Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mój Dzisiejszy Trening - ARCHIWUM 10/02/2012-1/12/2012


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2252 odpowiedzi w tym temacie

#41 Xevronix

Xevronix
  • Użytkownik
  • 109 postów
  • SkądNowy Dwór Gdański

Napisano 14 luty 2012 - 18:41

5 km czyli 200 basenów zaliczonych ;]

Jaki czas, że tak z ciekawości zapytam?

#42 Gosc_szymas_*

Gosc_szymas_*
  • Gość

Napisano 14 luty 2012 - 18:45

Ooo :shock: To wysoką, ja mam 144%,.


przyjacielu 144 % a nie przypadkiem 144 uderzenia serca na minutę ?

chyba ci bede musial trochę czasu poświęcić zagadnij na gg 3997862 ale jutro bo dziś zbieram sie biegac na trening

Tompoz

#43 Gosc_szymas_*

Gosc_szymas_*
  • Gość

Napisano 14 luty 2012 - 19:01

Ostrzegałem przed off topem więc musiałem trochę posprzątać, dlatego niektóre posty zostały usunięte.
Tematy ewaluują jak najbardziej, ale o %HR można podyskutować w temacie do tego przeznaczonym.
post wygaśnie...


to może inaczej zalóż jako moderator temat w dziale pod tytułem Treningowy Hide Park.........................

Tompoz

#44 Gosc_łukasz_*

Gosc_łukasz_*
  • Gość

Napisano 14 luty 2012 - 19:35

Oslo nie wiesz jaki miałeś czas bo nie patrzyłeś, ale byłeś na tyle skoncentrowany żeby podczas pływania liczyc ile razy przepłynołeś od ściany do ściany basenu??
No jeśli tak to gratulacje bo mi się to nigdy do konca nie udalo , jak wchodze do wody a u nas wejscie basenowe jest tylko 45minut to pływam cale 45 minut ale nigdy nie dolicze ile bylo przepłyniętych basenow bo albo zaczynam o czym innym myslec podczas plywania albo za bardzo rozpraszają mnie inne osoby na basenie ktore np. przeplywają w poprzek basenu i zagradzają droge.
Tak pomysllem wiec że jak ktoś tak skrupulatnie liczy długość i to powinien liczyć czas żeby to miało jakiś sens tak mi się wydaje :-)
Jak robisz trening na rowerze ktory ma ci dać jakieś odpowiedzi czy jest dobrze czy zle to masz dystans i czas orawda.

#45 LoveBeer

LoveBeer

    Piwny Budda

  • Użytkownik
  • 702 postów
  • Skądz podium

Napisano 14 luty 2012 - 20:09

Tematy ewaluują jak najbardziej, ale o %HR można podyskutować w temacie do tego przeznaczonym.
post wygaśnie...


mozna takze przy piwie z kolagami. zaczynam sie zastanawiac nad sensem pisania na tym forum, bez urazy.

#46 Gosc_Domel_*

Gosc_Domel_*
  • Gość

Napisano 14 luty 2012 - 20:11

Kowalski_vp

Ja zimą prawie w ogóle nie pije, co najwyżej opłukam usta.

No i to jest poważny błąd, często podczas treningów w zimie nie czuć pragnienia, ale trzeba się nawadniać na siłę, minimum to 1l na 2h, bo mimo wszystko organizm wciąż się schładza i potrzebuje "płynu do chłodnicy". Można to łatwo zaobserwować wchodząc na wagę po 2-godzinnym treningu bez picia i jedzenia.

Ja dzisiaj 2h na trenażerze, ciągnęło się to w nieskończoność, kręcę już trzeci tydzień w domu ale nadal się nie przyzwyczaiłem. Marzy mi się 0*C+ i sucha szoska :)

#47 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 14 luty 2012 - 20:15

Ja dzisiaj 2h na trenażerze, ciągnęło się to w nieskończoność, kręcę już trzeci tydzień w domu ale nadal się nie przyzwyczaiłem. Marzy mi się 0*C+ i sucha szoska :)


No to Ci aby powiem, że żyjesz w błędnym przekonaniu.. Im dłużej się "trenażeruje" tym bardziej ma się dość, a nie się przyzwyczaja :D

pzdr :-P

Virenque napisał/a:
Tematy ewaluują jak najbardziej, ale o %HR można podyskutować w temacie do tego przeznaczonym.
post wygaśnie...

----------
mozna takze przy piwie z kolagami. zaczynam sie zastanawiac nad sensem pisania na tym forum, bez urazy.

popieram!

#48 Yarasq

Yarasq
  • Użytkownik
  • 139 postów
  • SkądGorzów Wlkp.

Napisano 14 luty 2012 - 22:46

Witam
Dzisiaj godzinka spinningu - trening interwałowy
Średni puls 145
Puls maksymalny 185
Niestety nie znam swojego maxa, a HRmax wyliczony ze wzoru to 181, a jak widać to się to nie zgadza.

