Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trasy treningowe w okolicy Bielska-Białej


138 odpowiedzi w tym temacie

#121 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 26 kwiecień 2013 - 18:29

Skoro są chętni i szukaja towarzystwa, zaptraszam na trening grupowy w spokojnym tempie w niedzielę z Twomarkiem start w Bielsku o godz 9 rano, plan na 150 km w spokojnym tlenie ze Słowacją w tracku. Więcej info tutaj :

https://www.facebook...98229520309813/

#122 przemonr1

przemonr1
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • SkądKobiernice

Napisano 26 kwiecień 2013 - 19:15

Ten pomysł, on jest dobry. Jeżeli spłynie na mnie łaska cudownego uzdrowienia, to się pojawię... szamanviking, walisz na cieszyńską czy gdzieś masz zamiar przeciąć im drogę?

#123 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 26 kwiecień 2013 - 19:43

Wbijam docelowo, musze wcześniej wstać w niedzielę, zboczenie :mrgreen:

#124 Piotr92

Piotr92
  • Użytkownik
  • 765 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 26 kwiecień 2013 - 19:59

Ja również postaram się stawić. Na start mam tylko 1km wiec powinienem wstać i zdążyć.

#125 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 26 kwiecień 2013 - 20:10

W sumie to chyba lepiej nam przez Przegibek sobie przeskoczyc o poranku, co o tym myślisz Przemo? Kumpel jest z Miedzybrodzia, pasuje jak ulał

#126 Tornadotwister

Tornadotwister
  • Użytkownik
  • 596 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 26 kwiecień 2013 - 20:46

To i ja się stawię , całego dystansu z wami nie pojadę ale na ile starczy siły :)

BodyiCoach Cycling Team, Follow me on Strava


#127 przemonr1

przemonr1
  • Użytkownik
  • 419 postów
  • SkądKobiernice

Napisano 26 kwiecień 2013 - 20:49

No, ja jestem jak najbardziej za. Problem w tym, że od tygodnia walczę z zatokami (k***a całą zimę nawet kataru i teraz się przyplątało :evil: ). Jak trochę popuści, to się odezwę na priv albo telefon, bo ochotę do jazdy mam sporą.

#128 FJ

FJ
  • Użytkownik
  • 98 postów
  • SkądKuj-Pom/Kraków

Napisano 31 maj 2013 - 09:00

Ktoś, coś? W weekend? (z okolic Żywca?)

#129 Faramir

Faramir
  • Użytkownik
  • 238 postów
  • SkądWierzbica

Napisano 04 lipiec 2013 - 22:44

Po Pętli zostaje w Wiśle jeszcze parę dni, więc jeśli ktoś by miał ochotę pokręcić razem (i pokazać fajne trasy) to z chęcią. Będę w niedziele, poniedziałek i wtorek.

#130 Bury

Bury
  • Moderator
  • 799 postów
  • SkądZłocieniec

Napisano 04 lipiec 2013 - 23:46

No patrz. Ja też zostaję na niedzielę i może poniedziałek. Jutro (a w zasadzie dzisiaj) też śmignę z siostrą pod Salmopol i od razu podjadę sprawdzić metę. Ale w niedzielę, jeśli będziesz miał czas to śmignijmy jakiś fajny dystans :D
Tutejszych tras nie znam, więc zdałbym się na Ciebie i innych, którzy się podłączą.

#131 Faramir

Faramir
  • Użytkownik
  • 238 postów
  • SkądWierzbica

Napisano 05 lipiec 2013 - 13:13

Bury-pw.

Może mógłby ktoś z tubylców polecić fajną, dłuższą trasę z przyzwoitym asfaltem i niedużym ruchem? Tak żeby wystartować z Wisły i natłuc kilometry przewyższenia ;-)

#132 Tornadotwister

Tornadotwister
  • Użytkownik
  • 596 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 06 lipiec 2013 - 20:11

Możesz pojechać z Wisły przez Ustroń, Równicę, Brenną, Górki Wielkie, Jaworze, Bielsko, Szczyrk, Salmpol , Wisła powrót.
Masz 100 km i fajne górki po drodze , w niedzielę rano droga pusta. Trochę aut w Bielsku Białej może tylko być.

