Skocz do zawartości


Zdjęcie

shoutbox


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dag

Dag
  • Użytkownik
  • 68 postów
  • SkądBielsko-Biala

Napisano 20 maj 2008 - 13:20

moze dalo by sie doinstalowac do forum shoutbox aka spambox :P
znalazlem cos takiego klik

jesli ktos nie chcial by go ogladac jest tam opcja wylaczenia shoutboxa, a reszta ludzi mogla by tam pisac jakies bzdury np
-uaaaa juz 3 dzien deszcz, odprawmy taniec slonca!
-huhuu jedna trasa i 2 dziurawe detki, co za los...
-hej xxx moze jutro jakis trening?

pozdrowienia dla admina

#2 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 20 maj 2008 - 19:58

Pomyślimy nad tym ;-) Dzięki za propozycję.

#3 Arthur

Arthur
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • SkądDąbrowa Górnicza

Napisano 24 maj 2008 - 23:02

Jestem za!!! Na kilku forach napotkałem na taki bajer i powiem wam, że jego główną zaletą jest to, że unkamy w ten sposółb głupich postów, teamtów, a co za tym idzie nie zasmiecamy forum!

#4 Bruce

Bruce
  • Użytkownik
  • 260 postów
  • SkądToruń

Napisano 12 lipiec 2008 - 19:40

Bardzo dobry pomysł. Przychodzi taki świeżak jak ja i chce się dowiedzieć jaki rower ma kupić, czy jaki dostanie do 2000 zl albo będę chciał się zapytać co to jest ta cała sztyca albo jakiś carbon (materiał jakiś lekki z włókna węglowego?) i nie wie czy jest dla niego taki temat to spyta o niego w shoutboxie, żeby nie zaśmiecać żadnego tematu.

Właśnie, gdzie znajdę taki temat, w którym mógłbym prosić o rady w sprawie doboru dla mnie mojej pierwszej szosówki? :-)

#5 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 12 lipiec 2008 - 19:59

Wątpię czy w takim Boxie coś się dowiesz. Widzałem coś takiego na jednym forum to było pisanie o du..ie Marynie. Jest dział sprzęt odzież akcesoria, temat jaki rower do 2500 zł itd. Znajdujesz interesujący ciebie temat i piszesz.

Pozdrawiam

#6 Bruce

Bruce
  • Użytkownik
  • 260 postów
  • SkądToruń

Napisano 12 lipiec 2008 - 20:38

W shoutboxie chciałbym się dowiedzieć gdzie i czy jest temat dla świeżaków, a nie konkretów o rowerze :)

Nie wiem czy temat "Rower do 2500" jest dobry dla kogoś kto pierwszy raz na oczy widzi słowo campagnolo czy sztyca :P Ale spróbuję tam :)

#7 xGx

xGx
  • Użytkownik
  • 458 postów
  • SkądWrocław

Napisano 23 listopad 2008 - 01:12

Trochę odnowie temat

Po ostatnich dyskusjach na forum(np.Dyskusja o zbędnych tematach) może warto by było jednak otworzyć/utworzyć owy szoltboks??

#8 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 23 listopad 2008 - 09:58

szczerze mówiąc..
jestem jeszcze na dwoch forach tematycznych[nie zwiazanych z rowerem a z grą] i stwierdzam ze przez owy shoutbox zycie na forum i wszystkie tematy przenosza sie tam wlasnie :? forum umiera przez niego..



Dodaj odpowiedź