#49 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 15 luty 2012 - 12:27

Na cholere taki temat w którym nawet pogadać swobodnie nie wolno tylko trzeba klepać suche dane ?! :shock: Wszystkie posty ustawmy z "wygaśnie za 1 dzień" i zawsze będzie porządek..

omg.. :roll:

#50 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 15 luty 2012 - 14:34

Virenque, :*

Dzisiaj godzinka trenażera na rozruszanie nóg ,z założenia lżejszy trening dzisiaj :)
HR max: 146( 74%)
HR avg: 137( 69%)
Kalorie: 623(kcal)

#51 netta1987

netta1987
  • Użytkownik
  • 301 postów
  • SkądAugustow/ Białystok

Napisano 15 luty 2012 - 15:26

42km
1:21h
HR avg 138 67%
HR max 172 84%
max v 65,5
czyli zaczynam treningi szybkościowe :)

#52 mariusz k

mariusz k
  • Użytkownik
  • 836 postów
  • Skądrybnik

Napisano 15 luty 2012 - 17:02

Widzicie panowie trzabyło cieszyć się jak było -15st i słońce, bo dzisiaj to chociaż znacznie cieplej, nie ma jak wyjechać na trening. I niestety coś czuję że może to trochę potrwać, ale co tam zawsze jest zimowy rower. Także fajnie że wczoraj chociaż tą stówkę po pracy machnąłem ;-)

A odnośnie picia to ja w niedziele chyba wszystkich przebiłem. Zrobiłem 150km, wypijając ok 200ml. carbo. Z czasem picie zamarzło, a jakoś nie chciało mi się stawać w sklepie i tak jakoś wyszło.

#53 Gosc_Grzegoez30_*

Gosc_Grzegoez30_*
  • Gość

Napisano 16 luty 2012 - 11:51

Time: 1:14:41
Avg:135
Max: 179
Kcal: 622
Health-Z : 42%
Fitness-Z: 41%
Power-Z : 12%

#54 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 16 luty 2012 - 14:19

Wczoraj 2h w E2 (wytrzymałość, 2 strefa), dzisiaj w planie M1(tempówka, 3 strefa 25min) + M2 (tempówka, 4-5 strefa na 7 min co 3 min).

Na ostatnie jakieś 30 treningów tylko 1 miałem na zewnątrz ;-)
Jazda na trenażerze nie jest zła o ile spełnione są pewne warunki.
1. Odpowiedni plan treningowy
2. TV lub coś co umila jazdę
;-)

#55 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 16 luty 2012 - 14:37

Malik, jeśli lubisz kabarety:

to jak włączysz filmik to ten i wiele proponowanych ponad 1-2h :]

#56 Gosc_Domel_*

Gosc_Domel_*
  • Gość

Napisano 16 luty 2012 - 21:24

Dzisiaj 3cie pod rząd 2h na trenażerku, opuściłem 3 dni szkoły przez co dopilnowałem snu i diety, przez co czuję się jak nowo narodzony- oznacza to 6-8h przez weekend, bo prawdopodobnie będę miał już MTB.
Swoją drogą to ile czasu przeznaczacie na typową bazę? 3 czy 4 miechy? Ja trenuję dopiero drugi sezon, dlatego jazda w tlenie to dla mnie priorytet, planuję do marca tak kręcić bez bardziej wymagających interwałów, a w kwietniu powoli je wprowadzać.

#57 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 16 luty 2012 - 22:19

Dziś znowu oglądałem fajny film,a dla dopelnienia czasu znowu sety z imprez house electro z dupeczkami. Oczywiście na moim koniu spiętym piekielną maszyną z tyłu,rano powtórka luzacko,a na jutrzejszy wieczór siłka.

#58 Riddick

Riddick
  • Użytkownik
  • 402 postów
  • Skądmałopolska

Napisano 16 luty 2012 - 23:48

a ja wczoraj luzacko na rolce, dzisiaj na stoku 2 godziny i jutro znowu siła :mrgreen:

#59 mariusz k

mariusz k
  • Użytkownik
  • 836 postów
  • Skądrybnik

Napisano 17 luty 2012 - 16:17

Swoją drogą to ile czasu przeznaczacie na typową bazę? 3 czy 4 miechy?

Ja osobiście tylko na i wyłącznie na tlen przeznaczam ok 2-3 tygodnie na koniec listopada i na początku grudnia. Potem to już prawie na każdym treningu robię coś konkretnego, nie są to może intensywne ćwiczenia, ale sporo siły, podjazdów, rytmu, a od czasu do czasu i jakieś sprinty zrobię. Moim zdaniem większa część amatorów zimą zbyt monotonnie jeździ i to niekoniecznie wychodzi na dobre.

A odnośnie treningu to wczoraj zrobiłem super trening. Z jednym mankamentem, na 10km do domu zaliczyłem solidny upadek na asfalt. Mimo że miałem na dupie 4 warstwy gaci to i tak solidnie przycharatałem biodro, ale co tam. Ach ten śnieg i krzywe drogi. Dzisiaj z powodu cholernej odwilży odpuszczam, bo nie ma sensu się moczyć, a w weekend się przywali.

#60 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 17 luty 2012 - 20:43

Mariusz,ale czy w zimie robi sie specjalistyczne treningi na szosie? nie kazdy chce mieć szczyt w kwietniu.od lutego to juz zrozumiałe