Skocz do zawartości


Zdjęcie

Scott S30 2012


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Damian_Bielsco

Damian_Bielsco
  • Użytkownik
  • 23 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 29 luty 2012 - 18:48

Dołączona grafika

Scott S30

Pierwsza moja szosa. Powrót na rower po dłuższej przerwie.
Jest piękna, ma na imię Black Mamba i będzie wkrótce kąsać Beskidy.

#2 Gosc_dominik28382_*

Gosc_dominik28382_*
  • Gość

Napisano 29 luty 2012 - 23:27

osprzęt tiagra 4600?

#3 Damian_Bielsco

Damian_Bielsco
  • Użytkownik
  • 23 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 01 marzec 2012 - 19:39

tak, pełna tiagra

wśród nowych rowerów zupełnie inna rzeczywistość cenowa niż rok temu... ale chciałem nowy rower z lokalnego sklepu, zwłaszcza żem świerzak a dostaje się na początku gratisowe serwisowanie

#4 Gosc_dominik28382_*

Gosc_dominik28382_*
  • Gość

Napisano 01 marzec 2012 - 21:31

no cóż dużo mówić zawsze mi się scott-y podobały i przez pewien czas polowałem na ramkę scott-a ,ale przedziały cenowe nie te.Bardzo ładnie jeśli się nie myliłem to 4600, a więc już 10s ,na początek bardzo dobrze, wręcz za dobrze (chodź tak naprawdę nigdy tak nie jest) przełożenie widzę bardziej na góry .cena pewnie coś ponad 4k może nie nie wiem jak tam stoi scott z tiagrą .Ładnie zgrany kolorystycznie ,cóż więcej chcieć ,waga 9,5-10 kg pewnie ,interesują mnie kółka ,cóż to scott zakłada?

#5 Damian_Bielsco

Damian_Bielsco
  • Użytkownik
  • 23 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 01 marzec 2012 - 21:43

no cóż dużo mówić zawsze mi się scott-y podobały i przez pewien czas polowałem na ramkę scott-a ,ale przedziały cenowe nie te.Bardzo ładnie jeśli się nie myliłem to 4600, a więc już 10s ,na początek bardzo dobrze, wręcz za dobrze (chodź tak naprawdę nigdy tak nie jest) przełożenie widzę bardziej na góry .cena pewnie coś ponad 4k może nie nie wiem jak tam stoi scott z tiagrą .Ładnie zgrany kolorystycznie ,cóż więcej chcieć ,waga 9,5-10 kg pewnie ,interesują mnie kółka ,cóż to scott zakłada?


tak jak piszesz jest to już 10s - to był warunek konieczny dla rowerow, ktore rozważałem
wizualnie mi pasił najbardziej z wszystkiego co analizowałem, a było to sporo marek, właściwie wszystie co można kupić po normalnemu w Polsce i co mają już "jakąś" renomę wśród rowerów szosowych
cena 3880, po rabacie, czyli troche ponad to co sugeruje dystrybutor... ale zależalo mi by kupić rower blisko miejsca zamieszkania, więc zgodziłem się dopłacić
waga na razie coś ok. 9kg... no ale rowerek jest łysy, brak pedałów, licznika, lampek, itd... najwieksza wagą co do niego dodam bede ja sam... zapuszczony troche jestem. :) rower ma mi pomóc odzyskać formę, ale przede wszystkim dać frajdę...