

Zastanawiałem się czy nie wystartować, ale chyba pojadę na Babkę

Ja się zapisałem ale chyba zrobię podobnie, bo znając moje umiejętności techniczne odpadnę gdzieś na tym trudnym zjeździe...

#15 Gosc_kluseczka85_*

Gosc_kluseczka85_*
  • Gość

Napisano 19 wrzesień 2011 - 20:07

Hmm.. nikomu chyba nie potrzebne na koniec sezonu kontuzja, bądź połamane koła czy rama;_)
a jak patrze na ten zjazd to aż ciarki mnie przechodzą;)

#16 condoor

condoor
  • Użytkownik
  • 361 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 19 wrzesień 2011 - 20:12

Ja się zapisałem ale chyba zrobię podobnie, bo znając moje umiejętności techniczne odpadnę gdzieś na tym trudnym zjeździe...

Eeee tam Krzyś jak zaczyna się zjazd to robi się atak na winkiel i dalej idzie jak po maśle :-P No dobra a tak serio to też bym zwątpił takiej jazdy po bruku.......wiem o czym mówię, ponieważ często jeździłem po Karowej w dół w tygodniu, pomiędzy Pruszkowskimi sobotami i czasem jak już miałem dość jazdy po tej kostce to zasuwałem chodnikiem bo tam jest trochę równiej........ale bynajmniej nie wyobrażam sobie jazdy chodnikiem w czasie kryterium :-?

#17 cezaurzy

cezaurzy
  • Użytkownik
  • 40 postów
  • SkądWarszawa-Wola

Napisano 19 wrzesień 2011 - 20:43

Najlepiej pojechać na pożyczonym rowerze :), i najlepiej się dobrze ubezpieczyć :)
Próbuje sobie wyobrazić upadek na takiej trasie....... brrrr.
Ale o to chyba chodzi W Pro tourze też dobiera się trasy żeby były po pierwsze widowiskowe, po drugie łechtały władze, czy oficjeli, a dopiero po trzecie albo czwarte były wyzwaniem dla kolarza.
Łatwo mi się mądrzyć bo nie jadę, ale może być tam katastrofa dla zawodnika no i dla roweru
Ale jak mi tylko czas pozwoli wpadnę zoabczyć i poobgryzać paznokcie widząc zjeżdżających kolarzy

#18 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 19 wrzesień 2011 - 20:59

Tak sobie czytam i sobie myślę, że chyba przesadzacie...ja w każdym razie nie dam się nabrać ;-). Czyżbyście próbowali skutecznie odstraszać inne rejony Polski ??? :-P

I później wyniki:
1m X - Wa-wa
2m Y - Wa-wa
3m Z - Wa-wa ;-) ;-) ;-)

EDIT: jest mała prośba do miejscowych. Gdzie najlepiej zaparkować (blisko biura zawodów) ?

#19 qqx

qqx
  • Użytkownik
  • 850 postów
  • SkądPiaseczno/Sochaczew

Napisano 19 wrzesień 2011 - 21:31

wicklowman, bynajmniej nie odstraszam innych rejonów Polski, ale jak będziesz tam zjeżdżał to na Boga uważaj! Ten bruk jest wyślizgany i nierówny, a poza tym te zakręty, a właściwie "nawroty" a jak ktoś wypadnie to 1.5m chodnika, barierka i parę metrów w dół.
Tym którzy nie znają tej ulicy radzę, żeby trochę wcześniej przyjechali i zrobili rekonesans, poznali warunki, nawierzchnie, profil i zakręty.
krzy1976, no to jesteśmy umówieni, z rana Babka, a potem jedziemy na Karową pokibicować Ośce, myślę, że Adaś Ż. powalczy o pierwszą trójcę. Akurat wyrobimy się na start M30.
miszleu,condoor,frixfrot podłączacie się ?

Co do parkowania to ciężko mi powiedzieć, ale na Krakowskie Przedmieście nie wiedziesz autem.

#20 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 19 wrzesień 2011 - 21:34

Tym którzy nie znają tej ulicy radzę, żeby trochę wcześniej przyjechali i zrobili rekonesans, poznali warunki, nawierzchnie, profil i zakręty.

Tak mam zamiar zrobić :-D
Co z tym parkowaniem, da ktoś cynka ?



Dodaj odpowiedź