Skocz do zawartości


Zdjęcie

9 czerwiec 2012 - Nowy Wiśnicz - Galicja Road Maraton


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
222 odpowiedzi w tym temacie

#221 Mirek Sólnica

Mirek Sólnica
  • Użytkownik
  • 26 postów
  • SkądOchojno

Napisano 23 listopad 2012 - 12:14

Podzielam zdanie kolegi BartekO i również nie widzę sensu wypłaszczenia górskich wyścigów, tak samo w drugą stronę nie powinno się "usypywać kopców" na płaskich wyścigach(np. Parczew).

tomog1 jeżeli macie ściankę przy której Gliczarów wymięka to po co odkładać ten pomysł w daleką przyszłość, przecież można by to zrealizować już w 2013 roku. W tym roku macie największe pochwały za organizacje zawodów, a w przyszłym można by dołożyć również pochwały za najlepszą(najbardziej kozacką) trasę. Do tej pory najlepszą trasę miała zawsze Pętla Beskidzka, ale widzimy że z roku na rok jest coraz krótsza i co raz bardziej wypłaszczana(Giga), więc macie szanse być tutaj numerem 1.

#222 Barol

Barol
  • Użytkownik
  • 121 postów
  • SkądBochnia/Małopolska

Napisano 23 listopad 2012 - 14:11

Ciesze sie że już wam w głowach Galicja 2012
Spokojnie, tego płaskiego to naprawde niewiele, właściwie po to by móc skomunikować nowe podjazdy. Trasa jest cały czas w fazie doskonalenia. A co do ścianek ekstremalnych, a do takich mozna zaliczyć ta wspomnianą, to jeżeli brac ja pod uwagę to byłaby w końcowej części trasy, co dodatkowo by ją utrudniało. Ten pik 34% max jest chwilowy, niemniej powyzej 20 % jest na pewno około 200 m. Bedziemy brac pod uwage Wasze uwagi. Musimy wyważyc trudności trasy, by nie przegiąc w stronę niereprezentatywnych trudności. Lepiej poszukać 3 km podjazdu ze srednia 10% niż chwilowych stromizn po 30%. One maja swoje smaczki, i tutaj zagadkowo napiszę, że chcielibyśmy je Wam przedstawić w innej formie.
Pozdrawiam Bartek

#223 Gosc_Jelitek_*

Gosc_Jelitek_*
  • Gość

Napisano 24 listopad 2012 - 12:47

Nie mogę się doczekać. Mam nadzieję że tym razem nie wypadnie mi nic, w każdym razie imprezę wpisuję już teraz jako jedną z głównych w kalendarzu :-)