Ja jadę tą trasę ale od B-B.
Pozdrawiam

BodyiCoach Cycling Team, Follow me on Strava


#133 dywyn

dywyn
  • Użytkownik
  • 703 postów

Napisano 27 styczeń 2017 - 13:01

Przepraszam bardzo, że odkopuję bardzo stary temat ale czy od 2013 coś się zmieniło i czy ktoś organizuje w okolicach Bielska ustawki szosowe lub wspólne treningi? Może jest jakieś forum lub facebookowa grupa zrzeszająca kolarzy z tej okolicy?



#134 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 27 styczeń 2017 - 13:35

Coś tam się dzieje, ale nie są to wielkie peletony ;) Zobacz na FB "Kolarstwo szosowe Bielsko-Biała", ale też nie wszystko jest publikowane.

Raczej ustawki skupiają się wokół sklepów: Twomark(dość mocna grupa) i Bikestore

Z Twomarku z sezonie jeżdżą w niedzielę wcześnie rano ok.6 głównie po górach, od tamtego roku jest też mocny trening w tygodniu po południu, krócej, po płaskim, z mocnym tempem

W Porąbce, w niedzielę ok.11 też było coś organizowane, ale raczej starsi goście, poziomu nie znam


  • dywyn lubi to

#135 dywyn

dywyn
  • Użytkownik
  • 703 postów

Napisano 27 styczeń 2017 - 14:13

Dziękuję za informacje. Widzę, że wspólną jazdę kolarze umawiają się o bardzo wczesnych porach. Szkoda, bo dla mnie wcześnie to np niedziela 9 rano (śniadanie na 2h przed jazdą). Biorę po uwagę Ustroń, Wisłę, okolice samego Bielska-Białej jako dobre miejsce na przeprowadzkę. Drogi i trasy mniej więcej znam tyle, że zawsze mnie dziwiło dlaczego na mapie ustawek tam pustka :) Czyli najbliższe miejsce na mocniejsze ustawki z większą liczą kolarzy to IC w Katowicach?



#136 beskidbike

beskidbike
  • Użytkownik
  • 2475 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 27 styczeń 2017 - 14:19

Czyli najbliższe miejsce na mocniejsze ustawki z większą liczą kolarzy to IC w Katowicach?

Bardzo możliwe.

Co do samego Bielska i okolic.Tereny rowerowo i nie tylko są znakomite. Jeżdżąc trochę po Polsce, różne miejsca widziałem i za nic nie chciałbym się przeprowadzać. Tu są góry, jeziora, lasy, trasy do kolarstwa szosowego i MTB. Brakuje tylko morza, które dla mnie mogłoby nie istnieć ;)



#137 dywyn

dywyn
  • Użytkownik
  • 703 postów

Napisano 27 styczeń 2017 - 14:24

Zamierzam porzucić morze dla gór :) Chyba jedyne czego będzie mi brakować to czystego powietrza zimą i dobrze zorganizowanego światka kolarskiego. Coś z coś :)



#138 lupus

lupus
  • Użytkownik
  • 340 postów

Napisano 27 styczeń 2017 - 16:18

W niedziele o 9 rusza tez grupa ze Skoczowa i jezdza w kierunku Wisły itp zaliczajac gorki :)

Wiekszosc z nich ma konta na Stravie tak jak wspomniane przez Beskidbike osoby z Bielska i okolic, wiec mozna sie dogadywac.



#139 D88

D88
  • Użytkownik
  • 52 postów

Napisano 28 styczeń 2017 - 20:22

W niedziele o 9 rusza tez grupa ze Skoczowa i jezdza w kierunku Wisły itp zaliczajac gorki :)

Wiekszosc z nich ma konta na Stravie tak jak wspomniane przez Beskidbike osoby z Bielska i okolic, wiec mozna sie dogadywac.

 W okresie zimowo - wiosennym o 10 :P 





Dodaj odpowiedź