Skocz do zawartości


Giant TCR Composite 2 2012


28 odpowiedzi w tym temacie

#21 marceln

marceln
  • Użytkownik
  • 476 postów
  • Skąd3city

Napisano 24 wrzesień 2011 - 10:30

Jeszcze jedno, sprawa gwarancji u polskiego dystrybutora ma być poruszona na forum mtbr i przekazana do centrali Gianta, więc jest szansa, że coś się zmieni.

#22 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 24 wrzesień 2011 - 10:56

zawsze pozostaje UOKIK ;-)

#23 wojtekmtb

wojtekmtb
  • Użytkownik
  • 367 postów
  • Skądmazury

Napisano 24 wrzesień 2011 - 13:36

Rower nie był używany w DH tylko w maratonach mtb ,
no ale przecież to coś niedopuszczalnego , takim sprzetem powinno się jeździć tylko po ścieżkach roweroowych i to w ładną pogodę :oops:

#24 bezdred

bezdred
  • Użytkownik
  • 491 postów
  • SkądPTB

Napisano 24 wrzesień 2011 - 14:20

Giant w Polsce ma tak ogromną rzeszę fanów odkąd pamiętam więc widocznie mogą sobie pozwolić na takie zabiegi z gwarancją ;-)
A co do kół to nawet ciekawy zabieg, być może o ich jakości i klasie ma świadczyć nalepka legendarnej firmy nieważne kto by je produkował dla nich bo samo słowo "Giant" powoduje u wielu ludzi przyspieszone tętno :mrgreen: i być może słusznie ;-)
Ten argument, że części nie były oryginalne jako jeden z powodów awarii w ogóle jest z kosmosu i jeśli faktycznie ktoś go używa to chyba jest zdesperowany.
W przypadku gianta to sygnuje on swoją marką kierownice, owijkę sztyce itd także wymieniając to na coś innego można stracić gwarancję? Debilizm. Tym bardziej, że prawdopodobnie ograniczona jest możliwość zakupu ich części osobno....poza tym kto by kupił ich koła nie wiedząc o nich nic poza nazwą i informacją krążącą w sieci, że podpisali duży kontakt handlowy z DTswiss :-|

#25 kosciczek

kosciczek
  • Użytkownik
  • 75 postów
  • SkądChodzież

Napisano 28 wrzesień 2011 - 08:13

pomijając gwarancje może ktoś z użytkowników wypowiedzieć sie o samej ramie. Ja przymieżam sie do kupna TCR Composite 3 2012. Mam mozliwość kupna nowego od polskiego przedstawiciela za 4100. Pytanie tylko czy rama M/L będzie odpowiednia do mojego wzrostu 185cm?

#26 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 28 wrzesień 2011 - 09:24

Kosciczek jeśli chodzi o ramy Gianta to dla Ciebie chyba lepsza byłaby L, ja mam 178-179 cm wzrostu i mam ramę M/L (Giant TCR C2) i wydaje mi się, że na Ciebie mogłaby być trochę mała.
pzdr

#27 reddragon

reddragon
  • Użytkownik
  • 32 postów
  • SkądKielce

Napisano 28 wrzesień 2011 - 16:41

Ja mam 185cm i mam rame L tyle, ze Defy 1 2012. Przymierzalem sie do M/L i byla za mala.

#28 kosciczek

kosciczek
  • Użytkownik
  • 75 postów
  • SkądChodzież

Napisano 02 październik 2011 - 20:23

W środę będę miał okazję się przejechać L TCR 1 więc zobaczę czy będzie dobra.

#29 ThirdEye

ThirdEye
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • SkądPoznań

Napisano 10 grudzień 2012 - 19:42

Witam, i jak tam rowerek? Pytam bo sam posiadam i jestem ciekaw opinii...



Dodaj odpowiedź