Skocz do zawartości


Zdjęcie

Puchar Równicy w Ustroniu_12.05.2012


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
289 odpowiedzi w tym temacie

#281 Barol

Barol
  • Użytkownik
  • 121 postów
  • SkądBochnia/Małopolska

Napisano 28 maj 2012 - 15:07

Warto było poczekać.Fajna pamiątkowa rzecz, choć i tak siebie tam nie znalazłem.Jak dla mnie profesionalnie, brakuje tylko tej mgły z przebijajacym słońcem na Równicy z pierwszego podjazdu.

#282 szamanviking

szamanviking
  • Użytkownik
  • 1199 postów
  • SkądWadowice

Napisano 28 maj 2012 - 21:03

Video bajka,wszyscy chyba chwalą ;-)

#283 Virenque

Virenque
  • Moderator
  • 1536 postów
  • SkądPoznań

Napisano 29 maj 2012 - 07:24

No super, widać pełna profeska :)
No i fajnie oddaje klimat wyścigu, najpierw piękna pogoda, a potem .... (tu niech każdy sobie wpisze najbardziej pasujące dla niego słowo :)
pzdr

#284 arkadiomorale

arkadiomorale
  • Użytkownik
  • 55 postów
  • SkądŚLĄSK

Napisano 29 maj 2012 - 15:21

Najlepszy moment to podjazd po mokrą równicę kogoś chyba z bajkholików,
no i do tego sprawdzony klimatyczny podkład.. bezcenne

#285 saint

saint
  • Użytkownik
  • 160 postów
  • SkądKraków

Napisano 29 maj 2012 - 15:49

no ba!

#286 Tomek Wójcik

Tomek Wójcik
  • Użytkownik
  • 75 postów
  • SkądKraków

Napisano 29 maj 2012 - 17:24

To Dorota jedzie:-) Po zwycięstwo.

#287 Gosc_Jelitek_*

Gosc_Jelitek_*
  • Gość

Napisano 31 maj 2012 - 23:59

Filmik rewelacyjny!
Wielkie brawa dla realizatorów :-)

#288 Gosc_Kuba1987_*

Gosc_Kuba1987_*
  • Gość

Napisano 01 czerwiec 2012 - 20:41

Dorzucę swoje 3 grosze:
1.w kwestii stroju zgodzę się z Kiwaczkiem: większość ma spore doświadczenie i
3. Ogromny niesmak wzbudzili we mnie Panowie, którzy zgłosili się "po kaski". Pęknięta dętka, uszkodzona owijka i jakaś hipotetyczna awaria Campagnolo to naprawdę nie powód, żeby wyciągać rękę po nagrodę.
Co ma powiedzieć Andrzej Piątek?
A co ma powiedzieć kolega z teamu Szosowanie.tk , PAWEŁ, który z powodu awarii opony już za metą zbiegał 7 km do Ustronia? Widziała go Ola Młynek...
Zostałem skarcony przez żonę, że nie zgłosiłem swojej złamanej ramy z zeszłego roku, bo jej bardzo by się przydał kask. Ale ja już tak mam. jakiś genetyczny chochlik wbudował mi chorobliwą uczciwość.
.

Właściwie to teraz też żałuję że nie zgłosiłem się po nagrodę. Po tym maratonie odniosłem straty takie jak : licznik- nie działa bo zamókł i już po nim(zainwestować trzeba w nowy), pocięte opony a wcale nie miałem tych najdelikatniejszych, porysowana rama(dość poważnie) do dzisiaj nie mogę dojść do tego jak to się stało,-łańcuch mi ani razu nie spadł, dętka, starte klocki hamulcowe oprócz tego musiałem przeserwisować przednią piastę coś tam weszło i zgrzytało w czasie jazdy, stery które dzisiaj rozkręciłem była w nich woda i zużyty smar, strach pomyśleć co jest w piaście tylnej , suporcie. Reasumując rower dostał w kość chyba nie mniej niż użytkownik.

#289 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 03 czerwiec 2012 - 18:27

Gdybym tylko mógł - obdarowałbym każdego!
Losować nie można bo to hazard wg pewnego ministra ...

Puchar Równicy był szczególny w tym roku przede wszystkim ze względu na pogodę i ilość DNF. Decyzję o przeznaczeniu kilku nagród z puli dla osób które "jakieś" starty poniosły podjąłem zupełnie spontanicznie.

Proszę o powstrzymanie się ze słowami krytyki wobec obdarowanych. Każdy miał możliwość stanąć na podium, a szansę wykorzystali ci nieliczni. Do odważnych podobno świat należy: wszyscy którzy się zgłosili otrzymali podarunek, brawo dla nich.

Nie rozpatrujmy kto jakie starty poniósł - ten gest miał charakter symboliczny.

Cieszę się najbardziej z faktu że nas Andrzej jest już w domu, wraca powoli do zdrowia, ale gdybym przewidział ile cierpienia kosztować go będzie ten upadek - odwołałbym wyścig bez chwili zastanowienia. Życie i zdrowie naszych przyjaciół jest najważniejsze.

P.s. Na Pętli "klucze" będą innego rodzaju ;-)

Pozdrawiam!

#290 Dobry

Dobry
  • Użytkownik
  • 78 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 04 czerwiec 2012 - 23:04

P.s. Na Pętli "klucze" będą innego rodzaju ;-)

Pozdrawiam!

Dla najbardziej odwodnionych :D