Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odswierzenie rometa sport 560 - prosze o pomoc


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 patryk1973

patryk1973
  • Użytkownik
  • 12 postów
  • SkądOtwock

Napisano 08 październik 2011 - 16:39

Witam.
Zdemontowałem z ramy juz prawie wszystko została mi nakretka od strony korby ,i nie bardzo wiem jak to ugrysc , jest tam wkrecany w suport cos jak miska , w srodku były kuleczki , i na górze od strony korby jest naciecie .

Moze poradzicie jak to ruszyc zeby nie uszkodzic????


Nastepna sprawa , potrzebowałbym polakierowac ta rame , gdzies w miare blisko warszawy , dalej sa koła do odswierzenia, moze ktos cos wie o jakiejs w miare dobrej i taniej galwanizerni ????


No i oczywiscie naklejki , gdzie to mozna dorobic , lub kupic ????
to oststnie pewnie nierealne.........


pozdro i połamania szprych .

#2 hablabablaS

hablabablaS
  • Użytkownik
  • 116 postów
  • SkądZielona góra

Napisano 08 październik 2011 - 19:35

Gdybyś chociaż pokazał nam zdjęcia tej ramy to byłoby fajnie ; ) co do naklejek możesz zrobić to sam . znaleźć odpowiednie zdjęcia tych naklejek /skany , poprawić w programie do obróbki graficznej i kupić przezroczysty papier samoprzylepny do drukarek i to wydrukować . Jeśli nie masz drukarki albo nie możesz dostać takiego papieru przejdź się do dużego punktu druku i tam na pewno Ci pomogą.

#3 mz

mz
  • Użytkownik
  • 215 postów
  • SkądMława

Napisano 08 październik 2011 - 19:52

Witam.
Zdemontowałem z ramy juz prawie wszystko została mi nakretka od strony korby ,i nie bardzo wiem jak to ugrysc , jest tam wkrecany w suport cos jak miska , w srodku były kuleczki , i na górze od strony korby jest naciecie .

No i oczywiscie naklejki , gdzie to mozna dorobic , lub kupic ????
to oststnie pewnie nierealne.........


do misek suportu musisz mieć specjalny klucz, taka okrągła końcówka z ząbkiem, żeby pasował do tego "nacięcia" na misce. tak jak na tym zdjeciu http://imageshack.us...6/obraz034.jpg/ (zdjecie nie mojego autorstwa)

naklejki to najlepiej jakbyś miał zdjęcia i na ich podstawie można zrobić szablon, tak jak kolega wyżej napisał.

#4 Guziec

Guziec
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 09 październik 2011 - 10:14

jestem z warszawy i mogę ci pomóc w lakierowaniu i wypiaskowaniu roweru. Robiłem już renowację starej damki i lakier wyszedł super:) jeżeli chcesz to możemy się spotkac, pokaze ci efekt mojej pracy, i jak będziesz chciał to mogę ci to zrobić :-D Pozdrawiam!!!

#5 GreQ

GreQ
  • Użytkownik
  • 524 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 październik 2011 - 08:34

w Warszawie na Targówku niedaleko Teatru na Targówku ma warsztat Zdzisław Budek były trener WTC, niestety nie mam namiaru na warsztat ale spokojnie możesz dostarczyć ramę w takim stanie jak masz powiesz o co chodzi i będziesz miał zrobione

#6 GreQ

GreQ
  • Użytkownik
  • 524 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 październik 2011 - 08:37

w Warszawie na Targówku niedaleko Teatru na Targówku ma warsztat Zdzisław Budek były trener WTC, niestety nie mam namiaru na warsztat ale spokojnie możesz dostarczyć ramę w takim stanie jak masz powiesz o co chodzi i będziesz miał zrobione

znalazłem :-P namiar



Dodaj odpowiedź