Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trasy treningowe w okolicy Bielska-Białej


138 odpowiedzi w tym temacie

#21 Dromik

Dromik
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 11 kwiecień 2012 - 15:36

szamanviking, na płaskim jest dużo lepiej chociaż nie mówię, że dobrze. Do Przegibka równo trzymaliśmy w okolicach 30km/h

#22 jblih

jblih
  • Użytkownik
  • 50 postów
  • SkądBielsko Biała

Napisano 11 kwiecień 2012 - 16:25

Cześć

Jak będzie pogoda to ja też się piszę na " wycieczkę" , choć wolałbym bliżej swoich rejonów :)

#23 Piotr92

Piotr92
  • Użytkownik
  • 765 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 11 kwiecień 2012 - 19:51

Ja też jestem chętny. Trasa jest mi obojętna.

#24 Damian_Bielsco

Damian_Bielsco
  • Użytkownik
  • 23 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 11 kwiecień 2012 - 21:43

Panowie rejestrujecie swoje wypady?
Wrzucajcie proszę liny do Waszych tras. Będzie to, pewnie nie tylko dla mnie, cenny materiał.
Jestem świerzy w temacie i chętnie bym poznał kierunek Waszych wypadów, by samotnie z nimi powalczyć. A samotnie, bo jestem póki co żenująco słaby, a i nie mogę za bardzo się forsować, bo jestem po rekonstukcji więzadła.

Z góry dzięki.

#25 Dromik

Dromik
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 12 kwiecień 2012 - 10:20

Damian_Bielsco, własnie od następnego wyjazdu chce używać Endomondo i udostępniać trasy. Może wybierzemy się kiedyś na jazdę, bo mój poziom tez jest bardzo niski i będzie nam łatwiej.

#26 Damian_Bielsco

Damian_Bielsco
  • Użytkownik
  • 23 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 12 kwiecień 2012 - 15:58

Dromik, czemu nie. Jak tylko dopisze pogoda i będzie czas, to jak najbardziej. Nie wiem tylko jaki dystans udźwigne, no ale to już wyjdzie najwyzej w trasie. :)

Również używam Endomondo na androidzie (htc desire z). Nie macie problemów z autostopem? U mnie powoduje straszne przekłamania, do 400 metrów na 1 km? Jak wyłącze opcje, działa bez zarzutu.

#27 Dromik

Dromik
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 12 kwiecień 2012 - 17:57

Ja mam jutro czas praktycznie od 13, więc możemy się wybrać jeżeli termin Ci odpowiada.

Też mam straszne przekłamania z dystansem i prędkościom, na 14km uciął mi do 8km, a średnia wynosiła jakieś 16 gdzie licznik pokazywał 28. Jeździłem z autopauzą i trybem oszczędności energii.

#28 jblih

jblih
  • Użytkownik
  • 50 postów
  • SkądBielsko Biała

Napisano 12 kwiecień 2012 - 21:26

Jak wam pasuje to ja mogę być jutro +- 14.00 lub ciut później pod przegibkiem na żywieckiej albo na spokojnie w sobotę się umówimy bo niedziela pogodowo chyba odpada.

#29 Dromik

Dromik
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 12 kwiecień 2012 - 21:50

Ja bym preferowal jakas bardziej plaska trase.

Tez mysle, ze lepiej bedzie sie na spokojnie dogadac z sobota.

#30 Damian_Bielsco

Damian_Bielsco
  • Użytkownik
  • 23 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 12 kwiecień 2012 - 22:36

Ustalcie coś. Godzina, zasięg trasy (dla mnie ważne). Postaram się dopasować.

#31 Dromik

Dromik
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 13 kwiecień 2012 - 05:42

Ja jestem za tym, żeby przejechać trasę którą podałem wcześniej ewentualnie po tym improwizować, bo nie wiem jak długa ona jest, ale chyba coś ok 50km. Wydaje mi się, że nie ma co się szarpać od razu na coś dłuższego, żeby wszyscy spokojnie dawali radę. Nie wiemy jakie dystanse robi Damian_Bielsco, poza tym sam nie wiem ile ujadę Waszym tempem. Więc na pierwszy raz proponuje tak. Co do terminu myślę, że sobota, a co do godziny to nie wiem iech się inni wypowiedzą.

