Skocz do zawartości


Pomoc w ustaleniu diety i treningu


26 odpowiedzi w tym temacie

#21 spros

spros
  • Użytkownik
  • 663 postów
  • Skądpolska

Napisano 08 czerwiec 2008 - 19:41

w takim razie odpowiedz jest prosta. musisz jezdzic tak, zeby absolutnie sie nie meczyc. zadnych ostrych podjazdow, poscigow za ciezarowkami czy tym podobnych. spokojnie przygotowywac sie do sezonu jezdzac na siedzaco od 2 godzin wzwyz. tzn wydluzac sobie dlugosc trasy wraz z uplywajacymi wakacjami. jesli masz pulsometr to jezdz ponizej 80%HRmax jesli nie to wyznacznik jest mniej wiecej taki zebys przez te 2-2,5h nie zuzywal wiecej niz 3/4 l wody i maksymalnie jednego banana. ilosc wyjazdow okolo 3-4 na tydzien. pozatym mozesz sie zapisac na basen, albo poplywac kajakiem jesli masz taka mozliwosc.
odnosnie diety to nic nie cuduj. jedz normalnie to co zwykle, moze tylko nieco wiecej. jakies 800-1000kcal wiecej dziennie. i nie sluchaj scigantow, ktorzy jedza tylko kluchy i owoce. nie odmawiaj kielbasy z grila, czy tlusciejszego kotleta. kluchy bedziesz jadl za rok. teraz rowijaj kondycje i mechanizmy przemiany materii.

#22 Gosc_kwas_*

Gosc_kwas_*
  • Gość

Napisano 09 czerwiec 2008 - 14:34

dzięki zastosuje sie do tych rad

[ Dodano: 2008-06-10, 19:03 ]
a mam pytanko co robić w takie dni jak nie ma pogody deszcz na polu są jakieś ćwiczenia w domu czy coś?

#23 Gosc_czajam_*

Gosc_czajam_*
  • Gość

Napisano 25 czerwiec 2008 - 22:46

cwiczenia w domu jasne ze sa, ale ja jeżdżę niezależnie od pogody. Nieraz zdarzy mi sie złapać katar ale juz coraz żadziej. 'spros' dobrze mowi jedz wszystko na kluchy przyjdzie czas i pamietaj ze ostatni posilek nalezy spozyc 1,5-2h przed treningiem

#24 yasiu

yasiu
  • Użytkownik
  • 310 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 czerwiec 2008 - 08:33

Nieraz zdarzy mi sie złapać katar ale juz coraz żadzie

po zimnym/deszczowym treningu obowiazkowa goraca wanna

#25 Gosc_czajam_*

Gosc_czajam_*
  • Gość

Napisano 27 czerwiec 2008 - 17:25

i goraca herbata z cytryną ;-)

#26 Gosc_Qba_*

Gosc_Qba_*
  • Gość

Napisano 27 czerwiec 2008 - 18:56

i goraca herbata z cytryną ;-)


Albo z rumem jeżeli czujesz, że już Cię bierze jakiś katar... :mrgreen:
Pozdro!

#27 Gosc_kwas_*

Gosc_kwas_*
  • Gość

Napisano 28 czerwiec 2008 - 21:14

Dzięki wam za rady napewno skorzystam a co do ćwiczeń jak na polu pada deszcz to czo móżna robić ??
Pozdrawiam



Dodaj odpowiedź