Jump to content


ME w kolarstwie torowym 2011


6 replies to this topic

#1 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Posted 22 October 2011 - 09:54

Panowie nie rozumiem. Czemu na forum nikt o tym nie wspomniał nawet?!

Idzie naszej reprezentacji znakomicie. Pierwszy dzień i 3 medale:
- złoty - Rafał Ratajczyk (wyścig punktowy)
- srebrny - Katarzyna Pawłowska (wyścig punktowy)
- brązowy - drużyna sprinterów

Ratajczyk na punktowym oczywiście musiał się przewrócić - nie wiem co znim - co go oglądam to leży. Ale dojechał i wygrał. Wyścig był szalenie ciekawy. Prawie godzina super emocji.

Relacja jest w tle na EurosportPlayerze bez komentarza, ale chociaż tle!

Jest duży powód do dumy!

#2 bezdred

bezdred
  • Użytkownik
  • 491 posts
  • SkądPTB

Posted 22 October 2011 - 11:07

Panowie nie rozumiem. Czemu na forum nikt o tym nie wspomniał nawet?!

bo wszyscy oglądali i nie mieli czasu pisać...ale dobrze, że byłeś pierwszy :mrgreen:

#3 Bury

Bury
  • Moderator
  • 799 posts
  • SkądZłocieniec

Posted 22 October 2011 - 11:27

kobrys, mówisz że na ESplayerze było? Przejrzałem program TV ES i nie było żadnej wzmianki, że taka transmisja będzie nadawana. Tylko taki rozkład jazdy...

ES1 UK:

Piątek: 19:00 LIVE!
Sobota: 18:30 LIVE!
Niedziela: 14:30 LIVE!

ES2 PL:

Sobota: 01:45 RELACJA Z 1 DNIA
Sobota: 20:30 LIVE!
Poniedziałek: 00:30 RELACJA z 3 DNIA

Dobrze, że chociaż mogłem sledzić wyniki live na stronie www.veloresults.com
Jeśli ktoś byłby w stanie nagrać i udostępnić dzisiejsze konkurencje, to byłbym wdzięczny;) cyclingtorrents.nl nie są zbyt uprzejmi i chyba nie będą nagrywać...

#4 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Posted 22 October 2011 - 13:08

Transmisja trwa na kanale dedykowanym w EurosportPlayerze - w zasadzie całe zawody bez komentarza tam lecą.

Niestety nie jestem w stanie tego nagrać.

#5 MiSzA

MiSzA
  • Użytkownik
  • 805 posts
  • SkądKonstancin

Posted 22 October 2011 - 17:04

Jak ktoś ma Eurosport Brytyjski - to na EU2 będzie dzisiaj od 19:15 retransmisja + druga część zawodów. Jak nie to pozostaje internet - na platformie player.eurosport.pl (albo jakoś tak) można odglądać - jest dedykowany "live feed" non-stop: bez komentarza, sam obraz.

Wczoraj oglądałem powtórkę na telewizyjnym EU2 gdzieś koło 2 w nocy - wyścig punktowy - rewelacja. Średnia prędkość (40km) - 50 km/h; Rafał leżał gdzieś w 1/3 długości (zahaczył kołem schodząc z góry i oglądając się za siebie) - udało mu się pozbierać w regulaminowe 3 okrążenia, i pięknie pojechał - nadrobił okrążenie (w grupie 5 osóB), wygrał 4 sprinty, w paru był drugi - i na 20 okrążeń do końca miał złoto. Pięknie się oglądało.

Nie widziałem niestety punktowego Kobiet. Szkoda. Kiepsko pojechaliśmy na dochodzenie - nie wiem dlaczego nie możemy tej dyscypliny ogarnąć... Zwłaszcza Kobiety - indywidualnie są całkiem silne, razem nie mogą pojechać na swoje możliwości - a przecież mają warunki żeby się zgrać - nie kumam tego.

Dzisiaj dość ładnie pojechał Damian w sprincie - więcej nie piszę jakby ktoś oglądał powtórki. Oczywiście pomimo zdobycia 3 medali polskie portale milczą. Zero informacji. Żenada.

#6 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1,199 posts
  • SkądWadowice

Posted 22 October 2011 - 17:49

Bo to tylko "Mistrzostwa Europy " ...

#7 Bury

Bury
  • Moderator
  • 799 posts
  • SkądZłocieniec

Posted 22 October 2011 - 20:34

Nie wiem gdzie Ty MiSzA czytasz wiadomości sportowe, ale w każdym sportowym wortalu jest informacja o sukcesach polskich torowców. A mi osobiście nie zależy o informacjach w TV, bo tam jest za niski poziom na tak poważne dyscypliny jak kolarstwo.



Reply to this topic