Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przedłużka do Vittori Corsa Evo


29 odpowiedzi w tym temacie

#21 pafcio

pafcio
  • Użytkownik
  • 1343 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 listopad 2011 - 11:04

... A sądząc po Twoich postach swoją wiedzę czerpiesz z fotografi i obrazków umieszczonych przez wiktora

Nie masz pojęcia skąd czerpię swoją wiedzę, ale za to Ty na pewno nie rozumiesz o co tu chodzi, więc nie marnuj kolejnej szansy aby siedzieć cicho :mrgreen: .

Ot co a po co dwa gwinty wewnętrzne ???

Przeczytaj, drogi chłopcze, temat ze zrozumieniem zanim zaczniesz się wymądrzać... :lol: :lol: :lol:


I przestań mnożyć bezsensownie posty.

#22 Gosc_Kuba1987_*

Gosc_Kuba1987_*
  • Gość

Napisano 16 listopad 2011 - 11:06

Mówił Pan zrobił sam i nie przypominam sobie żebyśmy przeszli na TY

#23 pafcio

pafcio
  • Użytkownik
  • 1343 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 listopad 2011 - 11:10

Chłopcze - spadaj... pomyśl troszkę zanim zaczniesz cokolwiek pisać, bo się ośmieszasz. Wcinasz się, piszesz nie na temat i trollujesz na całego. Nie wystawiasz najlepszego świadectwa swojej inteligencji.

Czy któryś mod może zrobić porządek z tym "dorosłym" dzieciakiem? Proszę o wywalenie postów od wczoraj od 18:37, bo nie wnoszą nic do tematu. Moich odpowiedzi na te bzdurki oczywiście także ;-) .

#24 Gosc_Kuba1987_*

Gosc_Kuba1987_*
  • Gość

Napisano 16 listopad 2011 - 12:16

po uprzedniej analizie pod kątem merytorycznym moich postów
amen

#25 1415chris

1415chris
  • Użytkownik
  • 4482 postów
  • SkądSurrey

Napisano 16 listopad 2011 - 12:20

Kuba1987 troche pokory, zrozumienia i logicznego myslenia przydaloby sie.......

Popatrz na na to co wychodzi z opony, to cos ma gwint zew. czyli aby na to cos zalozyc jakakolwiek przedluzke jaki gwint potrzebujemy?.... dokladnie, wew.
Jak juz taka przedluzke zamontujesz na tym czyms, na jej drugim koncu przydaloby sie zamontowac...co?.... - wentylek.
I jaki gwint musi byc na przedluzce, zeby taka operacje przeprowadzic?....... (pytanie retoryczne) :)

Co do Twojej praktyki, najzupelniej masz racje. Z tym ze w tym przypadku mamy do czyniena z nieco innym rozwiazaniem.

#26 PsYhOl

PsYhOl
  • Użytkownik
  • 1064 postów
  • SkądBrzesko

Napisano 16 listopad 2011 - 12:53

W Conti i Tufo wkręcałem odwrotnie i zaworek do przedłużki, a w Vittoriach trzeba nakręcić przedłużkę i na to wentyl(nie sam zaworek).

#27 pafcio

pafcio
  • Użytkownik
  • 1343 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 listopad 2011 - 13:13

Kuba1987 troche pokory, zrozumienia i logicznego myslenia przydaloby sie.......

Chyba za dużo wymagasz..... ;-) - zwłaszcza z tym logicznym myśleniem przegiąłeś i nie sądzę, aby Twoje (super klarowne i łopatologiczne) tłumaczenie pomogło.
Poza tym chłopak jest tak zaabsorbowany sobą, że guzik go obchodzi o co tu naprawdę chodzi.


W Conti i Tufo wkręcałem odwrotnie i zaworek do przedłużki, a w Vittoriach trzeba nakręcić przedłużkę i na to wentyl(nie sam zaworek).

No i kolejny zbędny post... :shock: ...a myślałem, że Kubuś już wyczerpał limit bezsensu.... :mrgreen:

LUDZIEEEE - pomyślcie zanim coś napiszecie.... :!:

#28 sewi

sewi
  • Użytkownik
  • 236 postów
  • SkądOpole

Napisano 16 listopad 2011 - 16:47

sewi - nie czytasz uważnie. Jako przedłużki - tak, ale wiktor24 nie potrzebuje przedłużać tylko zakończyć.

Mam tylko ten mały gwincik wystający na 3-4 mm z szytki. Czyli potrzebuję cały zaworek z gwintem wew. i zamykającym dopływ powietrza.


pafcio - ok, masz racje, nie doczytalem co wiktor tak naprawde potrzebuje ;)

najlepiej jakby wiktor zrobil zdjecie co ma a czego potrzebuje (ew. powiemy mu czego brakuje ;), bo przez to tyle nieporozumien.

#29 1415chris

1415chris
  • Użytkownik
  • 4482 postów
  • SkądSurrey

Napisano 16 listopad 2011 - 19:03

Tu nie ma zadnych nieporozumien, po prostu komus wydawalo sie ze wszystkie przedluzki maja jedno i to samo rozwiazanie.

wiktor24
wrzucil zdjecia, a te sa klarowne. Poprzez dalsze walkowanie problemu nie zmienimy faktu, ze przedluzka ma miec dwa wew. gwinty, a najlepiej jakby ten drugi koniec byl juz zaopatrzony w wentylek, ktory to wkreca sie do przedluzki ;-)

#30 pafcio

pafcio
  • Użytkownik
  • 1343 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 listopad 2011 - 21:30

...a najlepiej jakby ten drugi koniec byl juz zaopatrzony w wentylek, ktory to wkreca sie do przedluzki ;-)

Oryginalnie Vittoria właśnie jest zaopatrzona w taki wentyl, ale to rozwiązanie uniemożliwia niestety nalanie uszczelniacza zawierającego grudki a inne nie bardzo się sprawdzają. Mam bardzo złe doświadczenia z szytkami Vittoria i płynem CaffeLatex, który zamiast naprawić oponę wręcz ją zniszczył.

Dzisiaj też kupiłem decathlonowski uszczelniacz i zobaczę czy daje radę (jeśli by była przebita jakaś szytka, bo mam też tufo s3 lite z dziurą i zobaczę czy uszczelni).
pozdrawiam

A jaki to konkretnie uszczelniacz?



Dodaj odpowiedź