Pozdrawiam

#32 jblih

jblih
  • Użytkownik
  • 50 postów
  • SkądBielsko Biała

Napisano 13 kwiecień 2012 - 10:29

To ja podam propozycje - sobota godz.11.00 na górnym parkingu ( zewnętrznym ) pod gemini. Jakoś wspólnie ustalimy trasę aby wszyscy byli zadowoleni :) Pasi ?

#33 ozeh

ozeh
  • Użytkownik
  • 20 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 13 kwiecień 2012 - 13:29

Ja niestety odpadam. Wypadło kilka spraw, które muszę załatwić rano, a później idę na mecz, tak więc życzę Wam udanego kręcenia, a co się odwlecze to nie uciecze. :mrgreen:

Chyba że w niedzielę, ale z pogodą ma być kiepsko. W tygodniu mogę jedynie późnym popołudniem, około 17:00.

Pozdrawiam.

#34 jblih

jblih
  • Użytkownik
  • 50 postów
  • SkądBielsko Biała

Napisano 13 kwiecień 2012 - 19:23

Ktoś potwierdza przybycie na jutro ?

#35 Damian_Bielsco

Damian_Bielsco
  • Użytkownik
  • 23 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 13 kwiecień 2012 - 19:44

Też odpadam. Losowa sprawa. Mam nadzieję, ze uda mi się dołączyć następnym razem.
Nie wiem czy zwalcze 50 km, dziś już po 15stu zesztywniałem w operowanym kolanie i była lipa wrócić do domu. :-/

Wrzućcie traskę po, jestem ciekaw gdzie śmigniecie i w jakim tempie. Będę wiedział jaką formę mieć by się nadawać na Waszego szosowego kompana.

#36 Dromik

Dromik
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 13 kwiecień 2012 - 20:57

Dolaczycie sie do nas na objazd zapory? Jestem umowiony z Waflem na 12:00 przy 2 czechowickim skrzyzowaniu szybkiego ruchu od strony Pszczyny (nastepne za mcdonalds).

#37 jblih

jblih
  • Użytkownik
  • 50 postów
  • SkądBielsko Biała

Napisano 13 kwiecień 2012 - 21:33

Dolaczycie sie do nas na objazd zapory? Jestem umowiony z Waflem na 12:00 przy 2 czechowickim skrzyzowaniu szybkiego ruchu od strony Pszczyny (nastepne za mcdonalds).


o której zaporze piszesz ?

#38 Dromik

Dromik
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 14 kwiecień 2012 - 14:33

Objechaliśmy w dwójkę zaporę goczałkowicką. Trasa to Czechowice -> Ligota -> Landek -> Zabłocie -> Strumień -> Wisła Mała -> Wisła Wielka -> Łąka -> Pszczyna -> Goczałkowice -> Czechowice

#39 kamil1891

kamil1891
  • Użytkownik
  • 69 postów
  • SkądBielsko Biała

Napisano 14 kwiecień 2012 - 17:00

Mnie nie ma w tej chwili w Polsce, chetnie bym pojezdzil obojetne jakim tempem ale to dopiero na przelomie maja/czerwca :)

Dla poczatkujacych najwazniejsza jest rutyna i duzo jezdzenia, nie zapominajac oczywiscie o odpowiednim odpoczynku. Nie ma co za bardzo sie katowac bo wiecej mozna zrobic sobie krzywdy niz pozytecznego :)

Takze smigajcie tam jak najczesciej i wybierzemy sie znow na jakas przejazdzke niebawem.

PS. Dromik nie bylo tak zle, ale musisz jezdzic duzo i nie omijac gorek bo tam tkwi Twoj najwiekszy problem :) w koncu sie wyrobisz, nic nie przychodzi od razu :)

Pozdrawiam

#40 Dromik

Dromik
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice

Napisano 16 kwiecień 2012 - 17:50

Na razie w weekend zapowiada się ładna pogoda. Może tym razem uda nam się zgadać. Ktoś chętny z jakimiś konkretnymi propozycjami?



Dodaj odpowiedź